Медалі вручив сам командир Олександр Бакулін. Прямо на передовій
2016-01-11 15:52:23
6526
1
Олександра Дуденка, голову громадської організації «Патріот Прилуки», його заступницю Віту Купрій та голову ревізійної комісії ГО Юрія Гнатченка нагородили медалями «За відродження України». Нагороди вручав командир військової частини п/п В 3137 (колишній 41 батальйон) підполковник Олександр Бакулін. Перед військовими, на передовій. У Старогнатівці Донецької області.

Віта Купрій, старшина колишнього 41 батальйону Олександр Дердуль та Олександр Дуденок
— Ми поїхали, як зазвичай, відвезти провізію, речі, — розповідає Олександр Дуденок. — Розвантажилися. Тоді до нас підійшов заступник командира. Сказав, що вони шикуватимуться, щоб і ми на шикуванні були. Я зібрав свою команду. І тут Олександр Бакулін починає нас нагороджувати! А потім ще й святковий стіл організували. Було приємно отримати медаль із рук самого бойового командира. Це перша моя офіційна нагорода. Із номером, із посвідченням. До цього вручали то в міській раді, то ще десь, але такі, неофіційні, можна сказати, заохочувальні нагороди.
Медаль не ношу. Мені б краще солярки пару тонн дали, бо дружина каже, що я вже все, що можна, з хати виніс. Часто доводиться їздити на Схід за свої кошти. На одну поїздку солярки йде на дві-три тисячі гривень.
Працюю охоронцем на хлібозаводі. Складаємося грошима з іншими учасниками «Патріот Прилуки» і їздимо десь раз на два тижні. Продукти зносять мешканці Прилук. Іноді, але не часто, допомагають місцеві бізнесмени.
Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №1 (1548), фото з Інтернету
коментарі (0)

Віта Купрій, старшина колишнього 41 батальйону Олександр Дердуль та Олександр Дуденок
— Ми поїхали, як зазвичай, відвезти провізію, речі, — розповідає Олександр Дуденок. — Розвантажилися. Тоді до нас підійшов заступник командира. Сказав, що вони шикуватимуться, щоб і ми на шикуванні були. Я зібрав свою команду. І тут Олександр Бакулін починає нас нагороджувати! А потім ще й святковий стіл організували. Було приємно отримати медаль із рук самого бойового командира. Це перша моя офіційна нагорода. Із номером, із посвідченням. До цього вручали то в міській раді, то ще десь, але такі, неофіційні, можна сказати, заохочувальні нагороди.
Медаль не ношу. Мені б краще солярки пару тонн дали, бо дружина каже, що я вже все, що можна, з хати виніс. Часто доводиться їздити на Схід за свої кошти. На одну поїздку солярки йде на дві-три тисячі гривень.
Працюю охоронцем на хлібозаводі. Складаємося грошима з іншими учасниками «Патріот Прилуки» і їздимо десь раз на два тижні. Продукти зносять мешканці Прилук. Іноді, але не часто, допомагають місцеві бізнесмени.
Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №1 (1548), фото з Інтернету
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
У Стрижні у Чернігові потонув 10-річний хлопчик
2026-06-19 20:39:45
Станіслав Перфілов пішов у небо, а любов залишив на землі
2026-06-19 15:08:33
86-річна жителька Сосниччини читає без окулярів
2026-06-19 14:37:36
Начальнику управління освіти Чернігова Василю Білогурі вручили підозру
2026-06-19 14:19:43
Про те, як ворог знищує медичну галузь прикордонної Семенівщини, і тих...
2026-06-19 13:48:01
У Ніжині місцеві жителі розкрадають квіти і кущі з комунальних клумб
2026-06-19 13:27:43
Лікарка-трансфузіолог Тетяна Юрченко розповіла про важливість донорств...
2026-06-19 12:49:22
Після прильоту на автостоянку чернігівці більше цікавляться повним КАС...
2026-06-19 12:26:48
Хто саме зник у лісі під Малинівкою, досі встановлюють: у поліції кажу...
2026-06-19 12:04:28
На Чернігівщині виявили тіла батька та сина, які пішли на риболовлю на...
2026-06-19 11:30:58



