Поліція викрила 39-річний мешканця Корюківського району, який вирощував канабіс у промислових масштабах і торгував ним

2024-10-01 18:00:30
1125 0


Поліцейські затримали наркодилера, який розробив схему збагачення за рахунок вирощування у промислових масштабах та подальшого збуту через власний канал у популярному месенджері партій наркотичного засобу – канабісу в особливо великих розмірах. Поліція ліквідувала канал збуту наркотиків та затримала наркоділка.

Слідчі поліції Чернігівщини спільно з оперативниками управління боротьби з наркозлочинністю встановили, що 39-річний мешканець Корюківського району систематично здійснює поштові відправлення з наркотиками по всій Україні. Щоб не привертати уваги, зловмисник уникав подібних операцій у районі свого мешкання, а завжди приїздив власною автівкою до Чернігова. Також він вживав інших заходів конспірації.


Вирощування наркомістких рослин відбувалося на декількох лісових ділянках у малолюдній місцевості, а сушіння, переробка та пакування готових партій наркотиків – у нежилому будинку, що належить родичам наркоплантатора.

Поліцейські за силової підтримки бійців спецпідрозділу поліції КОРД, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури, затримали наркоторгівця під час чергового відправлення пакунку з наркотиками клієнтам.

Після цього правоохоронці провели низку санкціонованих обшуків, в ході яких було виявлено та вилучено висушену рослинну сировину, схожу на коноплі, загальною вагою понад 60 кілограмів, детальну письмову інструкцію з вирощування конопель, чорнові записи, інші речові докази. Все вилучене направлено на проведення експертних досліджень.

Поліцейські затримали власника наркоплантацій у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятору тимчасового тримання. Слідчі поліції готують матеріали для обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Слідчі слідчого управління обласної поліції повідомили затриманому про підозри у злочинах за частинами 1 та 2 статті 307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів). Її санкція передбачає від 6 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.




Джерело: відділ комунікації поліції Чернігівської області

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
У Прилуках через аварію пошкоджено 3 автівки, людей госпіталізували 2026-05-23 12:33:19 У Чернігові планують закрити три дитячі садочки 2026-05-23 11:59:00 У Новгород-Сіверському ворожий дрон атакував авто поліції: постраждали... 2026-05-23 11:49:19 Іменний торт є тепер і в Ніжині. Називається «Ніжин вечірній» 2026-05-23 10:35:29 Знайдені в лісі під Малинівкою останки можуть належати зниклому безвіс... 2026-05-22 15:07:16 Батько і 14-річний син тримають ферму самі: як родина з Кучинівки буду... 2026-05-22 14:26:20 Втратив ногу, але став опорою для інших ветеранів: історія Євгена Мотч... 2026-05-22 13:58:14 Бетонні плити замість дверей: чому орендарі приміщень у центрі Сосниці... 2026-05-22 13:23:40 Соляна кімната в Прилуках: як галотерапія відкриває шлях до відновленн... 2026-05-22 12:42:14 «Тепер навіки разом»: у Чернігові попрощалися з подружжям Юдицьких, як... 2026-05-22 12:08:39