радіо

На Чернігівщині чоловік зміг вибратися з могили після того, як його розстріляли росіяни

2022-05-11 17:57:33
6290 3
Зміг вибратися з могили після того, як росіяни розстріляли його в лісопосадці разом з двома братами. Це сталося на Чернігівщині. Троє братів потрапили у полон до росіян після окупації села, пройшли три доби допитів та розстріл. Після звільнення села могилу розшукали, там було вже два тіла. У чоловіків були зв'язані ноги та руки та вогнепальні поранення в голову, підтвердив Суспільному прокурор Чернігівської окружної прокуратури Сергій Хамайко. Наші журналісти знайшли третього брата.

Далі — історія Миколи Куліченка.

18 березня до братів у будинок зайшли росіяни з обшуком, знайшли форму ЗСУ молодшого брата Євгена та дідові медалі. Зі слів Миколи це і стало причиною майбутніх катувань та розстрілу.

Євгена вивели на вулицю, поставили на коліна та почали бити дубинкою, яку він сам і зробив.

Хлопцям зав’язали очі, кинули у військову машину та вивезли з села.

Микола згадує, як росіяни вели його з братами зі зв’язаними очима до приміщення. Пізніше стало зрозуміло – людей на допити звозили у село Вишневе на територію пилорами.

"Я був тут, а брати навпроти разом і ще був ряд: на піддонах лежали поранені солдати", – розповів Микола.
В цьому приміщенні братів тримали три дні. Потім повезли на розстріл.

Двом його братам і йому росіяни вирили могилу. Усім трьом зв'язали руки, ноги та очі та вистрелили в голову, потім прикидали землею. Микола вижив і зміг вибратися звідти.

"Я тут, поруч старший брат, а трохи далі, менший. І його першого застрелили. Вкинули в яму, а потім Діму застрелили, але не вкидали в яму. А потім, як в мене вистрелили, мене ще і ногою штовхнули. Я впав, на верх старшого", — розповів чоловік.
"Хлопок — і потекла в мене кров по тілу. Ось вхід, а ось вихід", — показав чоловік.

Куля пройшла через щоку навиліт і не зачепила життєво важливих органів.

Попри зв'язані ноги та руки Микола вибрався з могили. Пішов пішки до найближчого села і минув російський блокпост. Там його прихистила жителька одного села Валентина Петрівна.

"Я побачила, що він побитий, синій, у землі. Я запросила його до хати, щоб він умився, поснідав. Зібрала його трохи на дорогу і він пішов. Ми коли зустрічаємось, завжди обіймаємось. Він став нам, як рідний."

До свого села Микола Куліченко пройшов пішки – 40 кілометрів. Лікарі його обстежили вже після деокупації. Виявили два зламаних ребра.

Оперативно-слідча група виїхала на місце поховання після деокупації населеного пункту. Прокурор підтвердив інформацію, що очі, руки та ноги братів були зв'язані. Попередній огляд тіла показав, що було вогнепальне поранення в голову.

"В діях невстановлених осіб із числа військовослужбовців Російської Федерації на даний момент вбачають ознаки злочину, передбаченого частиною 2 статті 438 Кримінального кодексу України, а саме – порушення законів та звичаїв війни в частині жорстокого поводження із заручниками, цивільним населенням, поєднане з умисним вбивством", – розповів Сергій Хамайко.
Встановлювати особи російських військових будуть підрозділи СБУ.

Більше — у нашому відео:Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

комментарии (3)
Anonim2022-05-12 14:00:46 ответить

Обратите внимание на зелень траву / кустики на 13й секунде . Снималось не позже 20-30 апреля . Бедняге 18 марта прострелили челюсть ...и так быстро зарубцевались раны .даже незаметные шрамы особенно выходное (там всегда в разы большая травма чем на входе ) а с учетом инфицирования(он лежал долго в земле , потом бродил грязным не один день . Фантастическая история . Настоящий козак .

Anonimответить

Пуля могла по касательной пройти

Anonim2022-05-18 13:35:06 ответить

Разбомбили колону ну а тупые орки начали искать по хатам кто это мог сделал . наткнулись на трех братьев в одной из хат и решили что они . Отвезли в другое место . пытали 3 дня . потом на 4-й завязали всем глаза ( чтобы не видели куда везут ) руки и ноги и отвезли куда то . в поля . Там выкопали яму . постреляли и забросали землей . Но Он . с завязанными глазами . руками и ногами . выбрался из под трупа брата . из под земли и сбежал .Потом после он вернулся и нашел в поле где их похоронили .Невероятная история .Гвозди бы делать из этих людей: Крепче бы не было в мире гвоздей.

Оставить комментарий

Имя
Комментарий
другие новости
Льотчика Красноярцева, який бомбардував Чернігів, навесні обміняли на ... 2022-10-02 16:32:02 Психологиня Лариса Суржик порадила, як легше батькам пережити дистанці... 2022-10-02 16:27:26 Напередодні смерті єдиного сина-військового до його матері прилетіла з... 2022-10-02 16:18:46 Дві куми з Вишеньок готують рибні консерви для фронту 2022-10-02 16:00:23 Жителям Борзни тепер потрібно їздити у «паспортний стіл» до Ніжина. До... 2022-10-02 15:46:22 Павло Струк зі сватом передав ЗСУ російської техніки на мільйони. Їх н... 2022-10-02 15:15:04 Мама доучується у дев'ятому класі, тату дали умовно, а Полінка вже туп... 2022-10-02 14:29:22 У лісі поблизу Шестовиці загинули 4 людей, підірвавшись на міні 2022-10-02 13:13:38 Сестри Віра та Параска, завдяки волонтерам переберуться з курника у но... 2022-10-01 17:57:14 Сергій Болдирев розповів подробиці обміну полоненими у Нових Яриловича... 2022-10-01 17:30:18