Люди: Романтика залізничного життя прекрасної провідниці Юлії Опецько

2018-11-08 18:27:21
5106 16
Значну частину свого життя вони проводять у дорозі. Часто зустрічають знаменитих і надзвичайно цікавих людей. Їхній професії заздрять, вважаючи її найромантичнішою і найцікавішою у світі. Хоча насправді це дуже складана, відповідальна, але дійсно цікава робота. Мова йде про залізничників. Одна з тих, хто сьогодні святкує своє професійне свято – провідник пасажирських вагонів Юлія Опецько. Саме про неї і поговоримо сьогодні у нашій традиційній рубриці «Люди». Отже, давайте знайомитися.


 
«Народилася я в місті Щорс (*авт. – нині місто Сновськ). 9 класів навчалася у Кучинівській ЗОШ. Потім навчання продовжила в Чернігівському ліцеї залізничного транспорту за фахом «черговий по залізничній станції і провідник пасажирських вагонів. Свою трудову діяльність розпочала із міста Жмеринка, де працювала провідником пасажирських вагонів в різних напрямках по Україні. Згодом перейшла працювати у ВЧ-1 ст. Київ-Пасажирський. За цей закінчила Харківську академію залізничного транспорту, здобула кваліфікацію – спеціальність транспортні технології, інженер з транспорту», – розповідає Юлія. В залізничники Юлія Опецько пішла не випадково. Фактично вона вже з дитинства знала, ким хоче бути. «З дитинства я часто подорожувала з батьками поїздом. Мені дуже подобалося спостерігати за працівниками і їх роботою. До того ж, моя бабуся працювала теж на залізниці в Єкатеринбурзі. У нашій роботі, так як в звичайному житті, трапляються різні ситуації, в тому ж числі і небезпечні. Головне вчасно улагодити. До речі, в поїзді можна часто зустріти різних знаменитостей та відомих людей. Цього літа Ольга Фреймут зі своєю командою знімала телевізійний проект «Оля». На станції «Дарниця» у Києві. Її команда зустрічала поїзд, пропонуючи пасажирам взяти участь в їхньому проекті», – розповідає Юлія.
 
«Ця робота не дуже легка і романтична, як здається, на перший погляд. Весь час знаходишся у напрузі, адже відповідаєш за безпеку і життя пасажирів. До кожного пасажира потрібно підібрати підхід, а залізницею їздять люди ну дуже різні: вік, статус, робота і так далі. Умови праці задовільні, але хотілося б більш осучаснити залізничний транспорт», – зізнається дівчина. Звичайно, у провідників є чимало цікавих історій. Одну з них Юлія Опецько розповіла і нам. «Коли я почала працювати на залізниці мені запам’ятався один випадок. одного разу (під час рейсу до Криму) я спостерігала за молодою компанію хлопців, які їхали відпочивати на море. Весь час вони були дуже веселі, розважали пасажирів, тратили гроші на різні свої забаганки, пригощали сусідів по купе (були дуже щедрі), привертали до себе увагу. Так сталося, що через три тижні, ці хлопці поверталися з відпочинку додому і знову потрапили до мене у вагон як пасажири. Але посмішок на їхніх обличчях уже зовсім не було. Радість була тільки тоді, коли впізнали знайомого їм провідника. З’ясувалося, що вони витратили всі гроші на відпочинок (добре відпочили). У їхньому купе панувала тиша. Не було грошей ні на воду, ні на цигарки, а ще треба було потрапити додому через усе місто на метро. Мені їх стало шкода і я їх пригостила обідом. Запропонувала свою допомогу у вигляді грошей. Моїм здивуванням було те, що ці хлопці відшукали мене і повернули борг. І ми залишилися з ними хорошими друзями», – розповідає співбесідниця.
 
