массаж

«Натхнення» дає крила

2017-03-24 12:11:54
1910 1
Кожен педагог перш за все пишається своїми учнями. І щастя безмежне, коли хтось із них досягає якихось висот.Так сталося, що завідуюча естетичним відділом Обласного палацу дітей та юнацтва, керівник вокального класу «Натхнення» Марина Анатоліївна Тюрюміна навчалася у музичній школі по класу фортепіано у селищі Лосинівка Ніжинського району у тих же педагогів, що і зірка української естради Алла Кудлай. Правда, якщо з Аллою вони розпочинали, то з Мариною це були вже досить досвідчені педагоги. Мова про Миколу Гудименка та, на жаль, вже покійного Михайла Рухайла. Далі було навчання на музично-педагогічному факультеті Ніжинського університету імені Гоголя у Заслужених працівників культури України - педагога з вокалу Наталії Даньшиної та по класу фортепіано Вєди Розен. І саме цей творчий тандем виховав не тільки педагога, а й вокалістку. Маючи лірико-драматичне сопрано, Марина Тюрюміна ще будучи студенткою виступала з сольними програмами - блискуче виконувала твори українських та зарубіжних композиторів, романси, народні пісні. Навіть свою трудову діяльність вона розпочала як професійна співачка в Чернігівському обласному філармонійному центрі.

Та згодом доля привела її до Обласного палацу дітей та юнацтва, де вона вже понад 15 років виховує юних вокалістів. І за цей час її школу пройшли більше півсотні солістів. Чимало з них навіть реалізували себе у дорослому житті. Так Юлія Жерневська деякий час працювала солісткою Обласного філармонійного центру, співала на Кіпрі, а зараз на Чернігівському міському телебаченні веде проект «Нова-Я». Руслана Яковлєва (жіноче прізвище Ширай) - відома шоу-вумен у Чернігові. Без Катерини Бабарик не обходиться жодний мистецький захід в Чернігівському міському палаці культури. Надія Саковська зараз працює в туристичній компанії в Києві. Між тим, не полишає надію потрапити до фіналу Всеукраїнських шоу-програм «Х-фактор» та «Україна має талант». У доробку Надії Саковської співпраця з прилуцьким самодіяльним композитором Віктором Вовком (на жаль, покійним), який довірив саме Надії перше виконання деяких своїх пісень. У 2006-ому році в Обласному палаці дітей та юнацтва навіть відбувся захід Всеукраїнського рівня, коли на сцені Палацу юна чернігівка виконувала пісні Віктора Вовка разом із відомими солістами Київської філармонії.Серед талановитих випускниць Марини Тюрюміної Оля Буйлук – нині вона студентка Харківської державної академії культури. А будучи в Чернігові, постійно приходить до свого педагога. Разом вони навіть підготували сольну програму під назвою «На крилах весни», до якої увійшло близько 10 композицій, в яких повною мірою розкрилось її ліричне сопрано.
Чернігівська публіка добре знає і Віталіну Лисенко, яка постійно запрошується у різні концертні програми. До речі, Віталіна навіть працювала співачкою у Китаї.

Є серед випускників вокального класу «Натхнення» і актори українського кіно. Це Олександра Польгуй, яка закінчила акторський факультет Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, та Наталія Денисенко, яка закінчила цей же виш, тільки факультет дикторів та ведучих. Олександра Польгуй вже знялася в кількох українських фільмах, зокрема, «Центральна лікарня», «Чуже життя», «Лист надії». А Наталію Денисенко можна було побачити у фільмах «Клан ювелірів»( головна роль), «Лабіринти долі», «Три дороги», «Коли минуле попереду».Ще одна талановита вигонка Марини Тюрюміної Марина Качнова наразі закінчує Київський економічний виш. Свої ж чудові вокальні дані успішно демонструє на сцені вузу. Навіть перемагала у міжнародних вокальних студентських фестивалях. А Євгенія Клиша, хоча і обрала професію журналіста (зараз вона закінчує Інститут журналістики Київського Національного університету імені Шевченка), постійна учасниця творчих картингів, як то «Х-Фактор» та «Україна має талант». Тож мрію про співочу кар’єру не полишає.

Нині у вокальному класі «Натхнення» підростають нові здібні вихованці, яким Марина Анатоліївна Тюрюміна натхненно передає свій багатий досвід. А значить, попереду обов’язково будуть нові всебічно розвинуті особистості, пишатися якими буде не тільки наш палац, місто, область, але і вся Україна.Дитяча інформаційна агенція «Крила» ЧОПДтаЮ

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

комментарии (0)

Оставить комментарий

Имя
Комментарий
другие новости
Сергій Лесун пішов на колону танків з «коктейлями Молотова». З того св... 2022-07-01 17:56:21 13-річний Володя загинув від удару струмом 2022-07-01 16:55:51 Жителі прикордонної Чернігівщини не хочуть виїздити за межі області, п... 2022-07-01 16:25:55 Прогноз погоди на вихідні 2–3 липня: зі спекою і грозами 2022-07-01 16:16:46 Ганна Сивоконь після ракетного удару по ліцею живе без вікон і дверей,... 2022-07-01 15:56:47 Вулиці Новгород-Сіверського чекають нових назв 2022-07-01 15:30:17 Чернігівець Андрій Галюга з волонтерами піднімає з руїн Бобровицю (фот... 2022-07-01 15:12:27 42-річний Роман Макась обрав смерть, щоб не працювати на окупантів 2022-07-01 13:31:21 У Чернігові ліквідують чотири заклади освіти і реорганізують школу 2022-07-01 11:49:12 До уваги споживачів газу! 2022-06-30 17:40:50