На Чернігівщині поліцейські викрили посадовця ТЦК, який за хабар обіцяв військовослужбовцю призначення на «вигідну» посаду
2025-06-10 12:06:44
1569
4

Поліцейські спільно з військовою контррозвідкою СБУ встановили, що посадовець одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині вимагав та отримав неправомірну вигоду за сприяння у призначенні на бажану штатну посаду курсанту військової частини. Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні злочину.
Слідчі слідчого управління обласної поліції за оперативного супроводу військової контррозвідки СБУ задокументували факт протиправної діяльності військовослужбовця територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Фігурант обіцяв за неправомірну вигоду у сумі 2000 доларів «вирішити» питання призначення курсанта на бажану посаду і допомогти йому уникнути відправлення до бойової бригади.
Поліцейські та співробітники військової контррозвідки СБУ під процесуальним керівництвом Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону затримали фігуранта відразу після отримання ним фінальної частини неправомірної вигоди у сумі 1000 доларів. У квартирах зловмисника поліцейські провели санкціоновані обшуки. Грошові кошти, отримані від злочинної діяльності, а також ряд інших речових доказів у нього вилучено.

Зловмисника затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Слідчий поліції за погодженням з прокурором Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомив затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою неправомірної вигоди). За таке діяння зловмиснику загрожує від 5 до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Джерело: відділ комунікації поліції Чернігівської області
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
Росія масовано атакувала дронами Чернігів: загинула дитина, є поранені
2026-04-19 11:02:30
У Чернігові змінили маршрути транспорту через перекриття дороги
2026-04-17 14:21:26
Чернігівські аграрії отримали право на торгівлю картоплею французького...
2026-04-17 13:52:01
35-річна Ольга Карета створює букети альтернативні пластиковим
2026-04-17 13:18:40
У Риботині тепер є свій лебідь
2026-04-17 12:49:53
Яну Шкарлат, яка постраждала від вибуху в міськраді Прилук лікуватимут...
2026-04-17 12:20:19
Хто відповість за масову загибель риби на Менщині?
2026-04-17 11:58:02
На Чернігівщині племінницю загиблого військового підозрюють у привласн...
2026-04-17 11:27:42
Посиденьки над занедбаними могилами: традиції поминальних днів у селах...
2026-04-17 11:15:35
Мобілізували сина міської голови Прилук Ярослава Попенка, якого звинув...
2026-04-17 10:58:40




З цього поліцейського вийшов би добрий водій танка . а викриваиім хабарників в тилу могли б і жінки контррозвідки .чи чоловіки після поранень але спроможні . А то бач затаївся як тилова кр..са .
Дайте цьому поліціянту Парабелум і хай дує на передній край ....ухилянт в формі. бл.
А ти той самий тцкашник, котрого за дупу взяли?)))
Та невже .? Та ладно . ..та ще й сам .типу один ))