На Чернігівщині раптово помер тримісячний малюк (відео)

2018-04-14 18:35:38
2637 5
На Чернігівщині помер 3-місячний малюк. Лікарі підозрюють, що раптову і швидку смерть могла спровокувати заражена вода з криниці. Мама померлого немовляти нарікає також на запізнілу і неповну медичну допомогу. Отже, нітрати у воді чи невчасна допомога медиків, детальніше дивіться у сюжеті.Малюсінька свіжа могила закрита жалобними вінками. Замість хреста, 3-місячного хлопчика Нікіту так і не встигли похрестити, м’яка іграшка.

З мамою покійної дитини йдемо до лікарні. Малюк помер тут буквально за кілька годин.

- Я звинувачую у всьому лікаря, тому що я привезла дитину живу, здорову, вона дихала поки не поставили крапельницю, - каже мати.

Її синові стало погано після ранкового годування. Спочатку дитина кричала, потім синіла. «Швидка» до села їхала майже годину. Щось укололи. До районної лікарні малюка привезли на межі.

«Дитина вже була темно-синього кольору. У неї були поодинокі дихання та поодинокі серцеві скорочення», – каже заступник головного лікаря Ніжинської районної лікарні Володимир Полторацький.

Яна досвідчена мама. У неї це третій хлопчик. Він народився цілком здоровим. Коли у жінки через запалення легень зникло молоко, вона перевела дитину на суміші. Воду, яким розбавляла коров’яче молоко, Яна купувала у магазині. Але за три дні до смерті малюка, через брак купованої води, Яна використовувала воду з колодязя.

Лікарі підозрюють, що саме криничною водою могла отруїтися дитина. А набряк головного мозку, так звучить причина смерті, могла спричинити нестача кисню.

Як усього за три дні організм дитини накопичив смертельну дозу нітратів, у мами в голові ніяк не вкладається.

«Ми ж поки не знаємо, який там рівень нітрат, бо це ще не досліджено. Але, на жаль, підтверджує практика і наука, що вплив нітратів за декілька годин може привести до таких незворотних станів», – головний лікар Ніжинської районної лікарні Юрій Солодько.

Яна з родиною живуть у селі під Ніжином. Тут усі п’ють воду з колодязя. Та й мама, зізнається, що старші хлопці на цій воді від дня народження.

У селі про родину, яка втратила дитину, нічого поганого не почуєш. Прості, скромні, роботящі і своїх дітей забезпечували всім необхідним.

Яна скаржиться, що її малюк помер через неповну медичну допомогу.

«На нашому рівні робилося все необхідне, щоб повернути дитину до життя», – каже головний лікар.

Після смерті дитини експерти вилучили продукти, якими годували немовля.

«Ймовірно у колодязь потрапили грунтові води зі слідами мінеральних добрив. Слідчо-оперативна група Ніжинського відділу поліції вилучила з помешкання батьків дитини зразки молока та води, яку споживало немовля. Також вилучено і направлено на дослідження речі, з якими контактувала дитина», – коментує представник прес-служби поліції Чернігівської області Олександр Сидоренко.

Чернігівщина головний сільський регіон і кринична вода часто єдина для вжитку. Лікарі застерігають, дітям до року давати воду з колодязя неможна. За 40 років медпрактики у їхньому районі померло 5 дітей саме через воду. Кип’ятіння не вбиває нітратів.

А що все ж таки стало причиною смерті 3-місячного немовляти, судмедекспертиз мають сказати вже за 2 тижні.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»
комментарии (5)
Anonim2018-04-14 22:08:44 ответить

Нет ничего раптового! Вопрос экологии в населенных пунктах, где поля обрабатывают нитратами, стоит давно. Но наши чинуши за определенный процент с аграрного бизнеса закрывают НА ВСЕ глаза. А тех, кто пытается что-то расследовать - пресуют давно проверенными методами. Пересадить всех, кто отвечает за экологию и обязан следить за применением ядовитых удобрений! По-другому этот шабаш не побороть. Но уверен, что причина окажется из разряда - ребенок сам напился яда или нарисуют какой-то диагнос.

Читач2018-04-15 00:16:38 ответить

Знаючи типаж сучасних аграрних магнатів, версія з отруєнням нітратами цілком імовірна. Таке враження, що гонитва за швидкими грошима затуляє очі. Тут і надмірна кількість добрив, і пестициди від яких массово гинуть бджоли, і розорювання пойми Десни та інших річок. Зате, нащадкам залишаться спогади-фотографії та торговельно-розважальні центри...

Anonim2018-04-15 17:18:48 ответить

перед выпиской из родильного дома все сельские жители, которые пользуются колодцем, берут справку из санстанции о качестве колодезной воды. А помощь детям в Неженском районе всегда оставляла желать лучшего

Anonim2018-04-16 01:36:40 ответить

Какие нитраты ?? ....при отравлении нитратами образуется метгемоглобин -- кожа и слизистые приобретают ярко-розовый цвет (как при отравлении угарным газом СО ) а тут пишут о темно -синем цвете -- потому и колбасы имеют красный цвет --из-за внесения нитрата (селитры) в фарш при изготовлении . И еще -- все село пило воду из этого колодца и жалоб не поступало .Там какая то другая причина и медики темнят .

Anonimответить

не зря шутка такая есть у экспертов - чем дешевле колбаса, тем краснее трупные пятна

Оставить комментарий

Имя
Комментарий
другие новости
Склади з боєприпасами біля Ічні могли підірвати за допомогою мобільног... 2018-10-17 16:38:06 35 років з баяном та посмішкою: у 2-й школі викладає щирий вчитель муз... 2018-10-17 16:32:15 Учора в обласному драматичному театрі розпочали 93 театральний сезон. ... 2018-10-17 16:18:57 Начальник поліції Чернігівщини зустрівся з представниками української ... 2018-10-17 16:13:23 Виставку урбаністичного живопису Сергія Тонканова «Рух по дотичній» ві... 2018-10-17 16:11:36 Здавайте зброю 2018-10-17 16:06:19 Бізнес-клімат в Чернігові: яку позицію наше місто посіло у всеукраїнсь... 2018-10-17 16:01:31 Під Ічнею продовжують ліквідовувати наслідки пожежі (відео) 2018-10-17 15:53:31 В уряді обіцяють створити підрозділи екстреної авіації для перевезення... 2018-10-17 15:31:55 Завершено будівництво сонячної електростанції в зоні відчуження (відео... 2018-10-17 15:05:43