В Озерянах через пожежу загинуло подружжя Шептунів

2023-11-19 19:41:30
1769 0
У ніч на 12 листопа­да в Озерянах Варвинської громади горів буди­нок подружжя Шептунів — 46-річного Павла і 48-річної Олесі. Вогонь був такої сили, що приборкати йо­го вдалося лише на ранок. Рятувальники виявили на згарищі обгорілі останки господарів. Обоє лежали в коридорі. Вочевидь, намагалися вибратися з па­лаючого дому, однак, на­дихавшись диму, знепри­томніли й загинули...



Місцеві розказують, що Павло й Олеся родом із Бар­ви. В Озеряни перебрали­ся років десять тому — ра­зом із батьками Павла, ко­трі придбали собі в селі хату. Спершу мешкали всі разом. Згодом Павлового батька не стало, а його мати після пе­режитого інсульту переїхала до дочки в Одесу. Тож Павло з Олесею зосталися вдвох. Спільних дітей не мали. В Олесі був син Женя, та він уже кілька років вважається безвісти зниклим — поїхав у столицю і пропав. Про саме подружжя люди говорять до­бре. Кажуть, Шептуни були хорошими, привітними. На життя заробляли самі.

Пав­ло займався будівництвом, мотався з бригадою по всьо­му району, їздив навіть у сто­лицю. Олеся ж підробляла по людях. Обробляли город, заготовляли консервацію на зиму. Все як у людей.

- Обоє роботящі. З од­носельцями ніколи не кон­фліктували. Дуже шкода їх, — зітхає сусідка загиблих Надія Адамович. — Олеся було забіжить до мене, по­просить молока чи яєць — потім завжди поверне. Тра­плялося, що випивали. Та не постійно. А це якраз запи­ли, і така біда сталася...

На сполох першою забила на­ша односельчанка. Вона ви­йшла у двір і побачила, що в Шептунів палає хата. Набра­ла їхню найближчу сусідку, а та мене. Коли ми всі вибі­гли на вулицю, до їхнього до­му вже не можна було підступитися: з вікон виривав­ся вогонь, дах палав. Міс­цева пожежна команда при­їхала за лічені хвилини. А слі­дом за нею - рятувальники з Варви і Срібного. Та хата дерев'яна (лише обкладе­на цеглою), тож згоріла не­мов сірник. Навіть дах і сті­ни обвалилися.

Перші пожежники прибу­ли на місце близько 0.30. Га­сити полум'я почали з боку сусідського сараю — щоб во­гонь не перекинувся на ньо­го. Остаточно ж пожежу зага­сили лише близько 8-ї.
Що стало причиною за­горяння — зараз з'ясовують. Відомо, що зайнялося все­редині. МНС-ники припус­кають, що мала місце необе­режність під час паління.

Джерело: газета “Гарт”, Юрій Нікітін. Фото ДСНС у Чернігівській області

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
На чернігівському Центральному ринку галка щодня випрошує смаколики у ... 2026-06-24 11:53:52 На Чернігівщині пенсіонерка віддала шахраю 3 тисячі доларів на вигадан... 2026-06-24 11:33:35 На святі Івана Купала, яке провели біля РАЦСу у Чернігові, для війська... 2026-06-24 11:19:55 На Чернігівщині попрощалися з трьома захисниками 2026-06-24 10:46:11 На Чернігівщині озброєний чоловік погрожував родині та відкрив вогонь ... 2026-06-24 10:27:42 Пішов рибалити і потонув: подробиці загибелі 14-річного хлопця на Черн... 2026-06-24 09:59:20 Земля, родина і крафтова моцарела: як живе фермерське господарство «Ве... 2026-06-23 14:13:14 На Прилуччині живе медсестра, залюблена у рідне село, людей і медицину 2026-06-23 13:41:04 Броня, міцніша за залізо, та любов, що повертає з того світу: історія ... 2026-06-23 12:56:57 Якщо РФ знайде 70 тисяч солдатів, то може спробувати повторно зайти в ... 2026-06-23 12:34:38