Електронне табло з інформацією про Другу світову війну – на Болдиній горі встановили такий пристрій
2021-05-09 22:47:13
2494
2
Електронне інформаційне табло на Болдиній горі.
Старт його роботі дали відразу після урочистостей з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Інструктаж, як їм користуватися, для присутніх провів начальник Управління культури міста, яке власне і займалося наповненням цього стенду.
Скориставшись електронним табло, ви можете знайти імена чернігівців, які загинули під час Другої світової, подивитися світлини, як виглядало наше місто після бомбардування німцями у 41-му, або, наприклад, переглянути кінохроніку.
Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму: «Ми зробили максимально просто і доступно, таким чином, щоб і молоді люди, і люди поважного віку змогли користуватись, і змогли шукати своїх дідів, батьків, які пішли з військкомату міста Чернігова і загинули. Там абсолютно все, що ми змогли, помістили в цей бокс».
Пристрій сенсорний, захищений антивандальним склом, а також камерою, яка фіксуватиме процес користуванням стендом. Технічні особливості дозволяють йому працювати у будь-яку пору року.
Вартість, згідно тендерної документації, 388 тисяч гривень.
Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму: «Це тільки початок. Ми будемо дослухатися до побажань, і звичайно, будемо його розвивати, наповнювати. Цей інфобокс має великий потенціал, з точки зору технічних можливостей, тому попереду у нас кропітка і велика робота».
Через цей електронний стенд також можна перейти і на міський туристичний портал і дізнатися, чим живе місто сьогодні.
Сюжет телеканалу «Дитинець»
коментарі (2)
Старт його роботі дали відразу після урочистостей з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Інструктаж, як їм користуватися, для присутніх провів начальник Управління культури міста, яке власне і займалося наповненням цього стенду.
Скориставшись електронним табло, ви можете знайти імена чернігівців, які загинули під час Другої світової, подивитися світлини, як виглядало наше місто після бомбардування німцями у 41-му, або, наприклад, переглянути кінохроніку.
Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму: «Ми зробили максимально просто і доступно, таким чином, щоб і молоді люди, і люди поважного віку змогли користуватись, і змогли шукати своїх дідів, батьків, які пішли з військкомату міста Чернігова і загинули. Там абсолютно все, що ми змогли, помістили в цей бокс».
Пристрій сенсорний, захищений антивандальним склом, а також камерою, яка фіксуватиме процес користуванням стендом. Технічні особливості дозволяють йому працювати у будь-яку пору року.
Вартість, згідно тендерної документації, 388 тисяч гривень.
Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму: «Це тільки початок. Ми будемо дослухатися до побажань, і звичайно, будемо його розвивати, наповнювати. Цей інфобокс має великий потенціал, з точки зору технічних можливостей, тому попереду у нас кропітка і велика робота».
Через цей електронний стенд також можна перейти і на міський туристичний портал і дізнатися, чим живе місто сьогодні.
Сюжет телеканалу «Дитинець»
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
На Чернігівщині можна побачити унікального павука, який повністю прист...
2026-06-22 18:04:39
За 9,8 мільйона гривень «забронюють» поліцейські мікроавтобуси
2026-06-22 17:46:48
На Менщині виявили у річці тіло 63-річного чоловіка
2026-06-22 17:21:05
У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків
2026-06-22 17:07:35
У ФГ «Інтер-Агро-База» немає жодного агротехнічного процесу, де б не б...
2026-06-22 14:19:15
Вбили пенсіонерку та забрали її золоті прикраси: на довічне та до 14 р...
2026-06-22 13:59:43
На Чернігівщині облаштовують фортифікації, щоб ускладнити просування п...
2026-06-22 13:37:21
Не оцифрували трудову книжку до 10 червня: що тепер буде?
2026-06-22 13:12:21
У Менському зоопарку — поповнення
2026-06-22 12:55:57
Голос тата в телефоні: як діти чекають на своїх батьків з війни
2026-06-22 12:17:44




Очень даже молодцы! Молодежь абсолютно не знает про 2 мировую, про то как их прадеды на абсолютном патриотизме За родину жизнь отдавали, а теперь через 76 лет умирают забытые в нищете и не имеют права свои ордена одеть. Благодаря им есть мы, есть Украина и об этом нельзя забывать
еще бы на Яцево поставить, а то ни одной могилы найти нельзя