Мудр 3Д

Бойова готовність інфекційного відділення Прилуцької ЦМЛ

2020-04-05 15:34:00
968 0
Звичайні палати інфекційного відділення рекордними темпами перетворюються на сучасні бокси. Тут за необхідності проходитиме інтенсивне лікування хворих на COVID-19. Вже встановлено 15 мобільних ліжок. Триває технічне доукомплектування.Яна Погоріла, головний лікар Прилуцької ЦМЛ: «Наразі ми знаходимось в палаті інтенсивної терапії, яка як одна з інших переобладнана під можливості надання допомоги саме пацієнтам, які потребують інтенсивного лікування, тобто важким хворим. В палаті знаходяться спеціальні функціональні ліжка. Тобто це ліжка, які необхідні саме пацієнтам, які знаходяться в лежачому стані або важкому критичному стані без свідомості. Ліжка мають можливість змінювати положення, можна піднімати кінці – убезпечити пацієнта від падіння. Крім того, саме на таких ліжках зручно працювати, при потребі, лікарям анестезіологам. В палаті, на поточний період, є апарат штучної вентиляції легень. І найближчим часом поступає ще 2 апарати штучної вентиляції легень, які ми закупили за кошти місцевого бюджету. І за кошти спонсорів також ще будуть 2 апарати ШВЛ. В цій же палаті є монітор життєвих функцій, для визначення насичення киснем крові, показники серцевої діяльності і стану критичності пацієнті. Є електровисмоктувачі, для того, щоб забезпечити прохідність дихальних шляхів. Є потужний кисневий концентратор, який нам придбав Олександр Федорович Гмирянський, в тому числі, один з апаратів ШВЛ, який найближчим часом з’явиться в нас. Цей концентратор передбачений для роботи з двома апаратами штучної вентиляції легень. Окрім того, у палаті знаходиться дефібрилятор, у випадку надкритичного стану, щоб надавати невідкладну допомогу лікарям анестезіологам. Також знаходяться безконтактні апарати для перевірки артеріального тиску. Є інгалятори. Тобто палата абсолютно повністю укомплектована тим, що потрібно буде лікарю анестезіологу для надання невідкладної допомоги».

Таких інфекційних боксів у профільному відділенні розгорнуто 7. В них за необхідності одночасно перебуватиме близько 30 пацієнтів різного ступеню складності.

Про те, що тут дійсно панує режим посиленої готовності свідчать стоси нового, ще запакованого, обладнання.
Sello

Яна Погоріла, головний лікар Прилуцької ЦМЛ: «Це спеціальні бактерицидні лампи. Вони називаються бактерицидні рециркулятори. В інфекційному відділенні в принципі були бактерицидні лампи, але відповідно до норм їх потрібно використовувати після того, як люди покинули приміщення. Я прийняла рішення придбати саме таке обладнання, тому що воно дозволяє використовувати його в присутності людей. Тобто такі лампи будуть встановлені в кожному інфекційному боксі. Окрім того, поступово закупляється їх достатня кількість, для того, щоб обладнувати в поліклінічному відділенні місця скупчення людей, де їх найбільше, наприклад, лор кабінет або якісь зали очікування, окремі палати в терапевтичному відділенні. І так поступово по всій лікарні. Тому що за допомогою цього обладнання в приміщенні, де воно встановлено, відбувається дезінфекція повітря і знищуються різні види бактерій, і що головне, вірусів. Тому таким чином ми убезпечуємо не тільки безпечне перебування не тільки пацієнта, який знаходиться в цій палаті, а в першу чергу медичних працівників, оскільки вони тут знаходяться тривалий час і надають допомогу нашим мешканцям».

Не скаржаться у інфекційному відділенні і на кількість засобів індивідуального захисту, мають близько 50 протичумних костюмів багаторазового використання. Кількість одноразових розхідних матеріалів постійно змінюється, проте залишається в межах необхідності.

Експрес-тестів на виявлення COVID-19 у інфекційному відділенні знаходиться близько 300 одиниць. За словами головної лікарки Яни Погорілої, найближчим часом поступить ще 500 експрес-тестів. Вони зберігаються у спеціальному середовищі та з дотриманням необхідних температурних норм.

Із моменту запровадження загальнонаціонального карантину, необхідність використання тест-систем у Прилуках виникало лише 6 разів.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

комментарии (0)

Оставить комментарий

Имя
Комментарий
другие новости
Незабаром у Чернігові відкриється перша станція сортування сміття 2020-05-26 14:14:07 У Городнянському районі поліція затримала групу розбійників 2020-05-26 13:58:21 Аби працювати таксистом, неплатник аліментів погасив борг перед дитино... 2020-05-26 13:33:27 Художній музей відкриває двері 2020-05-26 13:16:08 Чотири запитання до головного лікаря у Корюківці про коронавірус і мед... 2020-05-26 13:02:42 Чи витримав транспорт перший день? 2020-05-26 12:50:04 У Чернігові розпочинається прийом дітей до 1-х класів 2020-05-26 12:08:45 «Десна» розгромила «Черкащину» 2020-05-26 11:55:52 Як працює стоматологія та діагностика в Мені і чому виникають непорозу... 2020-05-26 11:43:58 Відома дата відкриття пляжу 2020-05-26 11:23:02