У торговому центрі Прилук вчинив стрілянину 56-річний місцевий житель

2024-03-01 11:55:33
1713 2
Співробітники Прилуцького райвідділу поліції встановили, що у місцевому торговельному комплексі в ході конфлікту між двома чоловіками один з них поранив іншого пострілом з пістолета травматичної дії. За фактом хуліганства відкрито кримінальне провадження, стрільця затримано.



Інцидент зі стрільбою трапився у Прилуках уранці 29 лютого. З відповідним повідомленням до поліції зателефонував травмований учасник конфлікту.

За викликом на місце події негайно прибули група реагування та слідчо-оперативна група Прилуцького райвідділу поліції.

В ході з’ясування обставин інциденту поліцейські встановили, що між двома його учасниками спочатку виник словесний конфлікт. У процесі розмови на дедалі більш підвищених тонах 56-річний прилучанин дістав з сумки зареєстрований пістолет травматичної дії та вистрілив у бік свого 57-річного опонента. Гумова куля влучила у ногу потерпілого, завдавши йому тілесних ушкоджень.

Слідчий Прилуцького райвідділу поліції відкрив кримінальне провадження за фактом хуліганських дій, вчинених із застосуванням вогнепальної зброї (ч. 4 статті 296 Кримінального кодексу України). Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Поліцейські, за погодженням з Прилуцькою окружною прокуратурою, затримали фігуранта в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Особу поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Триває досудове розслідування.

Джерело: відділ комунікації поліції Чернігівської області

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (2)
scorpion2024-03-01 12:33:52 відповісти

Що, постріляти захотіли??? Вам і прапор в дупу. На передовій фронту не хватає таких гарячих хлопчиків, а ви підходите під призов. Ідіть захищати країну й таких дідів та бабів, яким вже по 76-77 років, та жінок з дітьми. А так заробили собі не повагу, а буцигарню. Які ще кладізі не відкриті в нашій країні??? Давайте пустимо все це в корисне русло. Я сам народився в м. Прилуки у 1948 році, там поховані мої бабка, дід, мама й інші рідні. Сам я вже там не проживаю, а осів в обласному місті -Герої й не збираюсь змінювати. А за вас, земляки, мені соромно, що ви так себе використовуєте в такі тяжки для нас часи. Слава Україні.

Anonimвідповісти

56-річний же ж ))

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини 2026-06-26 14:11:02 Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма 2026-06-26 13:46:54 До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен... 2026-06-26 13:31:05 Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал... 2026-06-26 13:11:55 Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики 2026-06-26 12:55:33 Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ... 2026-06-26 12:38:37 Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів 2026-06-26 12:22:37 У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції 2026-06-26 12:09:11 Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ... 2026-06-26 11:18:44 Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного 2026-06-26 10:51:20