Гаряча вода у Чернігові: чи буде вона влітку у споживачів «ТКЕ» та «ОТКЕ»

2024-04-15 18:00:19
1655 0
Кабмін продовжив дію постанови №812, яка дозволяє теплогенеруючим підприємствам, зокрема "Теплокомуненерго" та "Облтеплокомуненерго" в Чернігові, купувати газ за пільговою ціною. Це дозволяє вищезгаданим підприємствам продовжити надавати послуги з гарячого водопостачання в оселі чернігівців протягом літа.



Про це повідомив в.о. міського голови Олександр Ломако у своєму Telegram.

"Підприємства вже готують додаткові угоди на газ".
Нагадаємо, 29 березня у Чернігові завершився опалювальний сезон 2023-2024 років. Тоді Ломако казав, що централізоване гаряче водопостачання в місті не відключатимуть після завершення опалювального сезону.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Ввечері 27 червня росіяни масовано атакували Чернігів безпілотниками: ... 2026-06-27 22:24:39 Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини 2026-06-26 14:11:02 Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма 2026-06-26 13:46:54 До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен... 2026-06-26 13:31:05 Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал... 2026-06-26 13:11:55 Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики 2026-06-26 12:55:33 Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ... 2026-06-26 12:38:37 Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів 2026-06-26 12:22:37 У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції 2026-06-26 12:09:11 Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ... 2026-06-26 11:18:44