Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного

2026-06-26 10:51:20
179 0



Учора ввечері окупанти двома безпілотниками типу «Гербера» вдарили по автозаправній станції в Корюківці. Унаслідок атаки 38-річний цивільний чоловік отримав уламкові поранення. Наразі він перебуває під наглядом лікарів.

Про це повідомляє начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус у своєму телеграм-каналі.



FPV-дрон влучив у житловий будинок у селі Шишківка Корюківської громади. Через спричинену пожежу загорілися та повністю згоріли два приватні будинки.

Також російські війська атакували автозаправні станції у Киїнській та Ріпкинській громадах.



Вранці 26 червня внаслідок удару безпілотником типу «Молнія» по житловому сектору Новгорода-Сіверського було пошкоджено житловий будинок.

Gorod.cn

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ... 2026-06-26 11:18:44 Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного 2026-06-26 10:51:20 На Чернігівщині затримали військового у СЗЧ, якого підозрюють у продаж... 2026-06-26 10:31:12 На Чернігівщині попрощалися з п'ятьма захисниками 2026-06-26 10:00:13 Лікарка Людмила Сурніна розповіла, як захистити організм у спекотні дн... 2026-06-25 14:53:49 На Чернігівщині під час сварки в під’їзді чоловік поранив сусіда ножем 2026-06-25 14:40:12 Реабілітаційне відділення Менської лікарні може зупинити роботу 2026-06-25 14:09:40 У Коропі презентували книжку автентичних весільних пісень «Покорно про... 2026-06-25 13:49:14 Олег Луцук зі Стольного знайшов незвичний спосіб захисту черешні від ш... 2026-06-25 13:06:32 Небезпечний маневр призвів до смертельної ДТП на Чернігівщині 2026-06-25 12:22:31