Деснянський суд Чернігова помилково обрав запобіжний захід Юрію Михайловичу, а не Юрію Миколайовичу Гримчаку

2019-08-17 09:29:03
2999 22
Запобіжний захід Юрію Гримчаку сьогодні вночі не обрали через допущені помилки в ухвалі суду. Засідання розпочалось вчора о 6-й вечора в Деснянському суді Чернігова. Суддя Наталія Лямзіна допустила помилку під час зачитування ухвали, неправильно вказавши по-батькові підозрюваного - замість Гримчаку Юрію Миколайовичу, ухвалу винесли Гримчаку Юрію Михайловичу.Суддя обрала в якості запобіжного заходу 60 діб тримання під вартою з правом внесення застави у 6 мільйонів гривень. Це вдвічі менше від застави, яку хотіли для підозрюваного прокурори - 12,5 мільйонів гривень. На неправильно вказане по-батькові в ухвалі суду звернула увагу адвокат підозрюваного Тетяна Матяш. Зазначивши, що ухвала винесена не її підзахисному, а іншій особі, просила звільнити Юрія Гримчака з-під варти. Натомість суддя Наталія Лямзіна сказала, що сталася технічна помилка, прокурор Володимир Приходько назвав її причиною людський фактор. Суддя Наталія Лямзіна пішла доопрацьовувати документи, Юрія Гримчака залишили в залі суду під охороною. Після цього адвокат Тетяна Матяш виявила, що в ухвалі адвокатом Гримчука вказаний Дмитро Мельник, якого не було на засіданні суду - інтереси підозрюваного захищала Тетяна Матяш. Згодом суддя прокоментувала, що вона отримала клопотання від прокуратури вже з помилкою в по-батькові Гримчака. Прокурор Ігор Іванцов сказав - хто саме припустився помилки, він не знає. Через всі ці помилки розгляд справи перенесли на 10-ту ранку суботи, про це стало відомо опівночі. Як сказала дружина заступника міністра з питань тимчасово окупованих території Юлія Гримчук, у їх родини грошей на внесення застави у розмірі 6 мільйонів гривень немає.

Разом з Юрієм Гримчуком у шахрайстві підозрюють Ігоря Овдієнка. Йому суд сьогодні запобіжний захід не обрав. На початку судового засідання його адвокат Тетяна Матяш попросила про відвід судді Наталії Лямзіної через помилки в ухвалах суду. Зараз справа Ігоря Овдієнка проходить автоматизований розподіл для визначення судді. Справу мають розглянути також сьогодні, у суботу, у Деснянському районному суді Чернігова.
Складчина

Нагадаємо, Юрія Гримчака затримали ввечері 14 серпня під час отримання грошей. Під час затримання правоохоронці вилучили 480 тисяч доларів. Всього Гримчак та його помічники, за версією слідства, мали отримати мільйон і сто тисяч доларів. За версією слідчих національного антикорупційного бюро, Юрій Гримчак разом із Ігорем Овдієнком обіцяли фірмі допомогти отримати дозвіл на будівельні роботи у Києві. За це представники фірми мали заплатити, а чиновник та його соратник обіцяли вплинути на Міністерство культури - для погодження історико-містобудівного обґрунтування для забудови. У коментарі нашим колегам із UA:Перший міністр культури Євген Ніщук свою причетність до цієї справи заперечив. У Кабміні Гримчак працює з жовтня 2016-го. Спочатку на посаді радника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб. Потім - заступником міністра. Родом з Донецька. З 2005-го впродовж року був заступником голови Донецької облдержадміністрації.

Матеріал по темі:

У суді Чернігова обирають запобіжний захід Юрію Гримчаку

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

комментарии (22)
Приемчики кривосудия2019-08-17 12:22:06 ответить

Знакомо . Вот к примеру. задержали как то наркобарона Амоса Дор Сильвера в Украине .....но он убежал ....шустрый такой шо страх ..прямо в Борисполе . СБУшники чуть отвернулись. а он бац и усё....как грицца ".стороны неформально договорились ".

