Чернігів долучився до всесвітньої ініціативи "Дерева миру" (відео)

2015-04-29 07:22:11
2239 1
Акція об’єднала вже більше 50 країн світу, де жителі вийшли на вулиці своїх міст аби висадити саджанці. У нашому місті студенти інституту права і соціальних технологій при Національному технологічному університеті облаштовували територію біля своєї альма - матер.
Для деяких студентів це перше посаджене дерево. Обіцяють доглядати і надалі. Приклад є, бо традиція залишати слід в історії зародилася ще в перший рік роботи колишнього юридичного коледжу. Тоді, в 1961 році, студентами першого року навчання були висаджені ялинки.





Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини 2026-06-26 14:11:02 Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма 2026-06-26 13:46:54 До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен... 2026-06-26 13:31:05 Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал... 2026-06-26 13:11:55 Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики 2026-06-26 12:55:33 Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ... 2026-06-26 12:38:37 Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів 2026-06-26 12:22:37 У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції 2026-06-26 12:09:11 Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ... 2026-06-26 11:18:44 Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного 2026-06-26 10:51:20