Чернігів долучився до всесвітньої ініціативи "Дерева миру" (відео)

2015-04-29 07:22:11
2237 1
Акція об’єднала вже більше 50 країн світу, де жителі вийшли на вулиці своїх міст аби висадити саджанці. У нашому місті студенти інституту права і соціальних технологій при Національному технологічному університеті облаштовували територію біля своєї альма - матер.
Для деяких студентів це перше посаджене дерево. Обіцяють доглядати і надалі. Приклад є, бо традиція залишати слід в історії зародилася ще в перший рік роботи колишнього юридичного коледжу. Тоді, в 1961 році, студентами першого року навчання були висаджені ялинки.





Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн... 2026-06-25 14:53:49 На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем 2026-06-25 14:40:12 Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу 2026-06-25 14:09:40 У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про... 2026-06-25 13:49:14 Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш... 2026-06-25 13:06:32 Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині 2026-06-25 12:22:31 Рятувальник Микола Фесик із Григорівки виготовив мангал із газових бал... 2026-06-25 12:00:29 На Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію 12 прикордонних сіл 2026-06-25 11:26:08 Уже два місяці, як безвісти зник житель Сосниці Володимир Кедя 2026-06-25 11:05:10 На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками 2026-06-25 10:41:05