З 15 жовтня у Чернігові розпочинається опалювальний період 2024/2025 років

2024-10-14 17:41:42
1652 0


Відповідне розпорядження 14 жовтня підписав в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

З 15 жовтня подача теплоносія розпочнеться до об'єктів комунальних закладів: охорони здоров'я, дошкільної та загальної середньої освіти.

З 16 жовтня до об'єктів житлового фонду міста всіх форм власності та відомчої належності, а також до інших споживачів теплової енергії.

Джерело: пресслужба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини 2026-06-26 14:11:02 Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма 2026-06-26 13:46:54 До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен... 2026-06-26 13:31:05 Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал... 2026-06-26 13:11:55 Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики 2026-06-26 12:55:33 Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ... 2026-06-26 12:38:37 Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів 2026-06-26 12:22:37 У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції 2026-06-26 12:09:11 Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ... 2026-06-26 11:18:44 Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного 2026-06-26 10:51:20