На Чернігівщині внаслідок російської атаки травмовано трьох людей

2025-11-05 09:58:50
783 0


Вночі 5 листопада російська армія атакувала безпілотниками мирне населення м. Новгород-Сіверський. Ворог поцілив по приватному домогосподарству - поранень зазнали троє місцевих мешканців (віком 77, 73 та 79 років), двоє чоловіків та жінка. Вогнем пошкоджено літню кухню та господарську будівлю. 


Через російські атаки по житловому району міста пошкоджень та руйнувань зазнали вісім домогосподарств та дві автівки.

Поліцейські фіксують наслідки атаки та збирають докази чергового воєнного злочину окупантів.

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України (Воєнні злочини).





 Джерело: Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
70% роботи виконують вручну: як батько із сином розвивають столярну сп... 2026-06-09 10:55:51 У Ніжинському ландшафтному парку оселилися червонокнижні білі чаплі 2026-06-09 10:35:37 На Чернігівщині попрощалися з трьома захисниками 2026-06-09 10:13:40 Російські війська атакували цивільне авто, яке доставляло хліб у прико... 2026-06-09 09:56:03 Ганна Родіна з Прилуччини - чарівниця вишивки 2026-06-08 14:09:17 Потрійна ДТП у Чернігові: п’яний водій не впорався з керуванням 2026-06-08 13:41:19 Пліч-о-пліч до фіналу: сім команд із Чернігова представлятимуть област... 2026-06-08 13:23:21 Корюківчанка Марія Бондаренко стала першим у Корюківській громаді фахі... 2026-06-08 12:53:10 Деталі атаки БпЛА на цвинтар у Сновську: поранені, руйнування та свідч... 2026-06-08 12:27:40 Звикли до турецького сервісу, але хочуть менше російських туристів: ві... 2026-06-08 11:58:55