Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного
179
0

Учора ввечері окупанти двома безпілотниками типу «Гербера» вдарили по автозаправній станції в Корюківці. Унаслідок атаки 38-річний цивільний чоловік отримав уламкові поранення. Наразі він перебуває під наглядом лікарів.
Про це повідомляє начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус у своєму телеграм-каналі.

FPV-дрон влучив у житловий будинок у селі Шишківка Корюківської громади. Через спричинену пожежу загорілися та повністю згоріли два приватні будинки.
Також російські війська атакували автозаправні станції у Киїнській та Ріпкинській громадах.

Вранці 26 червня внаслідок удару безпілотником типу «Молнія» по житловому сектору Новгорода-Сіверського було пошкоджено житловий будинок.
Gorod.cn
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.



