12 тисяч домогосподарств залишились без світла на Чернігівщині через негоду

2024-06-11 13:40:41
1205 0


11 червня АТ «Чернігівобленерго» у своєму Телеграм-каналі повідомило, про те що, через несприятливі погодні умови енергетики знову вимушені проводити відновлювальні роботи. Зафіксовано, що понад 12 тисяч абонентів залишились без електропостачання. 


"Негода спричинила чимало аварій у мережах, та енергетики працюють, аби світло якнайшвидше повернулося у домівки", — йдеться у повідомленні.

Загалом знеструмлено 12 374 споживачів по таким населеним пунктам, як:

Бобровиччина — 6 128
Прилуччина — 2 491
Носівщина — 2 243
Козелеччина — 496
м. Чернігів — 398
Менщина — 260
Талалаївщина — 138
Ічнянщина — 112
Варвинщина — 108

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Ввечері 27 червня росіяни масовано атакували Чернігів безпілотниками: ... 2026-06-27 22:24:39 Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини 2026-06-26 14:11:02 Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма 2026-06-26 13:46:54 До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен... 2026-06-26 13:31:05 Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал... 2026-06-26 13:11:55 Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики 2026-06-26 12:55:33 Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ... 2026-06-26 12:38:37 Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів 2026-06-26 12:22:37 У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції 2026-06-26 12:09:11 Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ... 2026-06-26 11:18:44