«Облтеплокомуненерго» працює у посиленому режимі, аби швидко прогріти будинки чернігівців
2022-11-24 15:42:56
2269
0
Масований ракетний обстріл 23 листопада залишив Чернігівську область без електроживлення, через що зупинився весь теплогенеруючий комплекс. «Облтеплокомуненерго» на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє, що в обласному центрі у ніч з 23 на 24 листопада теплопостачання вдалося зберегти для медичного містечка Чернігівської міської лікарні №2, тобто у двох лікарнях, та пологовому будинку. Решта об’єктів генерації АТ «ОТКЕ» зупинила свою роботу.

На момент аварійного припинення електропостачання переважна більшість котелень підприємства знаходилася в процесі підготовки до планових відключень електричної енергії. Відповідно до розробленого АТ «ОТКЕ» комплексу заходів зі збереження тепла в оселях абонентів, температуру в приміщення споживачів піднімали на кілька градусів вище нормативної.
Станом на 11 ранку 24 листопада, у Чернігові не запущеними залишаються дві котельні, які живлять 44 будинки на вулицях Ріпкинській, Нафтовиків, Незалежності , Красносільського , Глинського Володимира (колишній пров. Пархоменко), Євгена Онацького.
Великі котельні, які живлять 161 будинок у спальних кварталах в районі проспектів Левка Лук’яненка, Перемоги, вулиць Захисників України, Гетьмана Полуботка , Шевченка (частково), Освіти(частково), О.Молодчого (частково) – після відновлення електропостачання розпочали запуск котлів.
Процес запуску котельних вимагає чимало часу, так само, як і обладнання на теплових пунктах. Всі співробітники АТ «ОТКЕ», наразі працюють у посиленому режимі, щоб максимально швидко прогріти будинки чернігівців, - запевняють в «Облтеплокомуненерго».
Без живлення залишаються ще 9 теплових пунктів, персонал яких чергує щоб поновити їх роботу.
Gorod.cn.ua
коментарі (0)

На момент аварійного припинення електропостачання переважна більшість котелень підприємства знаходилася в процесі підготовки до планових відключень електричної енергії. Відповідно до розробленого АТ «ОТКЕ» комплексу заходів зі збереження тепла в оселях абонентів, температуру в приміщення споживачів піднімали на кілька градусів вище нормативної.
Станом на 11 ранку 24 листопада, у Чернігові не запущеними залишаються дві котельні, які живлять 44 будинки на вулицях Ріпкинській, Нафтовиків, Незалежності , Красносільського , Глинського Володимира (колишній пров. Пархоменко), Євгена Онацького.
Великі котельні, які живлять 161 будинок у спальних кварталах в районі проспектів Левка Лук’яненка, Перемоги, вулиць Захисників України, Гетьмана Полуботка , Шевченка (частково), Освіти(частково), О.Молодчого (частково) – після відновлення електропостачання розпочали запуск котлів.
Процес запуску котельних вимагає чимало часу, так само, як і обладнання на теплових пунктах. Всі співробітники АТ «ОТКЕ», наразі працюють у посиленому режимі, щоб максимально швидко прогріти будинки чернігівців, - запевняють в «Облтеплокомуненерго».
Без живлення залишаються ще 9 теплових пунктів, персонал яких чергує щоб поновити їх роботу.
Gorod.cn.ua
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини
2026-06-26 14:11:02
Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма
2026-06-26 13:46:54
До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен...
2026-06-26 13:31:05
Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал...
2026-06-26 13:11:55
Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики
2026-06-26 12:55:33
Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ...
2026-06-26 12:38:37
Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів
2026-06-26 12:22:37
У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції
2026-06-26 12:09:11
Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ...
2026-06-26 11:18:44
Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного
2026-06-26 10:51:20



