Скасовано тендер на закупівлю 40 нових тролейбусів для Чернігова

2019-10-07 18:41:01
3913 20
Тендер на закупівлю 40 нових тролейбусів для Чернігова – скасували. Місто не отримало погодження від міністерства фінансів та антимонопольного комітету, як цього вимагає процедура міжнародного тендеру. Про це UA: Чернігів сказав начальник управління транспорту міськради Олександр Рижий. Закупити тролейбуси планували за гроші європейського інвестиційного банку – це 6 мільйонів євро. Більше розкаже Дар’я Янушкевич.Це тролейбус №481. Зараз у ремонтному цеху він на капітальному ремонті.

«Ось ми бачимо здавалося б новий і низько підлоговий тролейбус, а він вже відпрацював 11 років. І зараз йому проводиться капітальний ремонт».

У чернігівському тролейбусному управлінні зараз 103 тролейбуси. У більшості з них, каже речник тролейбусного управління Микита Вікторов сплив термін експлуатації.
Складчина
«З них за останні 3 роки було придбано нових 27 тролейбусів «Барвінок». Всі інші тролейбуси старі, всі інші які виходять щодня на маршрути складають саме старі. Всі несправності у тролейбусах через їх вік. Вони перепрацювали один, а то й два терміна експлуатації. Наприклад найстаріший тролейбус вироблений у 1986 році і він мав бути списаним на початку 90-х. А він працює до сьогодні».

Старі тролейбуси тролейбусне управління планує замінити на нові. 40 тролейбусів хочуть купити за гроші європейського інвестиційного банку. Кредит у 6 мільйонів євро візьмуть на 22 роки під 2% річних. Тендер на їх закупівлю у Чернігові оголосили у липні і скасували у серпні.

«Відмінили тендер тому, що місто ще не отримало погодження від міністерства фінансів та від антимонопольного комітету. Як тільки місто отримає ці погодження знову оголоситься тендер на закупівлю нових тролейбусів. По планам в цьому році. Йде переписка з міністерством фінансів і антимонопольним комітетом», - пояснює начальник управління транспорту міськради Олександр Рижий.

Тетяна Романова, член експертної ради при міністерстві інфраструктури України: «Придбання цих тролейбусів значно б покращило ситуацію у громадському транспорті. І ці тролейбуси б змогли покрити ті маршрути, які на сьогоднішній день обслуговують погано приватні перевізники і власне покрити ті маршрути, які не витягує і з цією кількістю могло б комунальне підприємство претендувати на більш прибуткові маршрути».

Нагадаємо, 11 листопада 2016 року Міністерство інфраструктури підписало, а 12 квітня 2017 року Верховна Рада узгодила фінансову угоду з Європейським інвестиційним банком для реалізації проекту «Міський громадський транспорт України». У Чернігові його представили 2 листопада 2017 року, місто планувало закупити 40 нових тролейбусів. 29 березня 2019 року виконком міськради дозволив тролейбусному управлінню взяти кредит на 6 мільйонів євро. Оголосили проведення тендеру на закупівлю тролейбусів у липні 2019, у серпні скасували через відсутність погодження Мінфіну. Ми телефонували до Міністерства фінансів України, аби дізнатися причини відсутності погодження для Чернігова. Там сказали відповідь нададуть після інформаційного запиту. Ми надіслали запит на електронну адресу міністерства фінансів. Що відповіли, розкажемо вам у наступних випусках новин.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

комментарии (20)
Anonim2019-10-07 23:57:25 ответить

Вот оно, министерство работает... А антимонопольный комитет вместо того, чтобы кошмарить олигархов типа Ахметки, который скоро скупит весь энергорынок страны, не дает развиваться регионам. Кредит под 2% - это действительно отличнейшие условия. Но увы, новые борцы с бюрократией погрязли в ней же. Вот если подумать, какая разница министерству финансов, как регион будет использовать кредитные кредства, которые он же и будет возвращать потом. Нет же, надо сходить на поклон в Киев, чтоб те дали добро. Недодецентрализация в действии...

Читательответить

При чем тут министерство? Этот Рыжий документы неправильно оформил и все. Уже ему всыпали по полной Но теперь нам придётся снова ждать...

Anonim2019-10-08 08:59:55 ответить

"... Недодецентрализация в действии..." согласен полностью. Сдаётся, что наше новое "на всю голову народное" новоизбранное во главе с Зе, что-то делает не так.

