У 32-му ліцеї провели батьківські збори, щоб оговорити проблему розбещення дітей вчителем фізкультури

2023-09-30 11:45:28
3997 17
27-го вересня стало відомо, що у чернігівській школі №32 батьки учнів звинуватили вчителя фізкультури у педофілії. Звинувачення ґрунтувались на свідченнях дітей, які описали неодноразові випадки неприйнятної поведінки педагога, яка тривала не один рік. У скоєному підозрюється 58-річний батько трьох дітей Романенко Віктор Олександрович, котрий 4 роки працював у ліцеї, а до цього — в дитячо-юнацькій школі №2. 26-го вересня цей вчитель написав заяву на звільнення.Після розголосу цієї ситуації директорка навчального закладу пішла на лікарняний, її обов'язки зараз виконує заступниця директора з навчально-виховної роботи Наталія Петренко. Саме вона і зустрілась з батьками у присутності журналістів, аби обговорити дану проблему колективно.

Свій виступ пані Наталія почала з того, що сказала, що на вчителя за 4 роки його роботи у ліцеї не було жодної скарги, а до закінчення досудового розслідування поліції, приймати якісь рішення щодо його дій, немає сенсу.

Ще одна заступниця директора Софія Нестеренко, повідомила, що учителі співпрацюють зі слідством і деякі з них вже встигли надати свої покази. Вона нагадала батькам, що у ліцеї кожного року проходить анкетування та опитування середніх класів, початкову школу до нього не залучають. Опитування - анонімне, стосується воно чотирьох сфер навчання, однією з яких є безпечне освітнє середовище, в якому є питання, що стосуються цькування, булінгу та насильства над дітьми.

Батьки ж своєю чергою висловлювали своє обурення та розповідали історії, які стосувалися поведінки фізкультурника. Так, пані Вікторія навела приклад про те, як у дівчини з 9-го класу порвалися джинси і коли Романенко побачив це, то сказав: "Боже, який в тебе сексуальний розріз, я так би тебе і поцілував". Зі слів мами дівчинка побоялась про це розповісти, бо очікувала булінгу у відповідь зі сторони вчителя і що він усе буде заперечувати.Мама Валерія розповіла, що її дитина 2 тижні тому розповіла їй про те, що вчитель фізкультури брав за сідниці дівчинку, носив її на руках і цілував у щічки, носик та лобик, приказуючи, що вона молодець.

Батьки знайшли випускницю 32-го ліцею, яка також підтвердила факт можливого розбещення і розповіла, що вчитель на постійній основі намагався торкнутися дівчат під час проведення занять з фізкультури і не тільки. Потім він почав вести уроки фізвиховання у дітей 1-2 класів і багато батьків почали скаржитися на те, що він міг вдарити дітей по сідницях за неслухняність.
Дівчина повідомила, що неодноразово скаржилась на дії фізкультурника, коли вчилася, але на неї просто накричали і казали, що вона все вигадує.

28 вересня поліція розпочала провадження за ст.396 КК України (приховування тяжкого злочину), щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем. Також було розпочато кримінальне провадження за ч.2 статті 156 КК України (розбещення неповнолітніх).Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

комментарии (17)
Anonim2023-09-30 17:31:59 ответить

Несправедливо обвинять без доказательств.Слова против слов ничего не значат.Хотя какая в нашей теперешней жизни справедливость?

Anonimответить

+ 100000 ! Нубедительно. Одного сарафанного радио недостаточно-многия согласятся...

ZakharAl32023-09-30 20:43:26 ответить

Ну что педагоги. Вот вы и приехали. Это ваша конечная остановка. Как бы вы не доказывали что ничего не было. Но тут случился конфуз и правда всплыла. У вас мадам Наталия как и у директора аж два варианта. Либо вы все прекрасно знали но скрывали подвиги физрука. Тогда пойдете фигурантом по заведенной статье 396 как сокрытие преступления. И получите срок возможно условный. Или вы не знали. Тогда как зам директора по воспитательной работе вы не наладили работу что бы быть в курсе того что происходит в школе. И как результат вы получаете зарплату за ту работу которую не выполняете. В любом случае с должностей повылетают директора школ, завучи, и возможно классные руководители. Получите судимость по статье 396. Автоматически вас уволят. Не получите сроки - управление образования с вами конкретно разберётся и примет решение о продолжении вашей дальнейшей работы в школах. Можете сказать спасибо совковой круговой поруке в школах - согласно которой она вас научила как не выносить так называемый сор из школы. А для остальных педагогов будет наука. Школы у нас умеют скрывать и не такие преступления. Ну вот теперь и отвечать будете за это всем паровозом. Педофилия тяжкое преступление. И так просто вы уже не выкрутитесь. Так вам и надо.

