На Чернігівщині зіткнулись автобус та Toyota RAV. 11 постраждалих, водії деблокували рятувальники (фото, ОНОВЛЕНО)

2022-01-10 08:45:08
18173 9
9 січня о 21.26 біля с. Городище Батуринської ТГ Ніжинського району на 113 км. автодороги Кіпті-Глухів-Бачівськ сталася ДТП між автомобілем "Toyota RAV4" та мікроавтобусом "Renault Master". У результаті зіткнення водіїв транспортних засобів затисло деформованими конструкціями понівечених автівок.

Всього внаслідок пригоди постраждало 11 чоловік, серед яких одна дитина. Їх каретами швидкої медичної допомоги з травмами різного ступеню тяжкості госпіталізовано до лікувальних закладів Бахмача та Ніжина.



Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернігівській області.

Поліцейські встановили, що водійка легкового автомобіля (45-річна мешканка Київщини) поблизу села Городище Ніжинського району не впоралася з керуванням та виїхала на смугу зустрічного руху, де зіткнулася з мікроавтобусом під керуванням 26-річного чернігівця

Внаслідок ДТП травмувань зазнали водійка легковика і її малолітня пасажирка, а також водій і шестеро пасажирів мікроавтобуса, - про це повідомила Національна поліція Чернігівської області.

Gorod.cn.ua


Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (9)
я2022-01-10 11:38:35 відповісти

Надо запретить возить пассажиров в этих скотовозках, так называемых микроавтобусах. Там садишься на сидение и ноги упираются в сидение спереди, при аварии перелом ног обеспечен.

И явідповісти

Это да. Второе, что нужно сделать - на крупных трассах поставить отбойники для разделения полос. Ведь самые тяжелые аварии случаются при выезде на встречку. Да, это немалые деньги, но жизнь человеческая бесценна.

Anonimвідповісти

Надо запретить ущербным публиковать свое недалекое мнение по всем вопросам. Только на сайте "Задай вопрос доктору".

Vasilвідповісти

Надо запретить выдавать права курам безмозглым на джипах . А не нравятся микроавтобусы ходи пешком, умник !

Aborigen2022-01-11 09:46:11 відповісти

На московской трассе отбойник не поставишь, слишком узкая, но при этом ровная и провоцирующая ехать быстро

Anonimвідповісти

Узкая дорога провоцирует ехать быстро?

жуквідповісти

Там когда перед тобой едет ГАЗ-52 со скоростью 50км в час, то за них хвост под км накапливается

klever-692022-01-15 13:45:26 відповісти

надо перевозить людей на бронированых машинах......летит в тебя дятел,а тебе похер))))))))))если сам не дятел))))))

Васенькавідповісти

Нет лучше людей перевозить в бронепоезде ! Так еще безопасней ! И дятел вам похер !

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Понад 2,8 млн грн збитків державі: на Чернігівщині повідомили про підо... 2026-06-24 14:31:19 На Чернігівщині молоді хлопці врятували літнє подружжя під час пожежі ... 2026-06-24 14:20:11 Чернігів готується до складних зимових умов. Теплопостачальники ведуть... 2026-06-24 14:06:01 Криміналізоване виживання. Як воюють жінки, засуджені за вбивство крив... 2026-06-24 13:11:58 Ветеран Дмитро Тютюнник розповів, чим завершилася судова справа з патр... 2026-06-24 12:49:41 Олена Агієнко чотири з половиною роки вела блокнот про кожен день сім’... 2026-06-24 12:06:28 На чернігівському Центральному ринку галка щодня випрошує смаколики у ... 2026-06-24 11:53:52 На Чернігівщині пенсіонерка віддала шахраю 3 тисячі доларів на вигадан... 2026-06-24 11:33:35 На святі Івана Купала, яке провели біля РАЦСу у Чернігові, для війська... 2026-06-24 11:19:55 На Чернігівщині попрощалися з трьома захисниками 2026-06-24 10:46:11