радіо

У чернігівському тирі можна постріляти у лоба путіну

2022-08-11 18:14:03
2643 10
Із початком повномасштабного вторгнення роси на територію України відомий чернігівський тир, який працює з 1976 року, свою роботу припинив. Відкрився лише півтора місяця тому й одразу ж порадував постійних клієнтів новою опцією: відтепер постріляти тут можна не лише по банках чи свічках, на вибір бажаючих — чотири портрети президента росії Володимира путіна. Придбати таку мішень можна за 10 гривень. Гроші ж, зібрані таким чином, ідуть, звісно ж, на допомогу українським військовим.— Взагалі хлопці, які постійно сюди ходять, просили портрет путіна замість мішені ще з 2008 року, — говорить пані Наталя, яка навчає тут стрільби. — Однак тоді це здавалося трохи неетичним. Зараз же всі ці умовності відпали.
Поряд зі специфічними мішенями висить чек на 500 гривень. Це перша сума, яку пані Наталя перерахувала на спеціальний рахунок для допомоги ЗСУ в Національному банку України.
— Спочатку наче й соромилася, що сума невелика. — зазнається вона. — Багатії ж у цей тир не ходять. Але всі навколо кажуть, що для допомоги нашим військовим цінна кожна гривня, тож вирішила, що перераховуватиму все. що зможу. Тим, хто на передовій, зараз ой як важко, і ми всіма силами маємо їм допомагати!
Поки розмовляємо, кілька чоловіків по черзі заходять постріляти. За мішень очікувано обирають портрет путіна.
— Усі ми мріємо, щоб якась куля таки поцілила йому в лоб. По- справжньому, — кажуть. — А те, що гроші з цих мішеней ідуть на ЗСУ, - іще один приємний бонус.

Серед клієнтів найстарішого чернігівського тиру — чоловіки і жінки, дорослі і діти. Може, спробуєте і ви?

Джерело: газета «Гарт» Катерина ДРОЗДОВА

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

комментарии (10)
scorpion2022-08-11 18:38:45 ответить

Те що ви робите не зовсім відповідає нашій моралі. Не треба опускатися до рівня путіна, який не має людського обличчя й інших рис людини. Якщо хочете "спустити пару" запишитися в тероборону, або по контракту в ЗСУ й на всіх правах стріляйте по ненависних всім рашистам.

Anonimответить

У військо ще треба змогти потрапити, туди черги і далеко не кожного беруть. Бажання для цього замало.

Anonimответить

Ти дурко, чи кончене, коли ображаешь наших героїв? Ти дійсно вважаєшь, щоб "пару спустити", то треба йти в ЗСУ, чи тероборону? А може люди туди йдуть, щоб Україну захищати, свої землі та сім'ї? Як що ти не знаєшся, на цьому, то я тобі підкажу, перед тим як піти воювати, військових тренують на мішенях у вигляді людей. Ти пропонуєшь йти вбивати реальних людей( ворогів) на війну, а стріляти у папірець с зображенням, схоже на путіна, "... який не має людського обличчя й інших рис людини..." - не відповідає нашої моралі? Може в таких тільки і треба стріляти? Нашої моралі , це якої - "голубів миру", чи пацифістів? Чи моралі українців, де з малого до старого бажають смерті путіну? Може ти старим та малим теж пропонуєш йти в тероборону, чи ЗСУ - пару спустити?

Anonimответить

Тобто вбити Путіна чи рашиста - це морально, а стріляти по папірцю з фарбою для донату - це аморально? Що з Вами не так?)))))))

викторответить

По большому счету вся эта каша которую мы сейчас все вместе расхлебываем из за таких как вы и вашей "морали". я вам обьясню -в одной из Балтийских стран на пенсионера напали пять наркоманов,хотели у него забрать элетровелосипед.В итоге у двоих прострелены ноги а у одного особо буйного, голова.На суде все были поражены немотивированной жестокостью прокурора, он требовал посадить пенсионера на двенадцать лет.В итоге судья оправдал пенсионера а министру юстиции пришлось обьяснить почему у него в ведомстве работают такие жестокие люди.Это я к тому что самая главная победа это победа над собой и своими тараканами :-)

СПАРТАКответить

Вы так размышляете, потому что Вас можно отнести к людям той строившейся формации где Человек Человеку был Друг, Товарищ и Брат. Жму Вам руку за то, что даже спустя десятилетия промывки мозгов, Вы остались верны основополагающим принципам развития разумного общества....... Не буду в данный момент рассуждать на тему утопия это или нас очень старательно и настойчиво убеждают что это таки утопия, но подавляющая часть общества пришла к тому состоянию, которое мы сейчас с Вами наблюдаем и в комментариях, и в жизни. С точки зрения стороннего наблюдателя я бы назвал это КЛИНИКОЙ. Это действительно в разрезе морально-нравственных понятий ушедшей уже эпохи, не соответствует званию не то что хомо сапиенс, но даже попросту уровню здорового человека. А учитывая что "хлопці, які постійно сюди ходять, просили портрет путіна замість мішені ще з 2008 року" понимаешь что то к чему мы сейчас пришли - это роковая закономерность. Не рассчитывайте что большинство Вас поймёт, также как и я даже не строю иллюзий что буду понят. Другие времена - другие нравы..... всем выдать по огнестрелу и вот тогда то наступит порядок, вот тогда то............. забывая при этом что порядок прежде всего должен наступить в МОЗГАХ (если они конечно есть) - гляди и огнестрел не понадобится

Anonimответить

++браво !!!

Anonimответить

"формация где Человек Человеку был Друг, Товарищ и Брат" - я надеюсь, она у Вас распостраняется и на вопросы гомосексуализма, феменизма, педагогики, антирасизма и т.д.? А не только на любовь к русскому оккупанту.

Anonim2022-08-13 11:05:19 ответить

Краще стріляти по живому путлеру.

Anonim2022-08-14 09:01:13 ответить

Краще розстрілювати живого путіна.

Оставить комментарий

Имя
Комментарий
другие новости
Роман Пилипенко - прикордонник, гартований АТО і битвою за Чернігів 2022-09-25 18:02:35 Родина Сардак перетворила свою оселю на «харчовий штаб», аби направлят... 2022-09-25 17:54:20 Після тисячної банки просто перестали рахувати! Від поліграфії до кулі... 2022-09-25 17:20:31 У офіцерки Людмили Аверченко після боїв під Бахмутом посивіли навіть б... 2022-09-25 17:00:26 Харків’янка Тетяна Харіна облаштовує своє життя у Гужівці 2022-09-25 15:51:07 Борзнянський суд визнав незаконним відсторонення від роботи Володимира... 2022-09-25 15:21:00 Буде сумно, якщо висохнуть «Криниці» 2022-09-24 19:18:44 Ніна Крук на площі у 5 соток влаштувала квітковий рай 2022-09-24 18:52:52 Дмитро Кузьменко — єдиний, хто вижив, зірвавшись в машині з мосту чере... 2022-09-24 16:59:09 Катерина Куценко з Южного з Костею Грубичем зварила 50 літрів кваску д... 2022-09-24 16:04:10