В ході обміну військовополоненими додому на Чернігівщину повернулись 8 людей
2025-10-03 10:22:59
1529
0
Під час чергового обміну полоненими між Україною та Росією 2 жовтня 2025 року додому повернулися 205 людей. З них — 185 військових (183 рядові й сержанти та два офіцери) ЗСУ, НГУ та ДПСУ і 20 цивільних. Серед звільнених — захисники Маріуполя, "Азовсталі" та ЧАЕС. Більшість із них утримували в полоні з 2022 року.
Даний обмін приніс багато радості на Чернігівщину, адже одразу вісім полонених з нашої області нарешті повернулись додому.
Серед них:

Звільнені з полону 2 жовтня 2025 року
Ігор Павлюк уродженець селища Березна. Ігор Павлюк — 1989 року народження. Потрапив у полон 24 лютого 2022 року на Чорнобильській АЕС.

Юрій Гончар
38-річний чернігівець Юрій Гончар, який у неволі пробув понад 3,5 роки. У полон потрапив на Чорнобильській АЕС.

Вʼячеслав Гапченко
35-річний морський піхотинець з Прилук Вʼячеслав Гапченко. У полоні чоловік пробув близько трьох з половиною років.

Андрій Герасименко та Андрій Остапенко
Нацгвардієць Андрій Остапенко та цивільний Андрій Герасименко. Обоє були у полоні з 2022 року. Обидва чоловіки - жителі Ріпкинської громади.

Звільнені з полону 2 жовтня 2025 року
Нацгвардієць з Чернігова Сергій Решетник. У полон він потрапив 24 лютого 2022 року на Чорнобильській АЕС.

Олександр Гришко
Нацгвардієць із Чернігова — Олександр Гришко. У полон чоловік потрапив 24 лютого 2022 року на Чорнобильській АЕС.

Роман Полегенько
Нацгвардієць із Чернігова Роман Полегенько. У полон чоловік потрапив 24 лютого 2022 року на Чорнобильській АЕС.
Джерело: "Суспільне Чернігів"
коментарі (0)
Даний обмін приніс багато радості на Чернігівщину, адже одразу вісім полонених з нашої області нарешті повернулись додому.
Серед них:

Звільнені з полону 2 жовтня 2025 року
Ігор Павлюк уродженець селища Березна. Ігор Павлюк — 1989 року народження. Потрапив у полон 24 лютого 2022 року на Чорнобильській АЕС.

Юрій Гончар
38-річний чернігівець Юрій Гончар, який у неволі пробув понад 3,5 роки. У полон потрапив на Чорнобильській АЕС.

Вʼячеслав Гапченко
35-річний морський піхотинець з Прилук Вʼячеслав Гапченко. У полоні чоловік пробув близько трьох з половиною років.

Андрій Герасименко та Андрій Остапенко
Нацгвардієць Андрій Остапенко та цивільний Андрій Герасименко. Обоє були у полоні з 2022 року. Обидва чоловіки - жителі Ріпкинської громади.

Звільнені з полону 2 жовтня 2025 року
Нацгвардієць з Чернігова Сергій Решетник. У полон він потрапив 24 лютого 2022 року на Чорнобильській АЕС.

Олександр Гришко
Нацгвардієць із Чернігова — Олександр Гришко. У полон чоловік потрапив 24 лютого 2022 року на Чорнобильській АЕС.

Роман Полегенько
Нацгвардієць із Чернігова Роман Полегенько. У полон чоловік потрапив 24 лютого 2022 року на Чорнобильській АЕС.
Джерело: "Суспільне Чернігів"
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
У Бобровиці виховують нове покоління журналістів
2026-06-09 11:50:32
Мор риби в одній із річок на Чернігівщині: екологи порахували збитки
2026-06-09 11:36:46
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулатор...
2026-06-09 11:21:20
70% роботи виконують вручну: як батько із сином розвивають столярну сп...
2026-06-09 10:55:51
У Ніжинському ландшафтному парку оселилися червонокнижні білі чаплі
2026-06-09 10:35:37
На Чернігівщині попрощалися з трьома захисниками
2026-06-09 10:13:40
Російські війська атакували цивільне авто, яке доставляло хліб у прико...
2026-06-09 09:56:03
Ганна Родіна з Прилуччини - чарівниця вишивки
2026-06-08 14:09:17
Потрійна ДТП у Чернігові: п’яний водій не впорався з керуванням
2026-06-08 13:41:19
Пліч-о-пліч до фіналу: сім команд із Чернігова представлятимуть област...
2026-06-08 13:23:21



