У торговому центрі Прилук вчинив стрілянину 56-річний місцевий житель
2024-03-01 11:55:33
1713
2
Співробітники Прилуцького райвідділу поліції встановили, що у місцевому торговельному комплексі в ході конфлікту між двома чоловіками один з них поранив іншого пострілом з пістолета травматичної дії. За фактом хуліганства відкрито кримінальне провадження, стрільця затримано.

Інцидент зі стрільбою трапився у Прилуках уранці 29 лютого. З відповідним повідомленням до поліції зателефонував травмований учасник конфлікту.
За викликом на місце події негайно прибули група реагування та слідчо-оперативна група Прилуцького райвідділу поліції.
В ході з’ясування обставин інциденту поліцейські встановили, що між двома його учасниками спочатку виник словесний конфлікт. У процесі розмови на дедалі більш підвищених тонах 56-річний прилучанин дістав з сумки зареєстрований пістолет травматичної дії та вистрілив у бік свого 57-річного опонента. Гумова куля влучила у ногу потерпілого, завдавши йому тілесних ушкоджень.
Слідчий Прилуцького райвідділу поліції відкрив кримінальне провадження за фактом хуліганських дій, вчинених із застосуванням вогнепальної зброї (ч. 4 статті 296 Кримінального кодексу України). Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Поліцейські, за погодженням з Прилуцькою окружною прокуратурою, затримали фігуранта в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Особу поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Триває досудове розслідування.
Джерело: відділ комунікації поліції Чернігівської області
коментарі (2)

Інцидент зі стрільбою трапився у Прилуках уранці 29 лютого. З відповідним повідомленням до поліції зателефонував травмований учасник конфлікту.
За викликом на місце події негайно прибули група реагування та слідчо-оперативна група Прилуцького райвідділу поліції.
В ході з’ясування обставин інциденту поліцейські встановили, що між двома його учасниками спочатку виник словесний конфлікт. У процесі розмови на дедалі більш підвищених тонах 56-річний прилучанин дістав з сумки зареєстрований пістолет травматичної дії та вистрілив у бік свого 57-річного опонента. Гумова куля влучила у ногу потерпілого, завдавши йому тілесних ушкоджень.
Слідчий Прилуцького райвідділу поліції відкрив кримінальне провадження за фактом хуліганських дій, вчинених із застосуванням вогнепальної зброї (ч. 4 статті 296 Кримінального кодексу України). Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Поліцейські, за погодженням з Прилуцькою окружною прокуратурою, затримали фігуранта в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Особу поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Триває досудове розслідування.
Джерело: відділ комунікації поліції Чернігівської області
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини
2026-06-26 14:11:02
Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма
2026-06-26 13:46:54
До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен...
2026-06-26 13:31:05
Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал...
2026-06-26 13:11:55
Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики
2026-06-26 12:55:33
Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ...
2026-06-26 12:38:37
Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів
2026-06-26 12:22:37
У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції
2026-06-26 12:09:11
Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ...
2026-06-26 11:18:44
Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного
2026-06-26 10:51:20




Що, постріляти захотіли??? Вам і прапор в дупу. На передовій фронту не хватає таких гарячих хлопчиків, а ви підходите під призов. Ідіть захищати країну й таких дідів та бабів, яким вже по 76-77 років, та жінок з дітьми. А так заробили собі не повагу, а буцигарню. Які ще кладізі не відкриті в нашій країні??? Давайте пустимо все це в корисне русло. Я сам народився в м. Прилуки у 1948 році, там поховані мої бабка, дід, мама й інші рідні. Сам я вже там не проживаю, а осів в обласному місті -Герої й не збираюсь змінювати. А за вас, земляки, мені соромно, що ви так себе використовуєте в такі тяжки для нас часи. Слава Україні.
56-річний же ж ))