Електронне табло з інформацією про Другу світову війну – на Болдиній горі встановили такий пристрій
2021-05-09 22:47:13
2500
2
Електронне інформаційне табло на Болдиній горі.
Старт його роботі дали відразу після урочистостей з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Інструктаж, як їм користуватися, для присутніх провів начальник Управління культури міста, яке власне і займалося наповненням цього стенду.
Скориставшись електронним табло, ви можете знайти імена чернігівців, які загинули під час Другої світової, подивитися світлини, як виглядало наше місто після бомбардування німцями у 41-му, або, наприклад, переглянути кінохроніку.
Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму: «Ми зробили максимально просто і доступно, таким чином, щоб і молоді люди, і люди поважного віку змогли користуватись, і змогли шукати своїх дідів, батьків, які пішли з військкомату міста Чернігова і загинули. Там абсолютно все, що ми змогли, помістили в цей бокс».
Пристрій сенсорний, захищений антивандальним склом, а також камерою, яка фіксуватиме процес користуванням стендом. Технічні особливості дозволяють йому працювати у будь-яку пору року.
Вартість, згідно тендерної документації, 388 тисяч гривень.
Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму: «Це тільки початок. Ми будемо дослухатися до побажань, і звичайно, будемо його розвивати, наповнювати. Цей інфобокс має великий потенціал, з точки зору технічних можливостей, тому попереду у нас кропітка і велика робота».
Через цей електронний стенд також можна перейти і на міський туристичний портал і дізнатися, чим живе місто сьогодні.
Сюжет телеканалу «Дитинець»
коментарі (2)
Старт його роботі дали відразу після урочистостей з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Інструктаж, як їм користуватися, для присутніх провів начальник Управління культури міста, яке власне і займалося наповненням цього стенду.
Скориставшись електронним табло, ви можете знайти імена чернігівців, які загинули під час Другої світової, подивитися світлини, як виглядало наше місто після бомбардування німцями у 41-му, або, наприклад, переглянути кінохроніку.
Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму: «Ми зробили максимально просто і доступно, таким чином, щоб і молоді люди, і люди поважного віку змогли користуватись, і змогли шукати своїх дідів, батьків, які пішли з військкомату міста Чернігова і загинули. Там абсолютно все, що ми змогли, помістили в цей бокс».
Пристрій сенсорний, захищений антивандальним склом, а також камерою, яка фіксуватиме процес користуванням стендом. Технічні особливості дозволяють йому працювати у будь-яку пору року.
Вартість, згідно тендерної документації, 388 тисяч гривень.
Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму: «Це тільки початок. Ми будемо дослухатися до побажань, і звичайно, будемо його розвивати, наповнювати. Цей інфобокс має великий потенціал, з точки зору технічних можливостей, тому попереду у нас кропітка і велика робота».
Через цей електронний стенд також можна перейти і на міський туристичний портал і дізнатися, чим живе місто сьогодні.
Сюжет телеканалу «Дитинець»
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал...
2026-06-26 13:11:55
Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики
2026-06-26 12:55:33
Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ...
2026-06-26 12:38:37
Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів
2026-06-26 12:22:37
У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції
2026-06-26 12:09:11
Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ...
2026-06-26 11:18:44
Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного
2026-06-26 10:51:20
На Чернігівщині затримали військового у СЗЧ, якого підозрюють у продаж...
2026-06-26 10:31:12
На Чернігівщині попрощалися з п'ятьма захисниками
2026-06-26 10:00:13
Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн...
2026-06-25 14:53:49




Очень даже молодцы! Молодежь абсолютно не знает про 2 мировую, про то как их прадеды на абсолютном патриотизме За родину жизнь отдавали, а теперь через 76 лет умирают забытые в нищете и не имеют права свои ордена одеть. Благодаря им есть мы, есть Украина и об этом нельзя забывать
еще бы на Яцево поставить, а то ни одной могилы найти нельзя