У Новогород-Сіверській громаді, через приліт ворожого безпілотника повністю знищено школу
2026-02-04 10:45:31
709
0

Сьогодні близько опівночі російські війська завдали удару безпілотником по селу Шептаки Новгород-Сіверської громади. Під ударом опинився центр населеного пункту — ціллю стала будівля місцевої школи.
Про це повідомив начальник Новгород-Сіверської районної військової адміністрації Олександр Селіверстов на своїй сторінці у Facebook.
Внаслідок влучання виникла пожежа. До ліквідації займання були залучені підрозділи ДСНС. Попри зусилля рятувальників, вогонь повністю знищив будівлю навчального закладу.
На щастя, обійшлося без загиблих та постраждалих.
Черговий удар по цивільній інфраструктурі вкотре підтверджує терористичний характер дій РФ.
Gorod.cn
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
У Бобровиці виховують нове покоління журналістів
2026-06-09 11:50:32
Мор риби в одній із річок на Чернігівщині: екологи порахували збитки
2026-06-09 11:36:46
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулатор...
2026-06-09 11:21:20
70% роботи виконують вручну: як батько із сином розвивають столярну сп...
2026-06-09 10:55:51
У Ніжинському ландшафтному парку оселилися червонокнижні білі чаплі
2026-06-09 10:35:37
На Чернігівщині попрощалися з трьома захисниками
2026-06-09 10:13:40
Російські війська атакували цивільне авто, яке доставляло хліб у прико...
2026-06-09 09:56:03
Ганна Родіна з Прилуччини - чарівниця вишивки
2026-06-08 14:09:17
Потрійна ДТП у Чернігові: п’яний водій не впорався з керуванням
2026-06-08 13:41:19
Пліч-о-пліч до фіналу: сім команд із Чернігова представлятимуть област...
2026-06-08 13:23:21



