Висоцький вижив під Слов'янськом, а у Дмитрівці загинув

2014-07-23 12:13:24
3017 1
 
HOPIN_такси
13 липня у Києві поховали 32-річного Павла Висоцького з села Рибинськ Корюківського району. 9 липня близько дев’ятої ранку він підірвався на фугасі у селі Дмитрівка Шахтарського району Донецької області. Павло був заступником командира бойової машини, оператором-наводчиком у зоні АТО.

Останнім часом Павло з родиною мешкав у Києві. Сам працював на Київському скляному заводі.

Дружина Катерина сиділа у декреті з маленькими дітьми. Молодшому, Івану, 20 грудня буде два роки. Старшій, Лері, 10 років.

29 березня Павлу прийшла повістка — потрапив під мобілізацію. Спочатку були Житомир і Біла Церква. Звідти Висоцького переправили під Слов’янськ. Після звільнення Слов’янська (5 липня) в неділю, 6 липня, переїхав у Дмитрівку. Там трагедія і сталася. їхав з іншими військовими на бойовій машині. При вибуху, крім Павла, загинув ще хлопець з Київської області.

Родичі Павла з Рибинська кажуть, що про АТО чоловік говорив небагато. Розповідав, що під Слов’янськом сидів в окопах «голодний та холодний». Не було ні води, ні їсти. Йшов дощ, застудився, кашляв. Переведення під Дмитрівку сприйняв позитивно. Казав, що тут краще — люди приносили картоплю, можна було нормально поїсти.

Павло народився у Рибинську. Закінчив школу. Працював різноробочим на місцевому ДОЗІ (деревообробний завод). Потім пішов у армію. Після армії поїхав у Київ. Там зустрів киянку Катю.

* * *

14 липня в соціальній мережі «ВКонтакте» з’явилася інформація, що в зоні АТО загинув ще один наш земляк 23-річний боєць Нацгвардії Сергій Дусь із села Пекурівка Городнянського району.

Товариші по службі з зони АТО, друзі ставили Сергію на сторінці фото палаючих свічок, слова «пам’ятаємо, любимо, сумуємо».

Бойові товариші кажуть, що Сергій згорів у танку. Під час обстрілу колони, яка йшла на допомогу до аеропорту в Луганську.

Аліна Сіренко, "Вісник Ч" за 17 липня 2014

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

комментарии (1)
fnnf2014-07-23 14:12:15 ответить

Печально! Молодые, красивые ребята с Черниговщины гибнут на Донбассе... А  здоровые лбы с Донбасса - беженцами бегут к нам... Почему не идут защищать свою землю?  И считают, что кто-то теперь обязан их содержать по гроб жизни...

Оставить комментарий

Имя
Комментарий