Чаус оприлюднив фото наслідків обстрілу росіянами Новгород-Сіверської громади

2024-10-02 11:39:52
1075 0
За минулу добу ворог завдав 12 ударів по Чернігівщині.

Внаслідок обстрілів у трьох селах Семенівської громади зайнялися господарські будівлі та ліс.

Росіяни зі ствольної артилерії атакували Новгород-Сіверську громаду. 8 вибухів.

Вщент згорів один житловий будинок та автомобіль, ще дві домівки та непрацююча ферма зазнали значних руйнувань. Пошкоджені трактор та автомобіль.

Дивом - без жертв. На щастя. Господарів будинків не було вдома на момент обстрілу, - про це повідомив голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у своєму телеграм-каналі.











Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
На Чернігівщині можна побачити унікального павука, який повністю прист... 2026-06-22 18:04:39 За 9,8 мільйона гривень «забронюють» поліцейські мікроавтобуси 2026-06-22 17:46:48 На Менщині виявили у річці тіло 63-річного чоловіка 2026-06-22 17:21:05 У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 2026-06-22 17:07:35 У ФГ «Інтер-Агро-База» немає жодного агротехнічного процесу, де б не б... 2026-06-22 14:19:15 Вбили пенсіонерку та забрали її золоті прикраси: на довічне та до 14 р... 2026-06-22 13:59:43 На Чернігівщині облаштовують фортифікації, щоб ускладнити просування п... 2026-06-22 13:37:21 Не оцифрували трудову книжку до 10 червня: що тепер буде? 2026-06-22 13:12:21 У Менському зоопарку — поповнення 2026-06-22 12:55:57 Голос тата в телефоні: як діти чекають на своїх батьків з війни 2026-06-22 12:17:44