массаж

Андрій Губко отримав умовний строк за те, що збив студента на швидкості 90 км. на годину

2022-01-22 16:55:21
8261 20
У жовтні минулого року наш сайт писав про трагічну ДТП, яка мала місце на вул.Рокоссовського (зупинка "Електрон). Тоді родичі 21-річного загиблого Максима Овчара шукали свідків аварії, згідно обставин якої хлопця збив на автівці "Рено" 33-річний Андрій Губко. Максим помер в реанімації обласної лікарні 12-го жовтня.13 січня суддя Деснянського райсуду Тетяна Рощина винесла обвинувальний вирок по цій справі. Згідно даних судового розслідування водій Андрій Губко молодший приймальник товарів в ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» перевищуючи дозволену у населених пунктах швидкість руху транспортних засобів, а також таку, що дозволяє в темну пору доби зупинити транспортний засіб у межах видимості дороги, порушуючи вимогу, яка зобов`язує водіїв триматися правого краю проїзної частини, проявив неуважність, не врахував дорожню обстановку, наближаючись до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебував пішохід, не зменшив швидкість та не зупинив транспортний засіб, не надавши дорогу пішоходу, який переходив по нерегульованому пішохідному переходу проїзну частину вулиці Рокосовського, справа наліво відносно напрямку руху автомобіля під керуванням водія, у зв`язку з чим здійснив наїзд на Максима Овчара.

У результаті дорожньо-транспортної події Максим Овчар отримав численні травми несумісні з життям.

В судовому засіданні обвинувачений Андрій Губко свою вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.286 КК України, визнав повністю. у вчиненому щиро розкаявся, просив пробачення у потерпілої, пояснив, що був дощ, погана видимість, швидкість у нього була згідно експертизи 90 км/год., так трапилося, що він не зміг уникнути ДТП, дуже жалкує, що так сталося з потерпілим, він отримав посвідчення водія у 2008 році, з 2010 року керує автомобілем, за цей час до адміністративної відповідальності за порушення ПДР не притягувався, також показав, що він сплачував за лікування потерпілого, а коли дізнався, що той помер, перерахував 14 тис. грн. його матері, як компенсацію витрат на поховання і нещодавно передав їй 30 тис. грн. у відшкодування моральної шкоди, як тільки йому буде повернутий його автомобіль, він продасть його та всі отримані гроші передасть потерпілій.


На фото Андрій Губко

Потерпіла Овчар Олена Анатоліївна мати загиблого хлопця у судовому засіданні показала, що вона не була очевидцем подій, у ніч з 08.10.2020р. на 09.10.2020р. близько дванадцятої години ночі вона телефонувала потерпілому - своєму синові, той сказав, що він зараз ще із друзями, трохи поспілкується і прийде додому, вона заснула, а коли прокинулася, близько 03 год. 20 хв. 09.10.2020р. знову зателефонувала синові, їй відповіла медсестра та сказала, що її син в реанімації в лікарні, бо його збила машина, вона із чоловіком поїхала до лікарні, до сина, але не зважаючи на лікування, її син помер. Обвинувачений сплатив за лікування, також перерахував їй 14 тис. грн.. на поховання сина, також підтвердила, що обвинувачений передав їй 30 тис. грн. у відшкодування моральної шкоди, але це він зробив тільки зараз, остаточно у визначенні виду та міри покарання поклалася на розсуд суду.

Обставинами, що пом`якшують покарання обвинуваченого суд визнав щире каяття у вчиненні кримінального правопорушення, активне сприяння розкриттю кримінального правопорушення, добровільне часткове відшкодування завданої шкоди.

Від Олени Овчар до суду надійшов цивільний позов, в якому потерпіла просила стягнути з ТДВ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «КРЕДО» та обвинуваченого ОСОБА_2 субсидіарно в рахунок відшкодування матеріальної шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, 149 673 (сто сорок дев`ять тисяч шістсот сімдесят три) гривень 67 коп., та моральної шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, 1 000 000 (один мільйон) гривень на її користь. 17.12.2021 через канцелярію суду від потерпілої надійшла заява про залишення позовної заяви без розгляду. В судовому засіданні потерпіла вказану вище заяву підтримала та просила залишити поданий нею цивільний позов без розгляду.

Арешт, накладений на автомобіль марки «RENAULT» модель «MEGANE SCENIC», ухвалою Деснянського районного суду було скасовано. А Андрія Губка було визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.286 КК України та призначено йому покарання у виді 4 (чотирьох) років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки.

На підставі ст.75 КК України суд звільнив засудженого Губка від відбування основного покарання з випробуванням, якщо він протягом іспитового строку у 3 (три) роки не вчинить нового кримінального правопорушення і виконає покладені на нього обов`язки.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

комментарии (20)
Anonim2022-01-22 17:20:46 ответить

вы, судьи, вообще охренели??????????

Anonimответить

Мда, 90 км в час ехать по рокосухе и условка...

