«Агро-Парк» на Чернігівщині роздає саджанці винограду військовим і родинам загиблих та зниклих безвісти
2025-05-12 13:32:01
1198
2

62-річний Леонід Ющенко та 41-річний Артем Севастьян (колишній заступник голови Козелецької райдержадміністрації) — засновники найбільшого на Чернігівщині виноградника.
Їхня фірма «Агро-Парк «Псьолів Острів» знаходиться неподалік Остра на Козелеччині. Нині роздають саджанці винограду військовим, їх родинам, сім’ям загиблих та зниклих безвісти воїнів.
— Є саджанці столових сортів «Надія Азос», «Ізюминка (Родзинка)» — український гібридний ранній сорт, суперранній «Атос», кишмиш «Юпітер», «Фаетон» — у нього дуже крупні ягоди, «Преображення», «Шарада ЮА», «Аделіна», «Подарунок Ірині».
З винних сортів — червоний кишмиш, з нього шикарне вино виходить. Є «Маркетт», «Цитронний Магарача», — перераховує Леонід Ющенко.
— Можна приїхати і самому вибрати, які хочеш. Можу відправити поштою. Уже надсилав родині військового в Бориспіль.
Зв’язатися зі мною можна за номером: 073-080-66-95.
Джерело: фейсбук-сторінка "Вісник Ч", Валентина Остерська
На фото Леонід Ющенко
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
43 дні на позиціях і відбиття атаки ДРГ: історія поліцейського Миколи ...
2026-06-09 12:08:28
У Бобровиці виховують нове покоління журналістів
2026-06-09 11:50:32
Мор риби в одній із річок на Чернігівщині: екологи порахували збитки
2026-06-09 11:36:46
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулатор...
2026-06-09 11:21:20
70% роботи виконують вручну: як батько із сином розвивають столярну сп...
2026-06-09 10:55:51
У Ніжинському ландшафтному парку оселилися червонокнижні білі чаплі
2026-06-09 10:35:37
На Чернігівщині попрощалися з трьома захисниками
2026-06-09 10:13:40
Російські війська атакували цивільне авто, яке доставляло хліб у прико...
2026-06-09 09:56:03
Ганна Родіна з Прилуччини - чарівниця вишивки
2026-06-08 14:09:17
Потрійна ДТП у Чернігові: п’яний водій не впорався з керуванням
2026-06-08 13:41:19




Кстати о фруктах --- своих в этом году не будет . Холод и заморозки и плюс не опылялось пчелками из-за тех же погодных условий .
дуже гарна справа!!