Чернігівські фонтани у 2025 році не працюватимуть

2025-05-08 12:28:34
1311 0


У 2025 році міські фонтани в Чернігові не будуть увімкнені. Це рішення ухвалено з огляду на повномасштабну війну та обмежені можливості бюджету Чернігівської міської територіальної громади.

Фінансові ресурси спрямовуються на першочергові потреби: забезпечення базового функціонування міста та підтримку Збройних Сил України.

Таке рішення відповідає підходам, які застосовувалися в попередні роки повномасштабної російсько-української війни, коли ресурси також концентрувалися на ключових напрямках підтримки громади та оборони міста та країни.

Джерело: Пресслужба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
У Бобровиці виховують нове покоління журналістів 2026-06-09 11:50:32 Мор риби в одній із річок на Чернігівщині: екологи порахували збитки 2026-06-09 11:36:46 У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулатор... 2026-06-09 11:21:20 70% роботи виконують вручну: як батько із сином розвивають столярну сп... 2026-06-09 10:55:51 У Ніжинському ландшафтному парку оселилися червонокнижні білі чаплі 2026-06-09 10:35:37 На Чернігівщині попрощалися з трьома захисниками 2026-06-09 10:13:40 Російські війська атакували цивільне авто, яке доставляло хліб у прико... 2026-06-09 09:56:03 Ганна Родіна з Прилуччини - чарівниця вишивки 2026-06-08 14:09:17 Потрійна ДТП у Чернігові: п’яний водій не впорався з керуванням 2026-06-08 13:41:19 Пліч-о-пліч до фіналу: сім команд із Чернігова представлятимуть област... 2026-06-08 13:23:21