Чибип

У ГУР оцінили сценарій наступу Росії на Київ, Харків, Чернігів та Суми

2024-02-22 15:46:51
2726 11


Сьогодні війська країни-агресора Росії продовжують вести наступальну операцію лише на одному стратегічному напрямку, сказав Вадим Скібіцький.

В окупантів Росії на даний момент немає сил, щоб провести потужний наступ на Київ, Харків, Чернігів та Суми. У росіян немає резервів, але зараз вони намагаються створити такі підрозділи. Про це заявив заступник керівника Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький.

В інтерв'ю Інтерфакс-Україна він розповів про те, що російські війська наразі не здатні просуватися на двох стратегічних напрямках.

"Коли ми говоримо про проведення стратегічної операції, то однозначно РФ на двох напрямках зараз проводити не може. Якими категоріями ми оперуємо. По-перше, до початку війни були визначені стратегічні напрямки для військ РФ, які в принципі і залишаються, і визначено, що таке стратегічна операція", - сказав Скібіцький.

Заступник голови військової розвідки пояснив, що РФ визначила два таких напрямки в Україні:

південно-західний стратегічний напрямок (міста, де наразі точаться активні бойові дії – - відповідальність південного військового округу;

західний стратегічний напрямок (Харків, Суми, Чернігів, Київська область) – зона відповідальності західного військового округу.

І сьогодні ворог може наступати лише на одному такому напрямку. На масштабні операції у росіян немає сил. Проте вони намагаються створити потрібні резерви.

"На сьогоднішній день Росія продовжує стратегічну операцію лише на одному напрямку. У неї немає ані військ, ані сил, ані засобів, щоб проводити потужну наступальну операцію на західному стратегічному напрямку. Резерву стратегічного зараз немає у РФ, вони намагаються його створити. Все, що створювалося, одразу заводилося на нашу територію. 18-та армія, 25-та армія, 3 - й армійський корпус - вони всі воюють, резерву немає", - підкреслив Вадим Скібіцький.

Джерело: glavred.net

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

комментарии (11)
scorpion2024-02-23 08:14:50 ответить

І знову наші пафосні завіряння, які ми сильні, а рашисти ... Ми їх шапками закидаємо і т.д. А те що вони нам кожного дня дають по таблу, як розцінювати??? Як ми звикли вихвалятися та замовчувати. Я вірю в наші ЗСУ, але не нашим сцикливим політикам, які заховалися як миші і тільки пищать, а не приймають дієві заходи. Якби ми повелися на завіряння президента та його окруження, а не підготовка наших ЗСУ до війни, то не знаю як всі ці завіряння обернулися до нас. Слава Україні.

Anonimответить

"Нада проста пірістать стрілять" (с) "На вастокі ваюют павстанци" (с) "Будемо їсти шашлички" (с) І перл від кореша президента Резнікова: "Я особисто зустрічався з командувачем навчань в Білорусі і мене особисто запевнили що з півночі атаки не буде" тому можна не готуватись.

Аноним2024-02-23 14:48:54 ответить

да ви достали разводить людей как лохов да да силл у них нету а не чего что у росиян 40 80 милонов мобилизационого резерва а так же ракет кабов много истребителей много танков много бронитиехники много если би захотели росияне давно би они пошли в наступ на Киев Чернигов Сумми Харьков Херсон Николаев Одессу Житомир Винннциу Львов Закарпатье и и Волинь война ето договорняк Зеля говорил что войни не будет с росиянами росияне ждут когда закончаться снаряди техника люди и т д если би они захотели могли 500 тисяч мобилизировать и снова пойти в наступ на Киев и Чернигов потому что война ето договорняк? между западом и рф но не как с Украиной?

Anonimответить

Досить скиглити ( це я панам 1-2 коментар)

Анонимответить

Правильно, поедем на шашлыки в Крым? Как уже задолбали эти брехуны.

