У Мені працює лише одна заправка
2023-09-29 19:15:26
2382
0
Вибрати АЗС, щоб заправити транспорт, у Мені не вийде. Тут працює всього одна заправка. Недавно на ній не було пального. Хто не подбав про запас, опинився «без коліс».

У міськраді пояснюють:
— Розв'язувати проблему почали ще до повномасштабного вторгнення. З цією метою підприємцям, які мали намір спорудити автозаправні комплекси, виділили в оренду чотири земельних ділянки. Але через воєнні дії будівництво навіть не починалося, і не відомо, коли почнеться. Орендна плата вноситься, і на цьому все.
Тим, хто ризикне розпочати в Мені бензиновий бізнес у нинішніх умовах, отримавши всі необхідні дозволи, міськрада готова запропонувати в оренду нові земельні ділянки. Але на сьогодні відомо тільки про перемовини — конкретних результатів немає.
Та якщо можливість заправитися бензином у Мені все ж таки існує, то щодо газу немає навіть надії. Газозаправка (вона була теж одна) припинила роботу через те, що у власника виникли проблеми, пов’язані з ліцензією. Зараз він відстоює своє право на діяльність у судах, але коли і чим це закінчиться, не може сказати ніхто.
Найбільш підходящим варіантом вирішення питання в міськраді вважають спорудження газової заправки на АЗС, що працює. Але така можливість поки що тільки вивчається.
Джерело: газета “Гарт”, Марія Ісаченко
коментарі (0)

У міськраді пояснюють:
— Розв'язувати проблему почали ще до повномасштабного вторгнення. З цією метою підприємцям, які мали намір спорудити автозаправні комплекси, виділили в оренду чотири земельних ділянки. Але через воєнні дії будівництво навіть не починалося, і не відомо, коли почнеться. Орендна плата вноситься, і на цьому все.
Тим, хто ризикне розпочати в Мені бензиновий бізнес у нинішніх умовах, отримавши всі необхідні дозволи, міськрада готова запропонувати в оренду нові земельні ділянки. Але на сьогодні відомо тільки про перемовини — конкретних результатів немає.
Та якщо можливість заправитися бензином у Мені все ж таки існує, то щодо газу немає навіть надії. Газозаправка (вона була теж одна) припинила роботу через те, що у власника виникли проблеми, пов’язані з ліцензією. Зараз він відстоює своє право на діяльність у судах, але коли і чим це закінчиться, не може сказати ніхто.
Найбільш підходящим варіантом вирішення питання в міськраді вважають спорудження газової заправки на АЗС, що працює. Але така можливість поки що тільки вивчається.
Джерело: газета “Гарт”, Марія Ісаченко
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
На Чернігівщині попрощалися з п'ятьма захисниками
2026-06-26 10:00:13
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн...
2026-06-25 14:53:49
На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем
2026-06-25 14:40:12
Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу
2026-06-25 14:09:40
У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про...
2026-06-25 13:49:14
Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш...
2026-06-25 13:06:32
Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині
2026-06-25 12:22:31
Рятувальник Микола Фесик із Григорівки виготовив мангал із газових бал...
2026-06-25 12:00:29
На Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію 12 прикордонних сіл
2026-06-25 11:26:08
Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя
2026-06-25 11:05:10