Anonimответить

Поймали повторно . заодно арестовали и тех первых СБУшников от которых он сбежал первый раз.

Anonimответить

С ручника снимать не пробовал?

Да-а2019-08-17 14:33:30 ответить

Этим нельзя доверять строительство дорог...

черниговское светлое2019-08-17 15:12:14 ответить

СРОЧНО ОТМЕНИТЬ ЗАКОН , ВЫХОДИТЬ ПОД ЗАСТАВУ , А ТО ПОЛУЧАЕТСЯ УКРАЛ И ЭТИМИ ДЕНЬГАМИ ОТКУПИЛСЯ . ВЫШЕЛ НА СВОБОДУ И ЧЕРЕЗ ПОСРЕДНИКОВ ЗАНЕС СУДЬЕ " КАБАНЧИКА "ЖИРНОГО . И ТА ПРИНЧЛА РЕШЕНИЕ СМОТРЯ НА " КАБАНЧИКА " . ЗЕ - ПРЕЗИДЕНТ ОБЕЩАЛ БОРЬБУ СКАРУПЦИЕЙ . ЭТО БЛЯДСТВО НАДО УБРАТЬ. ГОЛОБОРОДЬКО ВПЕРЕД НАРОД ХОЧЕТ КАК В КИНО !!!

Anonimответить

Какое же ты вумное существо!!!!!

Anonimответить

Пеца твой пиздливый не просто борьбу обещал, а ще й рукы рубать. Ну спиздел не подумавши, то таке. Главное быстрее стрелки перевести да пару лярдов из страны вывести в офшоры, правда?

Anonim2019-08-17 16:34:55 ответить

Выпустять! Иди кто то сомневается?

Anonim2019-08-17 18:28:14 ответить

Да здравствует самый гуманный суд в мире!

УБД2019-08-17 19:52:50 ответить

Не злорадствую, хотя Грымчак вызывает у меня чувство отвращения и раздражения. Вопрос в другом, зачем вообще Министерство ТОТ, чем оно занимается???? Только управлени 6 человек, ШЕСТЬ. Министр, четыре зама и госсекретарь. Не говоря уже о штатной структуре. Чем они занимаются???? Пожиратели бюджетных коштив??? Грымчак с телеэфиров не вылазил, учил методами ранних большевиков Петю любить ну и Родину заодно. ПРОТИВНО это всё. Просто противно.... Министерство Ветеранов зачем???? Смысл его создания??? Чем оно занимаьтся будет кроме собственного пиара???? Министр, три зама и госсекретарь %2Bштат неслабый. Противно....

Просто Марияответить

У нас многие структуры созданы не для чего(?),а для кого(?). Мин ТОТ создавался по тому же принципу: красивое название и вроде бы как актуальная суть,но в итоге все свелось к банальному трудоустройству нужных порохоботов поближе к бюджетной кормушке. В остальных министерствах, особенно с замами, такая же картина: по 10 человек замов, многие из которых просто тупо не ходят на службу, но оклады получают.

Anonimответить

Как-то непатриотично. Лучше схожу узнаю, что по этому поводу думают патриоцкие патриоты, здобувшые на майдане гиднисть, вышиванку, мову, виру, томас, коктейль Молотова и другие признаки повышеной эуропэйськосьты.

Просто Марияответить

А у поцреотов как бы принято что-то стянуть для себя. Вот Ющенко личным примером показал, как надо коммуниздить деньги с Лікарні Майбутнього, а Порошенко вообще всех превзошел в своей патологической жадности, словом есть поцреотам к чему стремиться!

Anonimответить

...МинТОТ... А ведь в Киеве работает Прокуратура Автономної Республіки Крим. Есть и крымско-татарское телебачення, не имеющее никакого отношения к Крыму. И на всё это идут деньги из наших карманов.

