Паливні гранули виробляли підпільно


Співробітники відділу податкової міліції Ніжинської об’єднаної державної податкової інспекції спільно з працівниками міністерства внутрішніх справ в рамках операції «Акциз» виявили в селі Пархимів підпільний цех з виготовлення пеллетса - паливних гранул агломерованих з тирси.
Встановлено, що це виробництво розгорнули керівниками одного з приватних підприємств області. Вони робили це без необхідного пакета дозвільних документів - дозволу на розміщення об’єкта сфери послуг, актів на відведення землі та введення об’єкта в експлуатацію, а також свідоцтва про відповідність збудованого об’єкта проектній документації.
Тож не дивно, що вироблена продукція не проходила сертифікацію. Також з’ясовано, що до виробничого процесу систематично залучалися 5 найманих працівників, з якими підприємство не укладало трудових договорів.
Виробниче обладнання та 247 тонн готової продукції орієнтовною вартістю близько 170 тис. грн. вилучені. Керівник приватного підприємства відповідатиме згідно зі ст. 164 ч.1 кодексу України про адміністративні правопорушення.
Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в області
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.