Чернігів долучився до всесвітньої ініціативи "Дерева миру" (відео)

2015-04-29 07:22:11
2232 1
Акція об’єднала вже більше 50 країн світу, де жителі вийшли на вулиці своїх міст аби висадити саджанці. У нашому місті студенти інституту права і соціальних технологій при Національному технологічному університеті облаштовували територію біля своєї альма - матер.
Для деяких студентів це перше посаджене дерево. Обіцяють доглядати і надалі. Приклад є, бо традиція залишати слід в історії зародилася ще в перший рік роботи колишнього юридичного коледжу. Тоді, в 1961 році, студентами першого року навчання були висаджені ялинки.





Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
На Чернігівщині можна побачити унікального павука, який повністю прист... 2026-06-22 18:04:39 За 9,8 мільйона гривень «забронюють» поліцейські мікроавтобуси 2026-06-22 17:46:48 На Менщині виявили у річці тіло 63-річного чоловіка 2026-06-22 17:21:05 У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 2026-06-22 17:07:35 У ФГ «Інтер-Агро-База» немає жодного агротехнічного процесу, де б не б... 2026-06-22 14:19:15 Вбили пенсіонерку та забрали її золоті прикраси: на довічне та до 14 р... 2026-06-22 13:59:43 На Чернігівщині облаштовують фортифікації, щоб ускладнити просування п... 2026-06-22 13:37:21 Не оцифрували трудову книжку до 10 червня: що тепер буде? 2026-06-22 13:12:21 У Менському зоопарку — поповнення 2026-06-22 12:55:57 Голос тата в телефоні: як діти чекають на своїх батьків з війни 2026-06-22 12:17:44