12 тисяч домогосподарств залишились без світла на Чернігівщині через негоду

2024-06-11 13:40:41
1200 0


11 червня АТ «Чернігівобленерго» у своєму Телеграм-каналі повідомило, про те що, через несприятливі погодні умови енергетики знову вимушені проводити відновлювальні роботи. Зафіксовано, що понад 12 тисяч абонентів залишились без електропостачання. 


"Негода спричинила чимало аварій у мережах, та енергетики працюють, аби світло якнайшвидше повернулося у домівки", — йдеться у повідомленні.

Загалом знеструмлено 12 374 споживачів по таким населеним пунктам, як:

Бобровиччина — 6 128
Прилуччина — 2 491
Носівщина — 2 243
Козелеччина — 496
м. Чернігів — 398
Менщина — 260
Талалаївщина — 138
Ічнянщина — 112
Варвинщина — 108

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
У Стрижні у Чернігові потонув 10-річний хлопчик 2026-06-19 20:39:45 Станіслав Перфілов пішов у небо, а любов залишив на землі 2026-06-19 15:08:33 86-річна жителька Сосниччини читає без окулярів 2026-06-19 14:37:36 Начальнику управління освіти Чернігова Василю Білогурі вручили підозру 2026-06-19 14:19:43 Про те, як ворог знищує медичну галузь прикордонної Семенівщини, і тих... 2026-06-19 13:48:01 У Ніжині місцеві жителі розкрадають квіти і кущі з комунальних клумб 2026-06-19 13:27:43 Лікарка-трансфузіолог Тетяна Юрченко розповіла про важливість донорств... 2026-06-19 12:49:22 Після прильоту на автостоянку чернігівці більше цікавляться повним КАС... 2026-06-19 12:26:48 Хто саме зник у лісі під Малинівкою, досі встановлюють: у поліції кажу... 2026-06-19 12:04:28 На Чернігівщині виявили тіла батька та сина, які пішли на риболовлю на... 2026-06-19 11:30:58