Anonimответить

Кипишующие, вы статью хоть внимательно прочли? Пострадавшая "остаточно у визначенні виду та міри покарання поклалася на розсуд суду", что людским языком означает "не настаивала на реальном сроке" и даже отказалась от судебного рассмотрения компенсации ущерба. Что это означает? Финансовые вопросы стороны уладили во внесудебном порядке. Какие юридические последствия такой позиции пострадавшей? Если нет отягчающих вину обстоятельств, суд дает условный срок. Это стандартная практика в таких делах.

житель2022-01-23 16:59:59 ответить

А чего вы ожидали если клоун у власти, то порядка и не будет.

Anonim2022-01-23 22:17:17 ответить

Знаю губка ещё по 5й бурсе,в то время все решал с помощью кулаков,ни дня спокойно в его группе не было,да там половина отмороженных было,2е уже отсидели в местах не столь отдаленных

Anonimответить

Бред пишите! Он тюфяк и вы наговаривает, что всегда участвовал в драках! Может вы перепутали с кем-то?! Не знаешь - не пиши глупости!

ПЕтя2022-01-24 09:29:15 ответить

суда надо боятся не на Земле...там будет спрос строгий, и если не раскаялся то понесет наказание там по всей строгости, а если раскаялся, то все равно наказал себя до конца дней, ему с этим жить...не судите да не судимы будете

Anonimответить

а вы извените вернулись -и конечно же все знаете????

Петяответить

по секрету скажу, даже ты там был, просто не помнишь...но время придет и вспомнишь, только поздно будет что-то делать...задумайся, не лох сотворил все окружающее тебя, и есть у него рычаги воздействия ;)

Anonim2022-01-24 10:17:28 ответить

2й случай условного срока за збитие человека

Anonimответить

Это два абсолютно разных случая. В первом случае, в отличии от данного, не учтена позиция пострадавших.

Nikitenko2022-01-24 10:55:43 ответить

Да что же это такое ?!????? Убийце условный срок ! Граждане судьи ! С вами все нормально ?

Anonimответить

Притом убийство осознанное, нестись по рокосухе 90 км в час, где на нерегулируемых постоянно выходят пешеходы...

Anonimответить

ночью не постоянно.....не суди да не судим будешь..ЕСТЬ ТАКАЯ ПОГОВОРКА.... не защищаю сам водитель и пешеход но много может быть факторов --тоже освещение .дождь...пешеход тоже должен убедиться в своей безопасности (п,д,д,) а потом уж переходить да и время позднее машин мало и ДАЖЕ ПРИ 90 машину с фарами видно сдалека--что не скажешь о пешеходе!!!!!МЫ НЕ ЗНАЕМ МНОГИХ ФАКТОРОВ---ПОЭТОМУ НЕ НАДО ТАК НА СУДЬЮ

fufответить

ничего себе заявочка - "не суди"!! Судить и по всей строгости! Давай поотменяем законы и все суды, ведь панимаеш, есть ПОГОВОРКА ..... Совсем уже с головой не дружишь, не суди бл!

Anonimответить

не суди не имелось ввиду суд...а суд человеческий-писателей еще раз мы не знаем всех точек над И... и как переходил и смотрел ли по сторонам или в наушниках выбег--ситуации бывают разные и в большинстве случаев сбивают по вине пешехода --просто закон у нас такой что обратное тяжело доказать

Anonimответить

Пешеход виноват, что ты скорость превышаешь, подонок?!

Anonimответить

Могу судить, потому что постоянно вижу разгоняющихся на Рокоссухе до 80-90 км и выше, еще и сигналят, чтоб дорогу уступили. Сам еду не больше 60-70 км в час, и там где переходят дорогу, всегда настроже. Надо отвечать за смерть другого. Хоть 2-3 года колонии-поселения, но давать. А то получается теперь можно сбивать людей, поплакать на суде и свободен? А где НАКАЗАНИЕ за смерть? Можно уже убивать, давить людей? За это не садят. Бредовое правосудие.

Anonimответить

(Можно уже убивать, давить людей?) ----- так этож смотря каких, пАнимаешь

Anonimответить

Действительно, бредовое. Было бы нормальное, тебя лишили бы прав навсегда и еще пару сотен часов дали мести улицы. 60-70 он ездит там, где больше 50 нельзя!

Оставить комментарий

Имя
Комментарий
другие новости
Бюджет Чернігова за І квартал недоотримав 135 мільйонів гривень 2022-05-23 15:58:25 Під час ракетного удару по Десні загинули 87 людей 2022-05-23 13:54:06 Росіяни обстріляли з мінометів прикордоння Чернігівської області 2022-05-23 13:22:17 Чернігів може залишитися без людей - мер міста 2022-05-22 18:20:25 Тренер СДЮШОР «Десна», через агресію Росії втратив одразу два доми – с... 2022-05-22 17:41:25 У Бакланово-Муравійці 90% пошкоджених будинків, але жителям поки не об... 2022-05-22 17:23:47 Воєнний стан подовжили до 23 серпня 2022-05-22 15:45:05 У Ніжині стартували масштабні ремонти бомбосховищ 2022-05-22 15:24:01 На Гомельщині білоруси посилили ведення розвідки 2022-05-22 14:48:09 У Чернігові оживає торгівля. Які ціни на основні продукти? 2022-05-22 12:24:38