Anonimответить

Як дістали оці щашличні тошнотики. ЦРУ, БіБіСі,Байден, Європа - всі знали, половина світових брендів втекла, літаки з Борисполя евакуйовували майже тиждень, СБУ документи палило по всіх містах - а тобі "шашлиииикиииии" вїлися? Що ти хотів, щоб Зє сказав - "нам всім п---а, тікайте хто куди"? Із-за таких як ти Що по зустрійчній смузі летіли вирячивши очі у Польшу - наші танки не змогли вчасно вийти на оборону з Чорнобильського напрямку. А зараніше не направили - бо ніхто не знав, з якої сторони буде основний удар, і чи не передумають

Anonimответить

що ви несете ..ніхто не знав ??? да сша за три місяці сказали звідки точно підуть !!! І ДА шашлики запамяталися всім в Бучі Гостомелі Чернігові Сумах Харкові ...бо людей зе влада просто кинула !!!!! ( да можна було сказати що да буде війна і приграничні зони бажано покинути !!!!Буданов якось в інтнрвю пробовтався що з 23 на 34з жінкою сидів в бункері сбу і думали пронесе не пронесе ...не пронесло ---рашка пішла ...

Anonimответить

Тобі чорним по білому написано - що тільки слабоумні не знали, що буде війна. Якби Чернігів кинули, то 1 ОТБР послали би не на оборону Чернвгова, а на Бровари і Бориспіль. І ща раз кажу - БУча, Ірпень, Гостомель - половина біди із-за таких шашличників, як ти, котрі 24го вирячивши очі летіли на польський кордон, перекриваючи дороги військовим. До того ж 24го могло нічного не початися, як не почалося 17го лютого, а могло початися 7го березня. І тоді б ти теж голосніще за всіх гоорлав, що влада залякує нарід, що сказала, щоб були на поготові 24го

Анонимответить

ага Украинции дох сих пор не верят что росияне не могут пойти на Житомирщину и Виницу ну вот представим если они перерижут поставки в етом направление и пойдут на Киев Одессу или даже львов Закарпатье или Волинь?

Anonimответить

А що ви скажете маріупольцям, котрі повірили у шашлички і не виїхали вчасно? Та й той самий Чаус триндів тижні три - тільки нікуди не вздумайте їхати бо все заміновано. По факту всі головні траси були відкриті. І так дотриндівся що дітей потім під кулями довелося вивозити автобусами, коли рашисти вже майже оточили город. Паніка панікою але можна було ХОЧА Б ДІТЕЙ з жінками евакуювати із найбільш небезпечних регіонів. Просто перевезти в якісь табори на Заході, куди завгодно. По факту просто кинули на призволяще.

Anonim2024-03-06 01:02:14 ответить

Мангали вже готові у випадку наступу?

Оставить комментарий

Имя
Комментарий
другие новости
Ще 150 мільйонів гривень спрямують на ремонт та будівництво укриттів у... 2024-04-15 18:05:50 Гаряча вода у Чернігові: чи буде вона влітку у споживачів «ТКЕ» та «ОТ... 2024-04-15 18:00:19 Водій ЧТУ відсидить 3 роки за те, що насмерть збив чоловіка 2024-04-15 17:55:24 Яна Божина - вчителька з душею театрала і серцем українки 2024-04-15 17:14:18 Командир батальйону про ярмарок не знав: у суді заслухали одного зі св... 2024-04-15 17:03:12 З травня 2024 року більшості українців, які отримують житлову субсидію... 2024-04-15 16:45:59 Пам’ятку архітектури в Ніжині знов виставлять на продаж 2024-04-15 16:42:36 Вступна кампанія - 2024: куди піти навчатися? 2024-04-15 16:42:13 Олег Бебех отримав поранення, але після лікування збирався знову йти н... 2024-04-15 16:27:03 У Корюківському районі на Десні потонув чоловік 2024-04-15 15:37:59