У Чернігівському районі потонули дідусь та онук. Тіло хлопчика і досі шукають

2025-01-09 11:16:21
2618 5
Шукають водолази, рятувальники на човнах і навіть за допомогою дронів. Ввечері 7 січня 66-річний та 7-річний хлопчик потонули в річці Снов. Подія сталася в Кисилівській громаді Чернігівського району.

За інформацією ДСНС чоловік та його онук провалилися під лід на очах очевидців, які чули крики про допомогу, але не змогли врятувати потерпілих. Загиблими є місцеві мешканці.

За словами свідків, хлопчик раптово вибіг на лід і провалився у воду. Дідусь намагався врятувати онука. На жаль, обоє загинули, - йдеться в повідомленні поліції.

Вдень 8-го січня тіло затонулого чоловіка підняли на поверхню. Пошуки хлопчика станом на 10:30 9 січня тривають, про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернігівській області на фейсбуці. До пошукових робіт залучено понад 30 осіб, 4 одиниці техніки та 3 човни.



Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (5)
Наталія 2025-01-09 16:04:08 відповісти

Царство Небесне.Боже яке горе для родини.Рідним щирі співчуття.🙏😥🕯️

Anonim2025-01-12 18:10:41 відповісти

Так да, зараз панове не той лід і не ті дерева. Якщо в радянському дитинстві лазить по деревах і гратись на льду була народна забава і звймались цим всі без виключення, то сьогодні, коли запанували, подібні розваги це кошмарний сон. Стан природнього довкілля вже не той, зараз природа мстить пересічному за всі знущання, спробуй зараз вийти в той же ліс - жерти тебе будуть всі, і комари, і кліщі і вовки з барсуками. Бо люди перетворились в таких звірів, що... Самі розумієте.

Рибавідповісти

Завжди вважав, вважаю і буду вважати зимову рибалку справою для ідіотів. Йти на лід, ризикуючи провалитися і при цьому сподіватися, що витримає - це потрібно бути абсолютним бовдуром. І одне діло, якщо сам, але потягнути на лід за собою 7-річну дитину... На жаль, чоловік за 66 років мізків так і не нажив. Жаль обох.

Anonimвідповісти

Раніше все це було, тільки не було інтернету, щоб про це ставало відомим на загал

Швейк2025-01-15 12:06:40 відповісти

Одного не пойму,что нельзя перед выходом на лед одевать спасательный живет из полиэстэра, цена гривен четыреста . Это ведь не цена за две жизни ... Будь моя воля я бы наказывал за такое наплевательское отношение к людской жизни .

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Земля, родина і крафтова моцарела: як живе фермерське господарство «Ве... 2026-06-23 14:13:14 На Прилуччині живе медсестра, залюблена у рідне село, людей і медицину 2026-06-23 13:41:04 Броня, міцніша за залізо, та любов, що повертає з того світу: історія ... 2026-06-23 12:56:57 Якщо РФ знайде 70 тисяч солдатів, то може спробувати повторно зайти в ... 2026-06-23 12:34:38 Науковий керівник сина та помічника ректора НУЧК пов'язує їхнє затрима... 2026-06-23 12:01:32 Колишня голова Сосницького районного суду серед кандидатів на посаду у... 2026-06-23 11:31:59 В Ічні адвокату під офіс підклали пакет сміття з гранатою 2026-06-23 11:17:22 На Чернігівщині зафіксували спробу дистанційного мінування ворожим без... 2026-06-23 11:08:59 Начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура... 2026-06-23 10:54:51 «Раніше стільки хижаків не було»: села на Чернігівщині потерпають від ... 2026-06-23 10:43:11