У Сімейній поліклініці в Чернігові запрацює новий стоматологічний кабінет

2024-10-31 14:27:17
1304 0


Прийом пацієнтів в новому стоматологічному кабінеті розпочнуть найближчими днями. Обладнання для стоматологічного кабінету Сімейній поліклініці Чернігівської міської ради нещодавно передав Благодійний фонд «Help-Ua» у співпраці з німецькими партнерами.

Як зазначив радник голови Чернігівської ОДА В’ячеслав Костюков, активна співпраця з поліклінікою триває близько трьох місяців. За цей час їй вже надавали витратні матеріали, медикаменти, гігієнічні засоби тощо. Втім, це не єдиний заклад, що отримує допомогу від «Help-Ua». Триває робота над тим, щоб якомога більше медичних закладів області отримали необхідну підтримку від партнерів, серед таких закладів Чернігівський центр сучасної онкології, центральна районна, обласна, друга та третя міські лікарні, а також військовий госпіталь, що розташовані у Чернігові.

Джерело: сайт газети "Чернігівщина"

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
На Чернігівщині можна побачити унікального павука, який повністю прист... 2026-06-22 18:04:39 За 9,8 мільйона гривень «забронюють» поліцейські мікроавтобуси 2026-06-22 17:46:48 На Менщині виявили у річці тіло 63-річного чоловіка 2026-06-22 17:21:05 У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 2026-06-22 17:07:35 У ФГ «Інтер-Агро-База» немає жодного агротехнічного процесу, де б не б... 2026-06-22 14:19:15 Вбили пенсіонерку та забрали її золоті прикраси: на довічне та до 14 р... 2026-06-22 13:59:43 На Чернігівщині облаштовують фортифікації, щоб ускладнити просування п... 2026-06-22 13:37:21 Не оцифрували трудову книжку до 10 червня: що тепер буде? 2026-06-22 13:12:21 У Менському зоопарку — поповнення 2026-06-22 12:55:57 Голос тата в телефоні: як діти чекають на своїх батьків з війни 2026-06-22 12:17:44