У Срібному з’явився майстр, який ремонтує ноутбуки та телефони

2023-06-03 17:59:16
1336 1
Мобільні телефони, смартфони, план­шети та інші гаджети сьогодні не є чимось дивним або винятковим, як було років десь двадцять тому. Слово «гаджет» у перекладі з англійської означає прилад, пристосування, а в ширшому розумінні - портативний прилад, який поєднує в собі ряд функцій і призначений для полег­шення та вдосконалення нашого життя. Різні гаджети чи, як їх ще називають, девайси, те­пер є у кожної людини, почи­наючи від ді­тей шкільного віку, закінчу­ючи бабусями та дідусями.Але теле­фони, план­шети, інша техніка, на жаль, іноді ви­ходять з ладу. І тут виникає питання - де відремонту­вати? Бажано швидко, на­дійно, недо­рого.
На Срібнянщині один з фахівців, який займається ремонтом такої техні­ки, Ярослав Олексійович Панченко. Працює він у Срібному, в сервісному центрі «Дівіком». що знаходиться на першому поверсі бу­дівлі райспоживтовариства.
Ярослав родом із Горобіївки. Ще у шкільні роки йому подобалося копирса­тися у стареньких радіоприймачах, магнітофонах, плеєрах, дізнаватись, як вони працюють, для чого призначена кожна деталь, що відбувається, коли одна з них виходить з ладу. Згодом Ярослав міг відремонтувати електротехніку не тільки собі, а й друзям.

Закінчивши школу, вступив до При­луцького педучилища. Здобув професію вчителя трудового навчання і креслення. Потім заочно навчався у Ніжинському пе- дуніверситеті.
Повернувшись на Срібнянщину, працю­вав вчителем у Савинській школі за фа­хом.

Вчитель за дипломом, в душі незалеж­на та амбітна людина з технічним скла­дом розуму, Ярослав вирішив відкрити власну справу по ремонту комп'ютерної техніки та різних гаджетів.
У цій справі велику підтримку та без­межну кількість порад надав майстру його шкільний товариш Ігор Ігнатенко, якого багато хто знає на Срібнянщині. У 2009 році Ярослав, заручившись підтримкою родини та друзів, відкрив власний мага­зин. в якому і ремонтує техніку.

На сьогодні у сервісному центрі «Діві­ком» можна не тільки полагодити тюнер до телевізора, комп'ютер, ноутбук, теле­фон. смартфон чи иБВ-колонку, а й при­дбати нову техніку.

- Намагаюся завозити тільки якісний то­вар і замовляти його лише у перевірених постачальників, не бачу сенсу економити на товарі, хочу щоб мої покупці були задо­волені. Те ж саме стосується і запчастин. Завжди замовляю всі нові деталі, не ви­користовую їх із старих телефонів чи те­левізорів. Не приховуватиму, що іноді трапляються браковані запчастини. Але намагаюся швидко і якісно все виправити.

Коли людина просить щось відремон­тувати. важливо знати причину, чому прилад перестав працювати. Наприклад, упав, потрапив під дощ чи з ним сталося щось інше. Так можна значно швидше ді­агностувати причину несправності, визна­чити тривалість ремонту. Ремонт може тривати іноді півгодини, іноді кілька днів. Можливо і тиждень, залежно від того, чи є в наявності потрібна деталь, скільки маю замовлень. Бувають випадки, коли краще придбати нову техніку, ніж ремон­тувати стару. Бо за ціною вийде майже однаково, - говорить Ярослав.

Активно співпрацює він з майстрами Чернігівщини, і не тільки. В групах, ство­рених у соцмережах, діляться власним досвідом та дистанційно допомагають один одному.
У сервісному центрі постійно є відвіду­вачі. І не тільки з Срібного та сіл нашої громади. Під час нашої розмови Ярослав саме готувався надіслати відремонто­ваний мобільний телефон до Житомир­ської області. Як виявилося, до нашого майстра відправляють свою техніку на ремонт з різних куточків України. Знахо­дять його контакти у месенджері Telegram чи мережі Facebook, де Ярослав створив групу під назвою «Сервісний центр «Діві­ком»». Тут можна дізнатися, які послуги з ремонту надає сервісний центр, контак­тний номер телефону, адресу.

Як бачимо, щоб змінити своє життя на краще, потрібно не боятися ризикувати, навчатися чомусь новому, не боятись залишити роботу і справи, до яких не ле­жить душа. І тоді знайдеш свою справу, яка буде потрібна людям, приноситиме задоволення і прибуток від зробленого.

Джерело: газета “Срібнянщина”, Е. КУДЕЛЯ

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

комментарии (1)
Anonim2023-06-04 22:52:06 ответить

Ну шо ж, можно только позавидовать. А у меня никогда не получается свести концы с концами. Клиент бедный, и сто гривен лишних никто не переплатит. А шо такое 100 грн в наше время? А майстру нужно ой как много всего, и себе ещё плюс зарплату гидну. И где их столько поломанных ноутбуков взять, чтобы минус стоимость запчасти в месяц чистыми выходило тысяч 15 грн и ещё хватало коммуналку оплатить, инструмент какой-то подкупать, материалы и т. п.?

Оставить комментарий

Имя
Комментарий
другие новости
«3 в 1» від ОРАНТИ – комплексний захист для водіїв 2024-07-16 11:13:38 84 працівники дитячого санаторію «Пролісок» стануть на біржу 2024-07-15 20:10:32 Чернігівські синоптики розповіли, коли закінчиться спека 2024-07-15 20:02:40 Оновлення даних: що чекає військовозобов’язаних після 16 липня? 2024-07-15 19:45:40 Воїн, який залишився без ніг, мріє стати військовим психологом. Його п... 2024-07-15 19:32:59 У Чернігові попрощалися з двома військовими 2024-07-15 19:18:38 Кишкова паличка на чернігівських пляжах: чим небезпечна та як не захво... 2024-07-15 19:06:38 У Чернігові генератори знову в дефіциті 2024-07-15 18:58:29 У «Чернігівському колегіумі» (колишній пед) 5000 студентів Було 1700 2024-07-15 18:49:16 «Рідний дім» продає будівлю за два мільйони 250 тисяч гривень 2024-07-15 14:35:17