Реабілітаційний центр для тварин у Прилуках відновив роботу
2024-04-02 14:13:32
1263
0
Реабілітаційний центр для тварин Прилук, що в структурі КП "Послуга" відновив свою роботу більше місяця тому. На даний час вже стерилізовано 25 собак, в їх числі і лабрадор Ася. Безхатченку привезли до центру з серйозною травмою. Лабрадора прооперували і після реабілітації почали шукати новий дім. Любляча родина знайшлась швидко.

Працівниця центру Інна, говорить, що прилаштовувати підопічних - найприємніше в роботі доглядальника. Адже кожна тваринка хоче знайти власного господаря. Серед тих, хто чекає на новий дім і Нора чистокровна такса.
На жаль до центру потрапляють тварини зі значними травмами. Рудольфа забрали під опіку цієї суботи, у нього зламана лапка. Ветеринари припускають, що собаці, швидше за все потрібне оперативне втручання.
Нагадаємо, заходи щодо відновлення роботи центру розпочалися з приходом нового керівника "Послуги" Сергія Страхова. Першочергово здійснено відбір кандидатів на посади доглядачів за тваринами та ловця. Для повноцінної роботи організації провели підготовчий етап: здійснено прибирання території, вольєрів господарських приміщень. На сьогодні налагоджено і співпрацю з ветеринарними лікарнями та триває вилов і стерилізація найбільш агресивних собак.
А от ручних та доброзичливих песиків працівники центру мріють прилаштувати в нові люблячі родини.
Джерело: телеканал "Прилуки"
коментарі (0)

Працівниця центру Інна, говорить, що прилаштовувати підопічних - найприємніше в роботі доглядальника. Адже кожна тваринка хоче знайти власного господаря. Серед тих, хто чекає на новий дім і Нора чистокровна такса.
На жаль до центру потрапляють тварини зі значними травмами. Рудольфа забрали під опіку цієї суботи, у нього зламана лапка. Ветеринари припускають, що собаці, швидше за все потрібне оперативне втручання.
Нагадаємо, заходи щодо відновлення роботи центру розпочалися з приходом нового керівника "Послуги" Сергія Страхова. Першочергово здійснено відбір кандидатів на посади доглядачів за тваринами та ловця. Для повноцінної роботи організації провели підготовчий етап: здійснено прибирання території, вольєрів господарських приміщень. На сьогодні налагоджено і співпрацю з ветеринарними лікарнями та триває вилов і стерилізація найбільш агресивних собак.
А от ручних та доброзичливих песиків працівники центру мріють прилаштувати в нові люблячі родини.
Джерело: телеканал "Прилуки"
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
Ввечері 27 червня росіяни масовано атакували Чернігів безпілотниками: ...
2026-06-27 22:24:39
Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини
2026-06-26 14:11:02
Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма
2026-06-26 13:46:54
До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен...
2026-06-26 13:31:05
Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал...
2026-06-26 13:11:55
Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики
2026-06-26 12:55:33
Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ...
2026-06-26 12:38:37
Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів
2026-06-26 12:22:37
У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції
2026-06-26 12:09:11
Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ...
2026-06-26 11:18:44



