У Прилуках вдруге організували акцію на підтримку військовополонених та зниклих безвісти Героїв

2025-03-11 12:10:00
1476 0


9 березня у Прилуках відбулась мирна акція на підтримку українських воїнів, які потрапили у російський полон, або вважаються зниклими безвісти. У самому серці міста зібралися рідні військовослужбовців на мирну акцію "Не мовчи, полон вбиває".
Такі пікети проходять по всій Україні. У кожній громаді є ті, хто шукає і чекає підтримки в інших. Учасники тримають плакати із закликами не забувати про захисників, які залишаються у ворожій неволі. Це не просто слова, це крик болю, що лунає з кожного серця. Адже кожен день у полоні - це випробування не лише для самих військових, а й для їхніх родин. Дні невідомості завдають їм страшного болю, але віра спонукає рухатись вперед, продовжувати пошуки і кричати про свою біду на весь світ.




Наталія Розумейко сестра військовополоненого Віталія Слободенюка:

- У мене брат уже 3-й рік в полоні. З Азовсталі, Слободенюк Віталій Андрійович. Він азовець, ми всі його чекаємо. Його не обмінюють, так само, як і його побратимів. Вони дуже рідко попадають у списки обміну і через те ми сьогодні вирішили вийте ще і у Прилуках, щоб підтримати і сподіваємось, що наш герой скоро повернеться додому. Звязку немає вже більше 2.5 років. Як тільки він попав до полону, він мав змогу подзвонити 2 рази. І все. Тепер ми нічого не знаємо про нього.



Тетяна Завацька дружина військовополоненого Миколи Завацького:

- Мій чоловік Завацький Микола Сергійович зник у селищі Богданівка Донецької області 12 січня 2024 року. Вже більше року ми їздимо на всі акції мирні у Львів, у Київ. Ми чекаємо, ми знаємо, що він у полоні, але не має підтвердження. Ми хочемо дочекатися нашого любого татуся, брата, сина.

Історії таких родин мають бути почуті. Підтримати мирні акції можуть усі охочі, зокрема і водії, які сигналять на знак солідарності.



Джерело: ТК "Прилуки"

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Рятувальники Чернігівщини врятували козеня, яке впало до глибокої ями 2026-07-09 14:41:48 Юридичний вакуум Ялівщини: чому унікальний парк досі не захищений від ... 2026-07-09 14:28:40 Максима Лапицького взяли в полон у Старому Білоусі. А росіяни сказали,... 2026-07-09 14:06:16 Вже 7-й місяць родина Аліси Купрієнко, яка загинула під колесами служб... 2026-07-09 13:39:35 Через фейкову грошову допомогу пенсіонер з Чернігівщини втратив понад ... 2026-07-09 13:12:22 Трагедія на волейбольних змаганнях: 16-річний Юра Шкуліпа помер після ... 2026-07-09 12:25:57 "Чи зможу я ще бачити?": військовий із Чернігівщини Ярослав Руденок пі... 2026-07-09 12:04:33 На Чернігівщині є музей, у якому дозволяють сфотографуватися в старови... 2026-07-09 11:39:56 На Чернігівщині троє дітей захворіли на кір під час відпочинку на Зака... 2026-07-09 11:15:14 Влада закликала жителів прикордоння Чернігівщини не наближатися до вод... 2026-07-09 10:58:28