Родина загиблого захисника отримала нове житло від благодійників

2024-02-22 17:30:44
1111 0
У переддень Нового року сім’я за­гиблого у 2021 році воїна-захисника Сергія Петраускаса отримала ключі від модульного будинку, а 9 січня відзначила й новосілля, розпо­віли в Ічнянській міській раді.



21 лютого 2021 року біля шахти «Бутівка» на Донеччині загинув голова багато­дітної родини Сергій Петраускас. Дру­жина Галина залишилася вдовою, без батька - троє дітей. Покращити побуто­ві умови ця родина змогла за допомоги благодійників.

Родина Петраускас наразі мешкає у Більмачівці, проте планує переїхати в Ічню, де на власній земельній ділянці вже стоїть подарований модульний красунчик-будинок. Він збудований за новітніми техно­логіями компанією «Тера М». Допомогли у виконанні монтажних робіт місцевий де­путат Михайло Бондар, ічнянські РЕМівці, комунальники, укртелекомівці, працівники водоканалу й компанії «Хоум-Нет».

Будинок наприкінці грудня звели в рам­ках масштабного проєкту «Знову вдо­ма», який реалізує Благодійний фонд «Peli can live» за фінансування «Citi Украї­на» та участі Ротарі клуб «Київ Столиця» у співпраці з Ічнянською міською радою.

І вже 9 січня родина приймала гостей у новій оселі. На вхідчини завітали очільниця громади Олена Бутурлим, секре­тар міської ради Григорій Герасименко, заступниця міського голови і ротарійка Лариса Мілова, голова ініціативної групи матерів та дружин полеглих захисників Ічнянщини Яна Половко разом із пред­ставниками 1-го відділення Прилуцького РТЦК та СП.

Галина Петраускене, вдова захисника, не стримує емоцій, коли говорить про нове житло. Каже, що до останнього їй не вірилося: буде чи не буде будинок.

- Неочікувано, проте дуже приємно! - ділиться своїми почуттями пані Галина. Й разом з тим дякує міській владі за постійну підтримку, що не оминає увагою її сім’ю.

Будинок укомплектований потрібною побутовою технікою, зокрема, холодильником, пральною машиною, душовою кабіною, кондиціонером. Є ліжка, шафи і навіть посуд. Оснащений електричним опаленням, як альтернатива - встановлений твердопаливний котел.
За словами пані Галини, в оселі є три кімнати, які діти вже встигли розділити між собою: одна - для 23-річної Каті та 12-річної Ангеліни, друга - для 18-річного Яніса, а третя, звісно, - для мами. Тож будуть потроху обживатися.

Тато пишався б своїми дітьми, яких він обожнював, а через жахливу війну ро­стуть без нього, без його надійного пле­ча, без його порад. Старша донька вже закінчила магістратуру у Київському на­ціональному університеті будівництва і архітектури, найменша - шестикласни­ця, а син вчиться у Прилуцькому агро­технічному коледжі.

- Взагалі таке відчуття, що Сергій про нас з небес турбується, - зізнається пані Галина. А ще озвучує свої мрії: - Хочу, аби в країні настав переможний мир, і щоб діти були здоровими та щасливими.

Зазначимо, що такими житловими мо­дулями, які звели у рамках масштабного проєкту «Знову вдома», забезпечені де­сять сімей з чотирьох громад Чернігів­щини. Серед них одна з Ічнянської гро­мади - родина загиблого воїна Сергія Петраускаса. А загалом на Ічнянщині це вже сьомий модульний будинок.

Джерело: газета “Трудова слава”, Світлана Череп

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
На Коропщині місцеві жителі розігрували на аукціоні кізочку, аби зібра... 2026-02-19 13:48:25 Останній трагічний урок. Життя Галини Калачник обірвав російський снар... 2026-02-19 12:01:06 На Чернігівщині попрощалися з чотирма захисниками 2026-02-19 10:54:43 Через атаку ворожих дронів на прикордонні Чернігівщини постраждали буд... 2026-02-19 10:44:34 Два чоловіки з Чернігові та Сновська організували мережу розповсюдженн... 2026-02-19 10:37:20 Чернігівські поліцейські знайшли чоловіка, який підірвав вибухівку у д... 2026-02-19 10:28:16 У Носівці 33-річний чоловік видурив гроші у жінки, представившись друг... 2026-02-19 10:21:57 «От колись були зими»: як холод перевіряв Україну на міцність 2026-02-18 15:11:56 Життя на порозі самотності: історія Анни Сухенко 2026-02-18 14:48:34 У Городнянській міській лікарні відбулась реорганізація дитячого відді... 2026-02-18 14:28:02