Чернігів долучився до всесвітньої ініціативи "Дерева миру" (відео)

2015-04-29 07:22:11
2231 1
Акція об’єднала вже більше 50 країн світу, де жителі вийшли на вулиці своїх міст аби висадити саджанці. У нашому місті студенти інституту права і соціальних технологій при Національному технологічному університеті облаштовували територію біля своєї альма - матер.
Для деяких студентів це перше посаджене дерево. Обіцяють доглядати і надалі. Приклад є, бо традиція залишати слід в історії зародилася ще в перший рік роботи колишнього юридичного коледжу. Тоді, в 1961 році, студентами першого року навчання були висаджені ялинки.





Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Колишня бранка росіян розповіла, як її та понад 300 людей утримували у... 2026-06-22 11:47:00 Рятувальники ДСНС не чергуватимуть на пляжі «Золотий берег» та інших м... 2026-06-22 11:26:08 Як коментують можливе підвищення тарифів на воду у Чернігові та чого ч... 2026-06-22 10:57:50 На Чернігівщині водій скоїв наїзд на патрульного поліцейського — зловм... 2026-06-22 10:38:33 У Чернігові попрощались з майором ССО Сергієм Ушаком, який загинув на ... 2026-06-22 10:26:43 Ворожі безпілотники атакували кілька громад Чернігівщини: пошкоджено б... 2026-06-22 09:58:10 У Стрижні у Чернігові потонув 10-річний хлопчик 2026-06-19 20:39:45 Станіслав Перфілов пішов у небо, а любов залишив на землі 2026-06-19 15:08:33 86-річна жителька Сосниччини читає без окулярів 2026-06-19 14:37:36 Начальнику управління освіти Чернігова Василю Білогурі вручили підозру 2026-06-19 14:19:43