
Серйозно, "Inertia"? Назва веде у спокійні води, але насправді це електрометалева буря. Але виявляється, пів альбому — це зі старих EP. Усього лише вісім "нових" треків.
У списку фічерингу — Bullet For My Valentine, AWOLNATION, Hybrid Minds, Wargasm, Scarlxrd і Joey Valence & Brae. Це не просто спроба бути модними — це серйозна ставка на жанрову метафору: "Чим більше хаосу, тим краще!"
Роб Свір вирішив: "А давайте ще й пройдисвітськи покричимо?" І страшенно влучно: "Save the Cat" — химерний гібрид screamo і drum&bass. Таке відчуття, що з динаміків вирвалося щось середнє між металом і турбодрилью.
Мікс і мастеринг у цьому альбомі — це окрема похвала. Інструменти не воюють між собою, кожен займає свою нішу: гітара, синти, ударні — все чути чітко, без хаосу.
"Inertia" — це як енергетичний коктейль із запальним гібридом жанрів, старими хітами та свіжим криком душі Свіра. Це альбом, який кричить: "Ми вернулися, і давайте ще раз, але гучніше й божевільніше!" Але якщо ви сподіваєтесь на одну-дві дійсно нові ідеї — їх тут лише вісім. Решта — добрий Oldschool з додатковою обробкою.
Тож, якщо вам до душі музика, яка падає на вас як торнадо, але при цьому партии звучать чітко, як годинниковий механізм — цей альбом для вас. А якщо хотіли просто послухати щось "свіже" і "нове" — готуйтеся до деконструкції очікувань.
Pendulum & WARGASM - Cannibal
коментарі (0)