Проєкт

Приміщення виборчої дільниці на вулиці Богуна Фонд держмайна здає в оренду за 150 гривень

2025-03-21 12:28:46
1523 0
Фонд держмайна пропонує в оренду шість кабінетів у приміщенні навчального комбінату на вулиці Богуна в Чернігові. Це двоповерхове зелене приміщення чернігівці добре знають. Там уже 81 рік автошкола. А також це виборча дільниця.

Стартова ціна оренди — від 24 гривень 26 копійок за кабінет площею 31,42 квадратного метра до 149 гривень 28 копійок на місяць за 193,3 квадратного метра.

Кабінет площею 75,95 квадратного метра — 58 гривень 65 копійок, площею 84,61 квадратного метра — 65 гривень 34 копійки. Аукціон проведуть 4 березня. Наступний буде 11 березня. Можливо, під час аукціонів ціни зростуть.

— Ціна вказана не за метр квадратний, а за лот, — підтверджує Регіна Барабаш, начальниця відділу оренди регіонального відділення Фонду держмайна в Чернігівській області. — Під час воєнного стану оцінка майна не проводиться. Ціна формується від залишкової вартості.

Балансоутримувач приміщення на Богуна — філія «Чернігівського державного обласного навчально-курсового комбінату» УДП «Укрінтеравтосервіс».

— На першому поверсі частина кабінетів уже здані в оренду, — пояснює Лариса Зливко, директорка навчального комбінату. — У кінці серпня минулого року був аукціон. Інша частина першого поверху — наша. Навчальні класи. Автошкола не переїжджає, не планує закриватися, — запевняє. — Я прийшла сюди у 2007 році.



Лариса Зливко

Хоч опалення центральне, але з 2012 року тут холодно. Прораховували, що за всю площу 1200 метрів квадратних, щоб не замерзла система, треба платити близько 10 тисяч гривень у місяць. Зараз ще більше. Але фінансування в нас нема. Живемо коштом автошколи. У кабінетах, де навчаються, вмикаємо обігрівачі. Скільки не намагалися здати ці приміщення в оренду, усе ніяк.

Раніше тут була виборча дільниця. Чернігівці в цій залі голосували, — Лариса Зливко відкриває дерев’яні двері, показує, де стояли столи для членів комісії та виборчі кабінки.

— Якщо будуть вибори, а приміщення в оренді, що ж робити жителям мікрорайону?

— Не знаю, — розводить руками Лариса Петрівна. — Я казала про це представникам Фонду держмайна.

Третього березня 2022 року був приліт на Чорновола, — показує з вікна відому чернігівську 17-поверхівку, куди російський льотчик Красноярцев скинув шість авіабомб. — У нас того нещасливого дня повилітали вікна. Скло шукали своїми силами.

* * *

Виборчі дільниці були також у чернігівських школах №№18, 21. Третього березня 2022 ці дві школи перетворилися на руїни. Їх демонтували. Загалом виходить мінус три виборчі дільниці. Куди йти, щоб проголосувати?

— Минулого тижня Центральна виборча комісія опублікувала постанову про внесення змін до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, — пояснив 27-річний Юрій Конопля, керівник Чернігівської обласної територіальної виборчої комісії. — Адже така ситуація не тільки в Чернігові. Органи місцевого самоврядування надають інформацію щодо приміщень, де можна облаштувати виборчу дільницю. Якщо будуть вибори, кожному в поштову скриньку покладуть повідомлення з новою адресою.

Джерело: сайт газети "Вість", Юлія Семенець

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
У парку «Беремицьке» розповіли, як доглядають за символом 2026-го року 2026-01-08 16:06:11 Староста Ріпкинської ТГ створює ялинкові іграшки своїми руками 2026-01-08 15:33:44 Подружжя розшукує власника грошей, які лишились в автобусі Вороб'ївка-... 2026-01-08 15:07:11 У Сновську росіяни знищують знаменитий завод продтоварів 2026-01-08 14:55:05 Вікна у квартирі Ольги Столиці вилітали двічі. Живе неподалік телевежі 2026-01-08 14:35:10 У пожежі в Прилуках загинуло подружжя Латишів 2026-01-08 14:14:04 Врятував від смерті інших, але загинув сам: родина загиблого воїна з Ч... 2026-01-08 11:46:02 У менському зоопарку на Новий рік був святковий стіл 2026-01-08 11:29:39 У Чернігові тривають снігопади, власників просять не залишати авто на ... 2026-01-08 11:03:29 На Чернігівщині попрощалися з трьома захисниками 2026-01-08 10:40:02