40-річний житель Прилук насмерть забив жінку

2025-07-11 11:01:01
1013 2


Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали чоловіка, який під час сварки завдав чисельних тілесних ушкоджень 48-річній жінці. Від отриманих травм потерпіла померла. Зловмиснику загрожує до 10 років позбавлення волі.

Повідомлення про смерть місцевої мешканки надійшло до поліції вночі 9 липня. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Прилуцького районного відділу поліції.

Правоохоронці провели огляд місця події, опитали сусідів і зібрали речові докази.

Згідно з висновками судово-медичного експерта, смерть жінки мала насильницький характер і настала внаслідок численних тілесних ушкоджень.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що між потерпілою та її знайомим виник конфлікт, у результаті якого чоловік жорстоко побив жінку.

Особу зловмисника та його місцезнаходження оперативно встановили. Ним виявився 40-річний житель Прилук. Чоловік зізнався у скоєному та надав правдиві свідчення.

Його затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчий за процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури продовжує досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Досудове розслідування триває.

Джерело: Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (2)
scorpion2025-07-14 09:28:57 відповісти

Для чого залишили цю тварину жити??? Треба було покінчити з цим нелюдем без суда, а як таким що не виконав вимоги поліції.

Anonimвідповісти

Э.... та ви просто не доганяете .Тепер він буде кормити цілу дивізію ----поліціянтів . суддів . наглядачів .Щобці всі робилиб якби не було злочинців --корову пішли б доїти . чи телят пасти ? А так всі при ділах і отримують вдесятеро а тоі і більше чим ві .

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн... 2026-06-25 14:53:49 На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем 2026-06-25 14:40:12 Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу 2026-06-25 14:09:40 У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про... 2026-06-25 13:49:14 Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш... 2026-06-25 13:06:32 Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині 2026-06-25 12:22:31 Рятувальник Микола Фесик із Григорівки виготовив мангал із газових бал... 2026-06-25 12:00:29 На Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію 12 прикордонних сіл 2026-06-25 11:26:08 Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя 2026-06-25 11:05:10 На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками 2026-06-25 10:41:05