Пенсійна статистика. Скільки жителів Чернігівщини отримують виплати?
2022-01-22 11:52:46
2680
1
3 тисячі 648 грн – такий середній розмір пенсії з початку 2022-го на Чернігівщині. За минулий рік у регіоні на 8 тисяч пенсіонерів стало менше. Натомість їх забезпечення зросло в середньому на 472 грн. Статистичні дані аналізував ПФУ в Чернігівській області.
Пенсію отримує понад 311 тисяч жителів Чернігівщини. З них 65 тисяч ще працює. Понад 93% отримують грошове забезпечення від держави у розмірі більшому прожиткового мінімуму.
До тих, хто отримує соціальні пенсії відносяться люди, які не мають стажу роботи. Їх менше 1% серед загальної кількості пенсіонерів.
Джерело: Телеканал Новий Чернігів
коментарі (1)
Пенсію отримує понад 311 тисяч жителів Чернігівщини. З них 65 тисяч ще працює. Понад 93% отримують грошове забезпечення від держави у розмірі більшому прожиткового мінімуму.
До тих, хто отримує соціальні пенсії відносяться люди, які не мають стажу роботи. Їх менше 1% серед загальної кількості пенсіонерів.
Джерело: Телеканал Новий Чернігів
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
На Чернігівщині можна побачити унікального павука, який повністю прист...
2026-06-22 18:04:39
За 9,8 мільйона гривень «забронюють» поліцейські мікроавтобуси
2026-06-22 17:46:48
На Менщині виявили у річці тіло 63-річного чоловіка
2026-06-22 17:21:05
У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків
2026-06-22 17:07:35
У ФГ «Інтер-Агро-База» немає жодного агротехнічного процесу, де б не б...
2026-06-22 14:19:15
Вбили пенсіонерку та забрали її золоті прикраси: на довічне та до 14 р...
2026-06-22 13:59:43
На Чернігівщині облаштовують фортифікації, щоб ускладнити просування п...
2026-06-22 13:37:21
Не оцифрували трудову книжку до 10 червня: що тепер буде?
2026-06-22 13:12:21
У Менському зоопарку — поповнення
2026-06-22 12:55:57
Голос тата в телефоні: як діти чекають на своїх батьків з війни
2026-06-22 12:17:44




Как вы складно врете. " 3 тисячі 648 грн - такий середній розмір пенсії з початку 2022-го на Чернігівщині." А в основном 2200- 2400 получают пенсионеры те которые вышли до 2011 года и им практически ничего не доплачивают из-за того что нет стажа (30 и 35 лет), а есть по старому закону 20 и 30 лет. Повезло только тем кому добавили "по-старости", а вот стоит этому радоваться если идет такой мор пенсионеров?