У Мені працює лише одна заправка
2023-09-29 19:15:26
2378
0
Вибрати АЗС, щоб заправити транспорт, у Мені не вийде. Тут працює всього одна заправка. Недавно на ній не було пального. Хто не подбав про запас, опинився «без коліс».

У міськраді пояснюють:
— Розв'язувати проблему почали ще до повномасштабного вторгнення. З цією метою підприємцям, які мали намір спорудити автозаправні комплекси, виділили в оренду чотири земельних ділянки. Але через воєнні дії будівництво навіть не починалося, і не відомо, коли почнеться. Орендна плата вноситься, і на цьому все.
Тим, хто ризикне розпочати в Мені бензиновий бізнес у нинішніх умовах, отримавши всі необхідні дозволи, міськрада готова запропонувати в оренду нові земельні ділянки. Але на сьогодні відомо тільки про перемовини — конкретних результатів немає.
Та якщо можливість заправитися бензином у Мені все ж таки існує, то щодо газу немає навіть надії. Газозаправка (вона була теж одна) припинила роботу через те, що у власника виникли проблеми, пов’язані з ліцензією. Зараз він відстоює своє право на діяльність у судах, але коли і чим це закінчиться, не може сказати ніхто.
Найбільш підходящим варіантом вирішення питання в міськраді вважають спорудження газової заправки на АЗС, що працює. Але така можливість поки що тільки вивчається.
Джерело: газета “Гарт”, Марія Ісаченко
коментарі (0)

У міськраді пояснюють:
— Розв'язувати проблему почали ще до повномасштабного вторгнення. З цією метою підприємцям, які мали намір спорудити автозаправні комплекси, виділили в оренду чотири земельних ділянки. Але через воєнні дії будівництво навіть не починалося, і не відомо, коли почнеться. Орендна плата вноситься, і на цьому все.
Тим, хто ризикне розпочати в Мені бензиновий бізнес у нинішніх умовах, отримавши всі необхідні дозволи, міськрада готова запропонувати в оренду нові земельні ділянки. Але на сьогодні відомо тільки про перемовини — конкретних результатів немає.
Та якщо можливість заправитися бензином у Мені все ж таки існує, то щодо газу немає навіть надії. Газозаправка (вона була теж одна) припинила роботу через те, що у власника виникли проблеми, пов’язані з ліцензією. Зараз він відстоює своє право на діяльність у судах, але коли і чим це закінчиться, не може сказати ніхто.
Найбільш підходящим варіантом вирішення питання в міськраді вважають спорудження газової заправки на АЗС, що працює. Але така можливість поки що тільки вивчається.
Джерело: газета “Гарт”, Марія Ісаченко
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
На Чернігівщині можна побачити унікального павука, який повністю прист...
2026-06-22 18:04:39
За 9,8 мільйона гривень «забронюють» поліцейські мікроавтобуси
2026-06-22 17:46:48
На Менщині виявили у річці тіло 63-річного чоловіка
2026-06-22 17:21:05
У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків
2026-06-22 17:07:35
У ФГ «Інтер-Агро-База» немає жодного агротехнічного процесу, де б не б...
2026-06-22 14:19:15
Вбили пенсіонерку та забрали її золоті прикраси: на довічне та до 14 р...
2026-06-22 13:59:43
На Чернігівщині облаштовують фортифікації, щоб ускладнити просування п...
2026-06-22 13:37:21
Не оцифрували трудову книжку до 10 червня: що тепер буде?
2026-06-22 13:12:21
У Менському зоопарку — поповнення
2026-06-22 12:55:57
Голос тата в телефоні: як діти чекають на своїх батьків з війни
2026-06-22 12:17:44



