Керуючий новою «Форою» у Чернігові Олександр Прокопенко починав у Ніжині вантажником

2025-07-07 11:32:46
4128 0


Максим Ворона

13 червня, в п’ятницю, офіційно відкрився продуктовий супермаркет «Фора» в Чернігові. В приміщенні колишнього нічного клубу «Градецький», ресторану «Розмарин», караоке-клубу «Бурштинова кішка». Це 367 «Фора» в Україні. Дітей пригощали солодкою ватою. Ведучим у день відкриття був чернігівець Максим Ворона.

Парковка для автомобілів біля «Фори» невелика. По периметру супермаркету — пусті бутички, що здають в оренду. Офіційне відкриття було о 15.00. Але магазин працював в тестовому режимі вже 12 червня. В супермаркеті є фудзона, де готують піцу, гриль та інші страви. Купа жовтих акційних цінників. Є власна випічка.

Каси самообслуговування. Є з касирками.

Подивитися, скупитися чернігівці їхали з усіх куточків міста.



Олександр Прокопенко

Керівник першої «Фори» в Чернігові — 28-річний Олександр Прокопенко. Допомагав чернігівцям зробити оплати на касах самообслуговування. Підказував, в якому куточку магазину потрібні продукти. Підтримати Олександра прийшла дружина Марія. Вона збирала порожні кошики для покупок, підносила до входу.



— Чоловік і не дозволяє цього робити, але хочу, щоб покупцям було комфортно, — пояснює Марія Прокопенко.

— З Сашею почала зустрічатися, коли він працював вантажником, — каже Марія. — У «Форі» в Ніжині. Десь у 2017 році. Я — вчителька молодших класів. За цей час пройшов всі етапи роботи в супермаркеті. Постійно навчався, став приймальником товару. З кожним роком посади були вищі. Я з Чернігова, жили в Ніжині. Тепер, коли тут відкрилась «Фора», переїхали в Чернігів.

Він у мене відповідальній. Який керуючий, такий і магазин, — хвалить чоловіка. — Якщо працівник повідомив, що хоче звільнятися. шукає шляхи вирішення проблеми. Саша викладається на 100 відсотків. Сподіваюся, сподобається новий супермаркет.

Чернігівці звикли до «АТБ», «Сільпо», «Кварталів», «Седамів». «Фора» більше розповсюджена в Ніжині, Києві. Для Чернігова це щось новеньке.

«Фора» — торгова мережа продовольчо-промислових супермаркетів в Україні. Заснована у грудні 2002 року. Належить торговельній корпорації Fozzy Group, яка також володіє мережею супермаркетів «Сільпо», оптових гіпермаркетів Fozzy та супермаркетів-дискаунтерів Thrash!.

У день відкриття акційне масло 82 відсотки жирності, сьогодні по 89 гривень покупці розібрали за 2 години. Власник торгівельної мережі 52-річний Володимир Костельман на відкриття в Чернігів не приїхав. Кажуть, зараз в Америці. Чернігівці в очікування відкриття «Сільпо», що на Масанах. Поговорюють, що і там може відритися «Фора».

Джерело: сайт газети "Вість", Юлія Семенець

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Подружжя художників Зубанів з Прилуччини - закохані у красу і мистецтв... 2026-05-29 14:35:44 Катерина Степаненко із чотирма дітьми з прикордонної громади переїхала... 2026-05-29 14:09:28 Сосницька дитяча музична школа відзначила 60-річчя 2026-05-29 13:49:01 Погрожував та відібрав усі заощадження: на Чернігівщині затримали злов... 2026-05-29 13:22:22 У Чернігові сталася пожежа на території Літнього театру 2026-05-29 12:59:34 "У мене надія, що я повернусь туди": історії переселенців із села Шишк... 2026-05-29 12:04:25 Хустка з вергунами та наливка з 1880 року: три смаки Березнянщини стал... 2026-05-29 11:44:33 Молодіжна візія Чернігова: молодь – про майбутнє обласного центру 2026-05-29 11:25:04 До п'яти років тюрми засудили жительку Чернігівщини, яка допомагала ві... 2026-05-29 11:14:52 На Чернігівщині попрощалися з шістьма захисниками 2026-05-29 10:39:03