Anonimответить

Вы еще не назвали прокуратуру крыма, мвд крыма. Вот чем они реально занимаются? И правильно подметили сколько еще всяких структур созданы под кого то. А татарский телеканал существующий на деньги православных. Может хватит заигрывать

а это всё зачем?ответить

Структура Офісу Президента України визначена такою: %u2193 Показувати повністю Керівник Офісу Президента України; Перший заступник Керівника Офісу Президента України; заступники Керівника Офісу Президента України; Керівник Апарату Офісу Президента України; Перший помічник Президента України; помічники Президента; радники Президента; Прес-секретар Президента України; уповноважені Президента України; представники Президента України; Кабінет Президента України; Кабінет Керівника Офісу Президента України; Директорат з питань правової політики; Директорат з питань зовнішньої політики; Директорат з питань національної безпеки та оборони; Директорат з питань юстиції та правоохоронної діяльності; Директорат з питань регіональної політики та децентралізації; Директорат з питань економічної політики; Директорат з питань внутрішньої та гуманітарної політики; Директорат з питань інформаційної політики; Департамент документального забезпечення; Департамент з питань Державного Протоколу та Церемоніалу; Департамент з питань громадянства, помилування, державних нагород; Департамент з питань звернень громадян; Департамент доступу до публічної інформації; Департамент управління персоналом; Департамент інформаційних технологій; Департамент забезпечення зв'язків із Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України; Департамент забезпечення діяльності уповноважених, представників та роботи Офісу Президента України; Режимно-секретний департамент.[6]

Anonimответить

Шоб дурні питали))

УБДответить

Стоп, стоп, стоп. По этим структурам вопросы задавать не совсем ещё корректно. А тактику отвечать вопросом на вопрос, уходя от темы тоже знаю))) )Я о обещаниях 2014 года: сократим, з/ платы урежем, машины служебные отберём и продадим - бюджет пополним, руки за коррупцию отрубим ну и так дальше -бла, бла, бла. Может я чего то не понимаю, но что может решать Министерство ТОТ на территориях на которые не имеет доступа? Что может решать Прокуратура Крыма, находясь в Киеве и не имея доступа на земли Крыма? Ну и другие подобные структуры? Подобных вопросов уйма. Надеюсь, что в конце - концов настанет время перемен..... и здравомыслия

6662019-08-18 03:58:56 ответить

Внесет залог.Выйдет и смотается за границу.У этих патриотов по 3 паспорта минимум.

Anonimответить

в кармане каждого поцриота должен лежать канадский паспорт ...чтобы вовремя сдрыснуть .

Anonim2019-08-19 11:51:16 ответить

ну вот, теперь есть огроменный повод судьям дурака включить - то отчество не то, то сроки прошли, то и вобще за 6 лимонов еще с почестями выведут на все четыре.

Anonim2019-08-26 11:13:23 ответить

Все просто. Судья с перепугу "арестовала" своего папу. :))

Оставить комментарий

Имя
Комментарий
другие новости
Гончарук похвалився, що запроваджує винагороду, яку ввів Порошенко 2020-02-27 09:53:17 Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів: як працюватиме... 2020-02-27 09:36:14 Вперше за 140 років спостережень на річках Чернігівщини не буде веснян... 2020-02-27 09:21:43 Не надо нам вашей программы! 2020-02-27 07:29:04 У Чернігівському облмуздрамтеатрі провели генеральну репетицію нової в... 2020-02-26 20:59:18 У Чернігові суд продовжив строк тримання під вартою обвинуваченим у по... 2020-02-26 20:51:22 У чернігівській лікарні № 2 облаштували бокси для людей з підозрою на ... 2020-02-26 19:11:42 «Coop-маркет» и «Книжный клуб» переехали 2020-02-26 18:05:01 17-річний Ярослав Добрицький зібрався до суду. Хоче паспорт-книжечку 2020-02-26 16:32:13 Село – не люди? 2020-02-26 16:09:58