Президент України відзначив медсестру пологового будинку орденом княгині Ольги ІІІ ступеня
2022-05-13 17:48:33
3901
0
Колектив КНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради з початку повномасштабної війни Росії проти України працює цілодобово виконуючи найголовнішу функцію – приймання пологів у жінок.
Робота медичних працівників – це приклад високого професіоналізму, вірності професійному обов’язку, мужності, ентузіазму, самовідданості, які так необхідні сьогодні українському суспільству.
У Всесвітній день медичної сестри Президент України Володимир Зеленський відзначив медичних сестер за вірність обраній справі, особистий внесок у надання медичної допомоги населенню під час збройної агресії рф проти України, трудові досягнення у професійній діяльності.
Нагороду орден княгині Ольги ІІІ ступеня отримала Целик Віра, старша акушерка пологового відділення КНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради. Віра Целик організувала роботу пологового відділення в бомбосховищі при постійних обстрілах та ракетних ударах по лікарні. Приймала пологи та весь час була поруч з пацієнтами та їх сім’ями.
Колектив КНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради привітав медичних сестер та побажав міцного здоров'я, миру, злагоди, радості, добра, успіхів, сприятливих умов праці і творчої наснаги у нелегкій та водночас, почесній справі на благо нашого народу та благо України!
Піклуємось про Вас та запрошуємо відвідати наш заклад!
Україна понад усе!
Любіть Україну всім серцем своїм і усіма своїми ділами!



Джерело: КНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради
коментарі (0)
Робота медичних працівників – це приклад високого професіоналізму, вірності професійному обов’язку, мужності, ентузіазму, самовідданості, які так необхідні сьогодні українському суспільству.
У Всесвітній день медичної сестри Президент України Володимир Зеленський відзначив медичних сестер за вірність обраній справі, особистий внесок у надання медичної допомоги населенню під час збройної агресії рф проти України, трудові досягнення у професійній діяльності.
Нагороду орден княгині Ольги ІІІ ступеня отримала Целик Віра, старша акушерка пологового відділення КНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради. Віра Целик організувала роботу пологового відділення в бомбосховищі при постійних обстрілах та ракетних ударах по лікарні. Приймала пологи та весь час була поруч з пацієнтами та їх сім’ями.
Колектив КНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради привітав медичних сестер та побажав міцного здоров'я, миру, злагоди, радості, добра, успіхів, сприятливих умов праці і творчої наснаги у нелегкій та водночас, почесній справі на благо нашого народу та благо України!
Піклуємось про Вас та запрошуємо відвідати наш заклад!
Україна понад усе!
Любіть Україну всім серцем своїм і усіма своїми ділами!



Джерело: КНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини
2026-06-26 14:11:02
Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма
2026-06-26 13:46:54
До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен...
2026-06-26 13:31:05
Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал...
2026-06-26 13:11:55
Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики
2026-06-26 12:55:33
Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ...
2026-06-26 12:38:37
Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів
2026-06-26 12:22:37
У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції
2026-06-26 12:09:11
Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ...
2026-06-26 11:18:44
Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного
2026-06-26 10:51:20