Anonimответить

скорее никак или так сяк. И чего то каждая следующая власть у нас в разы хуже предыдущей. Каждый раз кажется хуже некуда, оказывается есть. Эти слуги просто ДНИЩЕ

Anonimответить

Причем здесь децентрализация? Если бы деньги брались под ответственность Чернигова, то учитывая его дотационность, никто бы даже и не думал в Европе давать нам деньги. Ну а если гарантом выступает государство в целом, то оно и в праве контролировать эти процессы.

Anonimответить

"Если бы деньги брались под ответственность Чернигова" - кто такой этот Чернигов? Если бы кредит был конкретно под залог конкретного человека, например мера с залогом личного имущества, я бы понял. Какой кредит, кому? Украл, выпил и за границу. Где сейчас микитасик?

Anonim2019-10-08 09:04:48 ответить

Почему то на фонтаны дают добро.Это же так необходимо городу

Anonimответить

Фонтаны и прочие улучшения успели сделать до новой влады!!! Теперь радуйтесь

Или приват или тралики2019-10-08 09:35:01 ответить

Денационализация приватбанка (возвращение привата коломойскому) закрывает всевозможные кредиты. ))) А вообще то меньше нужно воровать и были бы тралики и не в кредит! "Крокодильи слёзы" вся эта писанина....

Anonimответить

Европейский банк уже давно утвердил выдачу кредита. А вот наши мало того что ничего толкового не делают так ещё и ломают те все немногие достижения предыдущей власти. Действительно если ещё вернут Приват, не видать нам ни кредитов ни поддержки европейцев. Вообще странное понятие вернуть. Планировалась национализация на 3-5 лет а потом продажа. Вот пусть Беня и купит его, выплатив потраченные государством средства. Но зачем тратиться когда можно всю страну облапошить.

Anonim2019-10-08 12:57:17 ответить

Ну да, ну да. Хотели на кредите украсть миллион, другой евро а тут рыжий охранник все испортил )))

Anonimответить

Смысл воровать на кредите который контролируют со всех сторон когда есть десятки более простых способов. Думаю это разговоры ни о чем, а город так и остаётся с кучей курсирующей электрорухляди на дорогах.

Anonimответить

Главный смысл это украсть, а на кредите или нет дело десятое. Я вообще не понимаю как можно брать в евро, а оплату получать в гривне. Завтра курс поднимется в два раза и почем тогда будет проезд?

Anonimответить

Если поменяется курс то и стоимость троллейбусов увеличится, выйдет примерно то же самое. Только без кредита ещё лет 10 будем обновлять парк...

Anonimответить

За счет чего изменится стоимость украинского троллейбуса, зарплаты в евро? Или мы шкоды с хундаями хотим купить, так для них дороги вначале нужно сделать

Anonimответить

Думаю зарплата занимает не больше 5 процентов от стоимости троллейбуса. Остальное комплектующие. А где мы их берем? Наверняка покупаем за те же $ и евро.

Anonimответить

У нас цены растут даже от вспышки на солнце, а тут целое колебание доллара, серьезный фактор однако.

Anonimответить

Так может это правильное решение, остановится. Кто, чем и когда будет отдавать украденные полтора миллиона эвро?

Черниговец2019-10-08 21:05:02 ответить

Черниговский завод троллейбусы изготавливает, а они тендеры собирают, откаты ищут. )))

Anonim2019-10-10 23:43:34 ответить

"Що відповіли, розкажемо вам у наступних випусках новин." - Интересно послушать ответ.

Оставить комментарий

Имя
Комментарий
другие новости
Не надо нам вашей программы! 2020-02-27 07:29:04 У Чернігівському облмуздрамтеатрі провели генеральну репетицію нової в... 2020-02-26 20:59:18 У Чернігові суд продовжив строк тримання під вартою обвинуваченим у по... 2020-02-26 20:51:22 У чернігівській лікарні № 2 облаштували бокси для людей з підозрою на ... 2020-02-26 19:11:42 «Coop-маркет» и «Книжный клуб» переехали 2020-02-26 18:05:01 17-річний Ярослав Добрицький зібрався до суду. Хоче паспорт-книжечку 2020-02-26 16:32:13 Село – не люди? 2020-02-26 16:09:58 В обласній бібліотеці ім.В.Короленка людям похилого віку допомагають о... 2020-02-26 15:50:32 Украинский коньяк меняет этикетку 2020-02-26 15:44:53 У Чернігові стартували змагання з рукопашного бою на першість оператив... 2020-02-26 15:32:01