Чернігів долучився до всесвітньої ініціативи "Дерева миру" (відео)

2015-04-29 07:22:11
2233 1
Акція об’єднала вже більше 50 країн світу, де жителі вийшли на вулиці своїх міст аби висадити саджанці. У нашому місті студенти інституту права і соціальних технологій при Національному технологічному університеті облаштовували територію біля своєї альма - матер.
Для деяких студентів це перше посаджене дерево. Обіцяють доглядати і надалі. Приклад є, бо традиція залишати слід в історії зародилася ще в перший рік роботи колишнього юридичного коледжу. Тоді, в 1961 році, студентами першого року навчання були висаджені ялинки.





Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Земля, родина і крафтова моцарела: як живе фермерське господарство «Ве... 2026-06-23 14:13:14 На Прилуччині живе медсестра, залюблена у рідне село, людей і медицину 2026-06-23 13:41:04 Броня, міцніша за залізо, та любов, що повертає з того світу: історія ... 2026-06-23 12:56:57 Якщо РФ знайде 70 тисяч солдатів, то може спробувати повторно зайти в ... 2026-06-23 12:34:38 Науковий керівник сина та помічника ректора НУЧК пов'язує їхнє затрима... 2026-06-23 12:01:32 Колишня голова Сосницького районного суду серед кандидатів на посаду у... 2026-06-23 11:31:59 В Ічні адвокату під офіс підклали пакет сміття з гранатою 2026-06-23 11:17:22 На Чернігівщині зафіксували спробу дистанційного мінування ворожим без... 2026-06-23 11:08:59 Начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура... 2026-06-23 10:54:51 «Раніше стільки хижаків не було»: села на Чернігівщині потерпають від ... 2026-06-23 10:43:11