40-річний житель Прилук насмерть забив жінку

2025-07-11 11:01:01
1005 2


Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали чоловіка, який під час сварки завдав чисельних тілесних ушкоджень 48-річній жінці. Від отриманих травм потерпіла померла. Зловмиснику загрожує до 10 років позбавлення волі.

Повідомлення про смерть місцевої мешканки надійшло до поліції вночі 9 липня. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Прилуцького районного відділу поліції.

Правоохоронці провели огляд місця події, опитали сусідів і зібрали речові докази.

Згідно з висновками судово-медичного експерта, смерть жінки мала насильницький характер і настала внаслідок численних тілесних ушкоджень.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що між потерпілою та її знайомим виник конфлікт, у результаті якого чоловік жорстоко побив жінку.

Особу зловмисника та його місцезнаходження оперативно встановили. Ним виявився 40-річний житель Прилук. Чоловік зізнався у скоєному та надав правдиві свідчення.

Його затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчий за процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури продовжує досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Досудове розслідування триває.

Джерело: Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (2)
scorpion2025-07-14 09:28:57 відповісти

Для чого залишили цю тварину жити??? Треба було покінчити з цим нелюдем без суда, а як таким що не виконав вимоги поліції.

Anonimвідповісти

Э.... та ви просто не доганяете .Тепер він буде кормити цілу дивізію ----поліціянтів . суддів . наглядачів .Щобці всі робилиб якби не було злочинців --корову пішли б доїти . чи телят пасти ? А так всі при ділах і отримують вдесятеро а тоі і більше чим ві .

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
У Бобровиці виховують нове покоління журналістів 2026-06-09 11:50:32 Мор риби в одній із річок на Чернігівщині: екологи порахували збитки 2026-06-09 11:36:46 У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулатор... 2026-06-09 11:21:20 70% роботи виконують вручну: як батько із сином розвивають столярну сп... 2026-06-09 10:55:51 У Ніжинському ландшафтному парку оселилися червонокнижні білі чаплі 2026-06-09 10:35:37 На Чернігівщині попрощалися з трьома захисниками 2026-06-09 10:13:40 Російські війська атакували цивільне авто, яке доставляло хліб у прико... 2026-06-09 09:56:03 Ганна Родіна з Прилуччини - чарівниця вишивки 2026-06-08 14:09:17 Потрійна ДТП у Чернігові: п’яний водій не впорався з керуванням 2026-06-08 13:41:19 Пліч-о-пліч до фіналу: сім команд із Чернігова представлятимуть област... 2026-06-08 13:23:21