Znaykaответить

Не крути пальцы веером Ничего не будет Разве что физрука уволят Суды могут годами идти

ZakharAl3ответить

Спасибо посмеялся. Напомню что педофилия относиться к тяжким преступлениям. И соответственно есть определенная специфика. Данные преступления совершают лица в присутствии жертвы. И свидетелей как и прямых доказательств там никогда не будет. По этому расследование проводят по следующей схеме. Педофилу проводят полиграф. С жертвами беседует специализированный по данным делам психолог. И в результате эти два документа ложатся на стол судье - который и выносит приговор. Долго судить не будут. А вот статья 396 с потолка не взялась. Для ее открытия нужны факты и доказательства. По всей видимости таковые у правоохранителей уже имеются. Не известно потащат ли по данной статье педагогов с 32 школы. Но 9 школа по ней точно пойдет.

Валерій2023-10-01 17:39:40 ответить

Сперва "преступление" требуется доказать. С начала я был всецело на стороне родителей. Теперь вижу, что не все так однозначно. Если суд не найдет состава преступления, то вынужденный прогул нужно будет компенсировать таки родителям. А по словам на собрании никаких преступлений не видно. Да и зачем оно было нужно. Его можна классифицировать как давление на следствие.

Anonim2023-10-02 12:24:26 ответить

Интересно . а как подстраховать например гимнастку не прикасаясь к телу чтобы она не получит травму ? Это его профессиональный долг не допустить травм . Одно дело чмокнуть в лобик а другое лапать ниже пояса без нужды . А дети .подыгрывая взрослым . много чего могут нафантазировать .

Anonimответить

А хто давав право незнайомому дядьку облизувати чужу дитину? Чмокати він зібрався. Хай вдома чмокає дружину, або собаку, чмокач...

Anonim2023-10-02 17:45:26 ответить

Як би прикро не було, а 32 ліцей, это городская школа. Це вам не село де на кожного учня приставлений педагог, мета життя якого навчити цього учня. В городі ніхто не дивиться за вашими дітьми і всім насрать чи курять вони, чи трахкаються, чи роблять що інше. Там все просто: педагог відчитав свої часи і звалив з роботи займатись своїми справами. Шукайте няньку яка не буде чіплятись і буде робити все що вам треба. Тут вам ніхто нічого не винен.

Anonimответить

Вы в своем уме, что значит - "никто ничего не должен"???? По вашему каждый извращенец-учитель, может спокойно лапать детей и это является нормой? Да таких тварей нужно с позором гнать из школы!! Чтоб другие даже мысли не допускали... Если б не дай Бог с моим ребенком такое произошло, я б нашла способ научить дяденьку жизни, долго б он на больничке лежал...

Anonimответить

Все вірно. Диму без вогню не буває, тим паче в ДВОХ навчальних закладах підряд. Збоченців в нас вистачає. Але якщо вони працюють вихователями дітей, то покарання повинно бути подвійним.

Вася2023-10-03 12:56:37 ответить

Обговорення цієї новини у коментарях нагадує саме те, про що вона написана. Нічого не встановлено і не доведено у належний спосіб, але всі обурені і засуджують.)

Anonimответить

Так точно . просто муссируется тема педофилии .

Anonim2023-10-03 18:40:48 ответить

Тобто його вже раз звільнили з однієї школи з такими самими звинуваченнями, і все ок? А тепер те саме в іншій і він кришталево чистий? А десятки людей то все наклепники?))) Совпадєніє? (с) Щось пані Наталія якось дивно себе поводить. А батько 3х дітей це ще не індульгенція.

Anonim2023-10-03 18:43:27 ответить

Якщо підтвердиться, розпустити всю дирекцію школи. Тут явне приховування фактів і намагання замяти ситуацію керівництвом, що вже само по собі є злочином і шкодить дітям.

Anonim2023-10-04 12:09:55 ответить

А Ирина Примера чего так активно обсуждает данную тему у нее вроде сын.

Anonim2023-10-11 13:25:35 ответить

Из практики адвоката -- Преступление считается завершенным в момент, когда совпадают 2 условия: ---потерпевший получил предложение увидеться; -- и виновный предпринял хотя бы одно действие для осуществления этой встречи. Остальноеможно отнести к неэтичному поведению .

Оставить комментарий

Имя
Комментарий
другие новости
«Закривавлене тіло знайшли в снігу». РосЗМІ розповіли подробиці смерті... 2023-12-06 23:09:21 Чернігівський драмтеатр запрошує на різдвяну прем’єру 2023-12-06 20:49:16 «Чернігівська поема» : презентація музично-культурологічного проекту 2023-12-06 20:37:19 Врятувати життя: чернігівські волонтери здали кров для ЗСУ 2023-12-06 16:07:03 “Укрзалізниця” запускає на зимові свята нові маршрути у гори 2023-12-06 15:53:08 Свято Миколая по-новому: чудотворець вітав чернігівців у тролейбусах 2023-12-06 15:43:06 Російські диверсанти 1 грудня вбили прикордонника і лісівника 2023-12-06 13:07:31 У Чернігові розслідують загадкову смерть молодої жінки 2023-12-06 12:41:49 New Balance: створено для вас 2023-12-06 09:19:48 Готовий святковий стіл без витрати часу - це легко! 2023-12-06 09:03:50