Виконком затвердив план підготовки Чернігова до опалювального сезону

2023-05-25 17:20:36
1784 8
План підготовки Чернігова до осінньо-зимового періоду 2023-2024 років затвердив 25-го травня виконавчий комітет міської ради. Цей документ містить перелік робіт, які належить виконати комунальним підприємствам Чернігова у найближчі чотири місяці: ремонти комунікацій, перевірка обладнання, закупівля матеріалів тощо.- Покрівлі, міжпанельні шви, мережі, двері, вікна – стандартний набір робіт, які виконують щорічно. Заготівля солі, піска та піщано-сольової суміші всіма підприємствами, в основному це КТП 2528, і невелику кількість закупають наші управителі і «Зеленбуд». Також підготовка «водоканала». З капітального – це реконструкція водогону на Любецькій, ці роботи також будуть закінчені до початку опалювального сезону, – повідомив начальник управління ЖКГ ЧМР Ярослав Куц.

Ключовим завданням є також підготовка до майбутнього опалювального сезону.Наразі вже стартували гідравлічні випробування магістральних теплових мереж з метою виявити та полагодити слабкі місця у комунікаціях. Абоненти Чернігівської ТЕЦ, яку орендує фірма «ТехНова», при цьому залишаються без гарячого водопостачання. Через це міська рада звернулася до ДБР.

-Я буду просити слідчих і правоохоронні органи вжити заходів, щоб привести орендаря до тями, щоб все таки він вирішив питання надання чернігівцям гарячої води. Тому що ми самі, я підкладаю до матеріалів, які везу, декілька запрошень письмових на «Технову», щоб їхній представник прийшов на загальноміські наради, на інші заходи, які пов’язані з роботою підприємства. Вони ці листи ігнорують, дзвінки наші ігнорують, просто не з’являються, ми будемо тепер спілкуватися з ними через правоохоронні органи, – зазначив Олександр Ломако.

Згідно з планом, усі підготовчі роботи мають бути завершені до 1 жовтня. За ходом їх виконання стежитиме оперативний штаб, до якого увійшли представники міської ради та керівники відповідних підприємств.

Джерело: "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

комментарии (8)
biatak2023-05-26 07:29:09 ответить

Из за 2 д--ков страдает половина города военное положение 2 мера и ничего нельзя делать наверно все они не на своих местах или надо менять систему управления

scorpion2023-05-26 13:20:36 ответить

Скільки ще часу вам потрібно щоб заставити керівництво ТЕХ - НОВА виконати те що вони повинні робити для людей??? Чому у нас така "беззуба" влада щодо людей, а для себе ні? Наші чиновники миються не з каструль, як прості черніговці, а як люди. Не можете справитись з цими бандітами, тоді переключайте нас до теплокомуненерго як це було раніше поки не перевели нас до Тех , будь вона проклята Нова. У нас є держава чи якась колонія, де хазяїн той у кого гроші, а народ бидло? Ви ні до чого не спроможні, тільки можете брехати людям і красуватися з екранів телевізорів. Так знайте, ви вже нам так надоїли, як гірка редька.

Anonimответить

" ... щоб заставити керівництво ТЕХ - НОВА виконати те що вони повинні робити для людей ...." а может в договоре аренды этой коммунальной ТЭЦ никакого этого "виконання" и небыло ? Откуда уверенность . там же не лохи из НОВОЙ заключали договор .По моему как раз предыдущий мер . который был до Владика и принимал активное участие . и кто то из его команды должен был следить как выполнялся . Скорее получилось как грицца прое@ли полимеры а когда прибежал зверёк встрепенулись .

scorpionответить

Я так дивлюся що ви з "Владиком" на короткій нозі й на "ти", ну прямо як в дитячому содочку, а хто був мером до Атрошенко не змогли назвати. Соколов, сокол наш наш ненаглядний, який за 10 років після Палащенка перетворив наш Чернігів в те що всі ми бачили й потім є з чим порівнювати після Соколова. Хочу тільки сказати, що мені неприємно читати те що ви пишете з такою бравадою да ще й на ворожій мові. Слава Україні.

Anonimответить

На рахунок ворожої мови -- без неї у тебе не було б і інтернету від слова зовсім . Бо крім українських новосних сайтів нічого і не знайдещ . Зайди навіть на фейсбук і подивисьна якій мові там біля акаунту написано .

Anonimответить

Почнемо з того, що інтернету б не було без англійської мови і США, бо саме там його винайшли і почали розвивати. Комп'ютер в цілому теж звідти, Гугл також. Фейсбук той самий теж створив дехто Марк Цукерберг, навчаючись на 2му курсі Гарвардського університету. А те що у вас кацапською мовою щось біля акаунту висвічує, так це тому що у вас це виставлено в налаштуваннях і не більше. Вчіть мат часть перед тим як робити якісь вкиди)

Anonimответить

Ахаха, в настройкі зайді русачєк

Я планов наших люблю громадьё, размаха шаги саженьи2023-05-27 12:04:22 ответить

З планами у нас завжди було добре але до зими потрібно готуватись так як наприклад в Дніпрі -- https://www.gorod.dp.ua/news/218243 Бо не факт що зима знову буде теплою а незламна палатка хай краще залишиться в минулому як повна ........ня .

Оставить комментарий

Имя
Комментарий
другие новости
Данці будуватимуть житло на Масанах для тих, у кого пошкоджене житло ч... 2023-09-22 20:25:51 Віктор Бистров став першим заступником Брижинського 2023-09-22 19:57:59 Директор школи на Чернігівщині вже другий рік воює добровольцем 2023-09-22 19:49:57 81 мільйон гривень та перший житловий сертифікат отримали жителі Черні... 2023-09-22 18:34:38 Гвинтівка «Чернігів» битиме ворога на фронті 2023-09-22 18:21:51 На Чернігівщині пішли гриби (фото) 2023-09-22 18:04:52 Городнянські залізничники розповіли, як «насолили» росіянам і як ті їх... 2023-09-22 17:33:08 У Чернігові презентували книгу журналіста Павла Солодовника «Боротьба ... 2023-09-22 17:14:05 В Острі через розбиту вулицю пищать будинки і руйнується сантехніка 2023-09-22 16:53:03 На Чернігівщині у пенсіонерки шахраї виманили 84 тисячі гривень 2023-09-22 15:53:57