На Чернігівщині внаслідок російської атаки травмовано трьох людей

2025-11-05 09:58:50
802 0


Вночі 5 листопада російська армія атакувала безпілотниками мирне населення м. Новгород-Сіверський. Ворог поцілив по приватному домогосподарству - поранень зазнали троє місцевих мешканців (віком 77, 73 та 79 років), двоє чоловіків та жінка. Вогнем пошкоджено літню кухню та господарську будівлю. 


Через російські атаки по житловому району міста пошкоджень та руйнувань зазнали вісім домогосподарств та дві автівки.

Поліцейські фіксують наслідки атаки та збирають докази чергового воєнного злочину окупантів.

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України (Воєнні злочини).





 Джерело: Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Хочете отримувати головне у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

коментарі (0)

Залишити коментар

Ім'я
Коментар
інші новини
Творчість, що надихає: розмаїтий світ Людмили Щербини 2026-06-26 14:11:02 Сезон кліщів на Чернігівщині: як убезпечитися від хвороби Лайма 2026-06-26 13:46:54 До директора Мистецької школи в Ічні застосовано дисциплінарне стягнен... 2026-06-26 13:31:05 Олену Щур поновили на посаді секретарки Ічнянського суду та зобов’язал... 2026-06-26 13:11:55 Андрій Христенок розповів, як отримав 200 балів на НМТ з математики 2026-06-26 12:55:33 Ревнощі призвели до трагедії: на Чернігівщині затримали підозрюваного ... 2026-06-26 12:38:37 Нардеп з Чернігівщини розбагатів на 11 мільйонів 2026-06-26 12:22:37 У Чернігові виявили проросійські листівки із закликами до капітуляції 2026-06-26 12:09:11 Реформа освіти для старшокласників: які зміни планують запровадити на ... 2026-06-26 11:18:44 Ворог атакував будинки та АЗС на Чернігівщині: поранено цивільного 2026-06-26 10:51:20