Випускник Сновського ліцею No1 Денис Пікус став студентом британського Оксфорду
2025-11-03 13:19:36
1145
0

Денис Пікус
Випускник Сновського ліцею №1 Денис Пікус став студентом одного з найпрестижніших університетів світу — британського Оксфорду.
Про це повідомила у соцмережах директорка ліцею Алла Єрмоленко.
«Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо! Супер-подія! Вперше в історії! Сьогодні випускник нашого ліцею і мій учень Пікус Денис став студентом Оксфордського університету (Великобританія)!!! Ми дуже пишаємося! Вітаємо Дениса та бажаємо йому тільки успіхів!», — написала педагог.
Вона також поширила допис Дениса зі світлинами з університету. «Зарахований», — підписав пост сновчанин.
Також Денис Пікус миттєво відгукнувся на привітання своєї вчительки у коментарях: «Дуже Вам дякую, Алло Олександрівно! Пишаюсь бути вашим випускником :)».
Судячи зі сторінки Дениса Пікуса, шлях до Оксфорда був довгим і тернистим.
Так, до цього часу він встиг закінчити Вільний Університет Берліна (FU Berlin) з фаху «Соціологія». А ще до цього — Єнський університет Фрідріха Шиллера також із соціології.

Ще раніше навчався на факультеті соціології і права у Київському політесі та КНУ ім. Шевченка.
Ще в червні молодий вчений повідомив: планував вивчати соціологію у Британії.
«Цієї осені я переїжджаю до Оксфорда, де розпочну навчання на PhD з Social Policy (соціологія ред.) та буду афілійованим стипендіатом Наффілд Коледжу (Nuffield College).
А неабияк радий новому етапу й водночас щиро вдячний за майже три роки магістратури у FU Berlin та майже два роки роботи студентом-дослідником у WZB Berlin, де я займався створенням міжнародної бази даних політик репродуктивного здоров'я (International Reproduction Policy Database, IRPD — дані по Україні скоро теж опублікують)», — написав Денис Пікус.
Також сновчанин повідомив, що попри свою закордонну діяльність хоче залишатися на зв’язку з українською соціальною наукою.
Його основні дослідницькі інтереси охоплюють, але не обмежуються доказовою соціальною політикою, транзитом молоді з освіти до праці, а також патернами формування сім’ї серед молоді.
«У ширшому сенсі мене дуже цікавлять соціологія освіти й ринку праці, соціальна демографія, дослідження сімейної та житлової політик.
Методологічно маю досвід і зацікавлення в обробці та аналізі лонгітюдних даних як на індивідуальному рівні (GGS, NEPS, SOEP, SHARE, FReDA), так і на рівні країн (IRPD, OECD, SPIN) в R та STATA; вмію працювати з каузальністю та іншими більш-менш модними квазі-експериментальними моделями», — резюмував Денис Пікус.
Джерело: газета "Промінь"
Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш
Telegram.
Залишити коментар
інші новини
Історія родини з Чернігівщини, що не зрадила рідної землі
2025-11-03 13:37:41
Дві людини загинули, ще одна поранена: у полі на Чернігівщині здетонув...
2025-11-03 13:26:39
Випускник Сновського ліцею No1 Денис Пікус став студентом британського...
2025-11-03 13:19:36
5-річний Артем з Ічні потребує допомоги і підтримки
2025-11-03 13:02:28
Учні ще однієї гімназії у Ніжині навчатимуться офлайн
2025-11-03 12:50:33
Через відсутність напруги в мережі затримуються поїзди з Чернігівщини
2025-11-03 12:36:57
У Новгороді-Сіверському тривають роботи з відновлення після російських...
2025-11-03 12:14:43
Сосничанка Любов Клюй: «Матір свою не доглянула - буду хоч чужих догля...
2025-11-03 11:42:21
2 роки навчалися онлайн. Як у Горбівській гімназії відремонтували укри...
2025-11-03 11:27:08
Волонтер з Німеччини привіз у Чернігів 42 післяопераційних ліжка для о...
2025-11-03 11:09:14