Юлія Опецько мріє про те, щоб швидше закінчилася війна, відновилася економіка в Україні і люди стали щасливішими. «В майбутньому я бачу Україну в складі ЄС, з гарною інфраструктурою, достойними модернізованими дорогами, мальовничими краєвидами з вихованою культурною нацією, яка живе в достатку. Політикою не цікавлюся. Мені це не цікаво», – зізнається дівчина. Наостанок нашої бесіди, прошу Юлію привітати своїх колег з професійним святом – Днем залізничника. «Хочу привітати всіх залізничників з професійним святом. Побажати здоров’я та зеленого світла в усіх починаннях, планах і мріях. А також, щоб життя, як і залізниця, завжди слідувала у правильному напрямку. Нехай завжди усіх супроводжує успіх, процвітання і кар’єрне зростання», – щиро привітала колег Юлія Опецько. 
 
Джерело: сайт "Челайн", Павло Солодовник
комментарии (16)
dison2018-11-08 19:52:18 ответить

Никогда не понимал фразы, я не интересуюсь политикой. Если ты не интересуешься политикой, то она заинтересуется тобой. Человек работает проводником, не на Луне же живет.

Anonimответить

Соглашусь. Это все равно что она не будет интересоваться ЖД транспортом, в сфере которого работает. Работаю проводницей, не выгнали и хорошо, а остальное не .бет. С фразы "Політикою не цікавлюся." и начинается полная деградация общества. Моя хата скраю, в лучших традициях...

Фантомответить

Вокруг политики одни 3.14дарасы - и те кто в ней вращается и такие как ты которые цікавляться

Anonim2018-11-09 16:05:37 ответить

ЮЛИЯ ЖЕЛАЕТ: "щоб швидше закінчилася війна, відновилася економіка в Україні і люди стали щасливішими. «В майбутньому я бачу Україну в складі ЄС, з гарною інфраструктурою, достойними модернізованими дорогами, мальовничими краєвидами з вихованою культурною нацією, яка живе в достатку - А ВЫ УЖЕ ТАК!!! ПЛОХО О НЕЙ.

Anonim2018-11-09 17:19:05 ответить

Сколько миньет в поезде стоит?

Anonimответить

тьху на тебя....изыди сатано ...окстись придурок

Anonimответить

Причем тут изыди до миньета?

Тищенкоответить

Миньетом даже Клинтон занимался.

Anonimответить

Ну не так что бы он, наверное все таки Моника )

Anonimответить

И Клинтон и Моника занимались этим.

Anonimответить

Ну зачем ты наговариваешь? У кого Клинтон сосал, факты?

disonответить

Решил подзаработать?

105kgответить

А ты бы за сколько сделал?)))

Anonim2018-11-09 17:30:07 ответить

пусть не прибедняется,она леваков за смену столько имеет,что зарплата для ее только бонус,

Anonim2018-11-09 17:33:08 ответить

знаю эту чику,живет в кучиновке,любит разводить мужиков на бабки,в общем легкого поведения,да в прочем там все такие,ни двора ни фигуры!

Anonimответить

с 4 по 9 психически больные люди. Больных преобладает большинство, а это ведет к деградации общества.

Оставить комментарий

Имя
Комментарий
другие новости
Що слід знати про катаракту і глаукому, щоб зберегти зір? (відео) 2019-03-19 22:40:32 На Коропщині люди просять, аби їм дозволили збирати сухі дерева в Мези... 2019-03-19 22:36:03 Прилади, які спростять керування електронними системами встановлюють у... 2019-03-19 22:32:57 Підтоплень через повінь у Чернігові цієї весни не очікується (відео) 2019-03-19 22:29:57 Від завтра у Чернігові автобус №41 частково змінить свій маршрут (віде... 2019-03-19 22:25:46 Кримінал та надзвичайні події - топ-тема в регіональних онлайн медіа 2019-03-19 17:20:33 «Давайте зробимо політику чистою», – Анатолій Гриценко 2019-03-19 17:20:27 Владельцы бойцовых пород собак мешают черниговцам гулять по Валу 2019-03-19 16:49:04 В Чернигове жители нескольких улиц готовятся к будущему потопу (видео) 2019-03-19 16:26:15 Розпочався прийом заявок у дитячий табір «Вартові безпеки» з патрульни... 2019-03-19 15:25:52