Оголошення

«Газпром» заробляв мільйони на Чернігівщині

2023-01-07 20:20:10
4925 6
Енергетичний гігант країни-агресорки організував нелегальний канал збуту пально-мастильних матеріалів через підконтрольні підприємства в Чернігівській області. Отриманий прибуток (а це мільйони гривень!) ішов до бюджету росії витрачався зокрема й на війну проти України.



28 грудня злочинну схему викрили спів­робітники СБУ спільно з оперативниками Головного слідчого управління Нацполіції. Як з'ясувалося, росіяни налагодили обо­рудку ще до повномасштабного вторгнення а після початку збройної агресії видозмінили її і далі заробляли гроші.

Ділки діяли через «Газпромнафту» (до­чірню компанію російського «Газпрому»), яка гуртовими партіями нелегально завозила в Україну моторні мастила, омивачі та іншу нафтохімічну продукцію для автомобілів. Щоб це приховати, на базі своїх потужнос­тей у Чернігівській області зловмисники роз­фасовували завезену продукцію і збували її під брендами українського виробника. Крім того, слідство встановило, що під час окупа­ції частини Чернігівщини саме на території підконтрольних підприємств дислокували­ся російські війська та їхня техніка.

- Загалом до «пулу» входило 10 підпри­ємств. Отримані від продажу продукції ко­шти спрямовувалися в росію. Встановле­но, що бенефіціарним власником як підпри­ємств на території України, так і великої кор­порації на території рф є росіянин.

Правоо­хоронці провели 14 обшуків за місцем роз­ташування виробничих потужностей і про­живання фігурантів. Вилучено зразки про­дукції, документи, цифрові носії та накопичувачі, які підтверджують ведення фінансо­во-господарської діяльності. На підставі су­дового рішення слідчі наклали арешт на корпоративні права та основні активи підпри­ємств і передали їх Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління актива­ми, одержаними від корупційних та інших злочинів, — повідомив начальник управлін­ня Головного слідчого управління Нацполіціі України Юрій Дерев’яга.

Загальна сума заарештованих на Черні­гівщині активів становить понад 35 мільйо­нів гривень. Правоохоронці порушили зра­зу два кримінальних провадження: за ч. 4 ст. 110-2 ККУ (фінансування лій, пов'язаних із поваленням конституційного ладу) та ч. 4 ст. 111-1 ККУ (здійснення господарської діяльності державою-агресором). Зловмисни­кам світить до 10 років позбавлення волі.

Джерело: газета “Гарт”, від 05.01.2023, Юрій НІКІТІН

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (6)
Anonim2023-01-08 09:24:07 відповісти

Ой . а зачем так просто гэть- ганьба ? В "Газпроме" три российских держателя акций - "Росимущество "с долей акций 38,37%, "Роснефтегаз" (10,97%) и "Росгазификация" (0,89%). обеспечивают контроль расейским государством .Остальные держатели - разные физические и юридические лица . Доля держателей американских депозитарных расписок (АДР) 30% . сейчас понизилась (продали ) но все равно около16% как грица пока в американских руках .. А с налогов на девиденты деньги поступают на ту же помощь Украины . Так что палка сдвух концов .Но через эту "злдочынну"схемку все таки в Украине было топливо ....а теперь ??

жук2023-01-08 18:22:45 відповісти

это вы про ТОВ Зотик в равнополье ? это все давно знали что там руская паленка, ну кроме SBY потому что там ббабло ослепило их

Алекс2023-01-08 22:36:37 відповісти

Что то мне подсказывает что завод в равнополье с их "фирменной" продукцией "высшего качества" одно из этих предприятий

biatak2023-01-10 09:41:21 відповісти

Весь Чернигов знал а СБУ нет тогда ещё одна тайна прием металлолома в Чернигове тоже контролируют кацапы

гость2023-01-10 20:28:38 відповісти

Там не так все однозночно. Они еще и встречали с караваем орков, поєтому фирма не пострадала зато село сравняли с землей. Несколтко сотрудников даже фоткались с окупантами типа свои, есть даже фамилии их бо увидели в ФБ. Троих из предателей уже обознали. ЕСть даже данные палиции - Лазоренко Анатолий, Куриленко Андрей и Щербатая Оксана.

Anonim2023-01-18 15:23:53 відповісти

Як називався виробник, і чи закрили його виробництво .в статті не вказано ні однієї назви

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Двоє дітей зі Сновщини - взірець для тих, хто «втомився донатити» 2025-05-12 12:31:03 70-річний В'ячеслав Мельник з Коропа 10 ночей провів на лавочці в парк... 2025-05-12 11:33:22 За минулий тиждень росіяни атакували 29 населених пунктів Чернігівщини... 2025-05-12 11:23:18 За відмову позичити грошей завдав житель Чернігівщини зарізав пенсіоне... 2025-05-12 10:54:55 На Чернігівщині з початку року зареєстрували понад 200 авто для ЗСУ 2025-05-12 10:41:19 Безкоштовні огляди родимок у Чернігові: вчасне обстеження може врятува... 2025-05-12 10:33:52 У Лосинівці вандали пошкодили трибуни стадіону за 10 тисяч доларів 2025-05-08 15:00:10 Судді Новозаводського райсуду Чернігова переказали військовим понад мі... 2025-05-08 14:44:52 Вісім штучних пальм Костянтин Петренко поставив біля «ЦУМу» 2025-05-08 14:34:10 Стали відомі подробиці інциденту з вибухом гранати у магазині в Городн... 2025-05-08 14:25:14